joe.black
19.11.06,15:41
tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky.
jumper
19.11.06,14:49
tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky... keby to tu niekomu vadilo presun to inde. co sa tyka toku info nekomentujem, prisiel som o 3 kompy za 4 dni. no remorse. uz mi to Kev fixol. 2. otazka buffeta poznas urcite aspon z bostonu alebo cramera takze odpoved je tam. vzdy su min 3 poss. koli volalite, leverage a mozne losses, shake up atd, to vies. v NY som tri dni po eve, mozeme sa stretnut ale dole u D. 3. co sa tyka www nemozem ti povedat proti komu a kedy a kto je za tym. je to podpisane, untraceable 7keys, 3 pentalevely. 512tka. no change. to uz nie je sranda aj ked usmev na tvari mam stale z Melnika. ale ok. to nebolo osobne. poznas fora. HAV co uz. SS nepis a tel bol odpichnuty. ale odpoved najdes aj na v IC
joe.black
19.11.06,14:51
keby sramko vedel co sa chysta tak ho asi slak trafi. aky je bezmocny.
Muška
19.11.06,14:53
Chlapci, prepáčte, že sa Vám "dvom", či jednému montujem do rozhovoru,
ale vôbec vám nerozumiem :eek:
joe.black
19.11.06,14:58
Chlapci, prepáčte, že sa "dvom", či jednému montujem do rozhovoru,
ale vôbec vám nerozumiem :eek:
a co by si chcela vediet presne, my ta poucime
Muška
19.11.06,15:00
a co by si chcela vediet presne, my ta poucime

Tak dík. Len som si nie istá, či Vám budem rozumieť.
jumper
19.11.06,15:00
..inac sramko je len order taker, on nevytvara flow, takze pohoda inak je dost sikovny, aj syn..
jumper
19.11.06,15:03
..pre musku FOREX -> google, wikipedia, a ten projekt za 1milusd -> p. Richard dostane podpisane vyhlasenie o deponovani tejto sumy pre ucely projektu uz spomenuteho v teme predchadzajucej. 15-30 projektov, my to prefinancujeme, a nemusi ostat pri tejto sume
joe.black
19.11.06,15:05
no muska vies je uplne jedno co tu piseme lebo okolie nema data. cize ide o cieleny utok na menu, nevieme ktoru, nevieme kedy a nevieme ako a kolko. asi tak j co? teda ja uz mam odkaz. Inac si fakt dobry ak to spravis online Buffet sa ti pokloni ako pred par tyzdnami na svadbe a mozno ta aj vybozkava. otazka? soros? aky mas naneho nazor
Muška
19.11.06,15:05
vauv......ale opäť Ti nerozumiem. :(
jumper
19.11.06,15:07
preco si myslis ze by sme isli proti SKK? len curious
joe.black
19.11.06,15:09
muska-> pozri si zivotopis G. Sorosa, W. Buffeta, alebo si to vyhladaj co ja viem recent currency attack . anglicky vies? ked nie aj to ta naucim za 3mesiace. mozes ist so mnou ak si slobodna (no sex though)
joe.black
19.11.06,15:10
muska pozri sem za par minut, hodin
joe.black
19.11.06,15:11
skk - stream a 2nd ADV ako bonus, aj ked je 50-50
liba2
19.11.06,15:13
Muška, ja zírááám :eek: :eek: :eek: :eek: si v kurze.
Muška
19.11.06,15:14
Joe, a pekná slovenčina nestačí ? :D
No, ale odchádzam z tejto témy......lebo Vám tu len zavadziam :)
jumper
19.11.06,15:21
to ADV je trefne, si vyrastol ale skk to nic neznamena.
jumper
19.11.06,15:26
Joe, a pekná slovenčina nestačí ? :D
No, ale odchádzam z tejto témy......lebo Vám tu len zavadziam :)
.. nikde nechod tu nehori, toto je ako reality show. vies ze timing len len otazky volality a vykyvu. ked tak aj o 3 min, alebo 3 mesiace alebo 3 roky alebo 33 co ja viem to je parada. ze mozes ist hocikedy proti prudu a vytvorit vlastny, ty si lietal alebo tvoja [ex]frajerka
joe.black
19.11.06,15:26
co tak vpustit selmu?
Danila
19.11.06,15:42
no muska vies je uplne jedno co tu piseme lebo okolie nema data. cize ide o cieleny utok na menu, nevieme ktoru, nevieme kedy a nevieme ako a kolko. asi tak j co? teda ja uz mam odkaz. Inac si fakt dobry ak to spravis online Buffet sa ti pokloni ako pred par tyzdnami na svadbe a mozno ta aj vybozkava. otazka? soros? aky mas naneho nazorjumper a joe.blac, vy ste tuším jednovaječné dvojíčky. Ako by vás jedna muter mala, sorry, O.K helou?
joe.black
19.11.06,16:11
co hovoris na viktora, mari a carla?
joe.black
19.11.06,16:18
jumper a joe.blac, vy ste tuším jednovaječné dvojíčky. Ako by vás jedna muter mala, sorry, O.K helou?
pobavila si ma ale to len preto ze mame podobne zaujmy aj ked ja mam od neho daleko [milovymi krokmi] aspon nieco naucime poradu[sk]. vies neviem co presne (aj ked tusim) proti komu (20%guess, ADV 50%) a kedy (to uz mi je jasne) aj ako. a aj to ze ak to dotiahne jeho tym, ma namierene na M&A LSE alebo Berkshire H. trojanov ma velmi dobrych, vbutorby support otestovany. stream riadeni celym timom. jedine co mavelmi zaujima ci ma na cele 1 osobu alebo board. ale to mi nepovie. to nemoze. ak by mu to vyslo tak je to utok vacsi ako na londynsku banku alebo HUF, a zmeni vladu ktoru bude chciet. a ziska obrovsky naskok. druckera pozna vyborne a v 10tich rozmyslal nad change managementom od rana do vecera. az mu to vyjde 50-50 v zivote ho nespoznate. vyberie si pismeno alebo cislicu
jumper
19.11.06,16:20
inac co sa tyka k tomu listu to pisal nejaky 20-25 rocny chalan, viem pre koho robi, ale nekomentujem
joe.black
19.11.06,16:21
uz viem co chces ? SG?
Danila
19.11.06,16:23
pobavila si ma ale to len preto ze mame podobne zaujmy aj ked ja mam od neho daleko [milovymi krokmi] aspon nieco naucime poradu[sk]. vies neviem co presne (aj ked tusim) proti komu (20%guess, ADV 50%) a kedy (to uz mi je jasne) aj ako. a aj to ze ak to dotiahne jeho tym, ma namierene na M&A LSE alebo Berkshire H. trojanov ma velmi dobrych, vbutorby support otestovany. stream riadeni celym timom. jedine co mavelmi zaujima ci ma na cele 1 osobu alebo board. ale to mi nepovie. to nemoze. ak by mu to vyslo tak je to utok vacsi ako na londynsku banku alebo HUF, a zmeni vladu ktoru bude chciet. a ziska obrovsky naskok. druckera pozna vyborne a v 10tich rozmyslal nad change managementom od rana do vecera. az mu to vyjde 50-50 v zivote ho nespoznate. vyberie si pismeno alebo cislicuJaponská ambasáda mi pripravuje tlmočníka, keďže s angličtinou som nepochodila. A môžeme začať obchodovať.:mad: :confused: :cool: :eek: :cool: :p :D :eek:
jumper
19.11.06,16:32
..viki CFO, mari Rel, cox AM, george - je tiez dobry. odkial to mas? tipujem Merill Lynch, zase ste nieco vytiahli? oh boyz.. pismeno - cislo combo. z6. SG je hocico Societe Generale, Svaty Gral, Saint Germaine alebo jak to je, samsung, otazka pre teba je kto je eagle? a kedy pristane a kde a ako. joey
Richard
19.11.06,16:39
Prepáčte teraz trošku mimo témy...
ak by ste chceli môžete ostatným ozrejmiť obchodvanie a používanie skratiek formou malého (ak sa dá) tutorialu.
V Rady z Porady môžete dať Radu/tutorial. (dajte vedieť, musím vás potom pridať medzi autorov - ostatní tam nemajú prístup, lebo nováčikovia dávajú otázky aj tam...)
joe.black
19.11.06,17:04
dal som ti horsa. tak horsa. hm. kedy si na to prisiel a kolko ich chces zhodit?
joe.black
19.11.06,17:06
Prepáčte teraz trošku mimo témy...
ak by ste chceli môžete ostatným ozrejmiť obchodvanie a používanie skratiek formou malého (ak sa dá) tutorialu.
V Rady z Porady môžete dať Radu/tutorial. (dajte vedieť, musím vás potom pridať medzi autorov - ostatní tam nemajú prístup, lebo nováčikovia dávajú otázky aj tam...)v pohode Richard ak chces urob sam ten tutor alebo mi posli len nejaky navod, ja to hodim. ak vam to nebude vadit dali sme to tu do novej temy + asi na tych 1musd urobime novu, dik
joe.black
19.11.06,17:13
..viki CFO, mari Rel, cox AM, george - je tiez dobry. odkial to mas? tipujem Merill Lynch, zase ste nieco vytiahli? oh boyz.. pismeno - cislo combo. z6. SG je hocico Societe Generale, Svaty Gral, Saint Germaine alebo jak to je, samsung, otazka pre teba je kto je eagle? a kedy pristane a kde a ako. joeyFUUHA na toto nemam mas cierny opasok a ja zaviazane oci v tomto. ale skusim.
1, hej ML ako je mozne ze to vies?
2, combo som tipoval zz
3, SG to je hocico, samsung sotva, fakt neviem zo Shang Haia spravit Grand Slam, neviem
4, eagle (top 50 horny decil aj vyssie) chces CAP neviem clovece toto je high level. ty si bojova ponorka a ja gumeny clnok. cap 40
5, kedy pristane - bud uz je tu - moskva, alebo do 3m3d. cize tak
6. ako. keby som tusil ze mam pit viac tak nie je problem. sorry offtopic. ako? tak to nevie ani GS ako to spravis
7 klobuk dole.
8 mas uz knihu
jumper
19.11.06,17:18
Japonská ambasáda mi pripravuje tlmočníka, keďže s angličtinou som nepochodila. A môžeme začať obchodovať.:mad: :confused: :cool: :eek: :cool: :p :D :eek:
no ono v tom tlmocnikovi to nebude. ved napis aspon joeyho nieco naucime ked chodil poza skolu a do Jersey na vikendy
joe.black
19.11.06,17:19
ako vies o jersey, sprav mi evaluation 1-8
jumper
19.11.06,17:26
ako vies o jersey, sprav mi evaluation 1-8.. jezis mam to v druhom okne, takze pockaj. no a pre paranoika.. jazdi na R1 a Judge R[()]u(I)le[C]z bude s tebou - 'hold me till the end' takze 'keep your arms around me'. saso pondelok 9 oo je time. dobre. {toto je bokom} jersey - svet je maly a jersey je spinave a bol si tam ako svetielko, tusim clifton. mal si byt vtedy radsej v Queense al Brooklyne..
jumper
19.11.06,17:36
pobavila si ma ale to len preto ze mame podobne zaujmy aj ked ja mam od neho daleko [milovymi krokmi] aspon nieco naucime poradu[sk]. vies neviem co presne (aj ked tusim) proti komu (20%guess, ADV 50%) a kedy (to uz mi je jasne) aj ako. a aj to ze ak to dotiahne jeho tym, ma namierene na M&A LSE alebo Berkshire H. trojanov ma velmi dobrych, vbutorby support otestovany. stream riadeni celym timom. jedine co mavelmi zaujima ci ma na cele 1 osobu alebo board. ale to mi nepovie. to nemoze. ak by mu to vyslo tak je to utok vacsi ako na londynsku banku alebo HUF, a zmeni vladu ktoru bude chciet. a ziska obrovsky naskok. druckera pozna vyborne a v 10tich rozmyslal nad change managementom od rana do vecera. az mu to vyjde 50-50 v zivote ho nespoznate. vyberie si pismeno alebo cislicu.. to je sice pekne ale myslim ze sme pre slovensko urobili dost a to ze kalinak a fico su tiez 'twin twats(r1)' moc nepomohlo a tusim ho aj odvolaju. (to bokom, to som niekde pocul ale nechame to tak)
jumper
19.11.06,17:38
uz viem co chces ? SG?
.. toto ti vyslo cize uz vies o reverze.. nice shot. 1 missed, 2nd score. 1:1. ale bezo mna by si bol na 0 a tam aj ostal , no regrets
jumper
19.11.06,17:44
FUUHA na toto nemam mas cierny opasok a ja zaviazane oci v tomto. ale skusim.
1, hej ML ako je mozne ze to vies?
2, combo som tipoval zz
3, SG to je hocico, samsung sotva, fakt neviem zo Shang Haia spravit Grand Slam, neviem
4, eagle (top 50 horny decil aj vyssie) chces CAP neviem clovece toto je high level. ty si bojova ponorka a ja gumeny clnok. cap 40
5, kedy pristane - bud uz je tu - moskva, alebo do 3m3d. cize tak
6. ako. keby som tusil ze mam pit viac tak nie je problem. sorry offtopic. ako? tak to nevie ani GS ako to spravis
7 klobuk dole.
8 mas uz knihu
.. no briefly 2-0, 3--1, 4-no .25, 5hm .25, 6 .5 7--1. takto to bezi na UEr. MIT by ti dal 2z8. spokojny. a ja ta nemozem znamkovat. -)..
jumper
19.11.06,17:57
tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky.
.. svajciarske hodiny a SK vladu.. sorry musel som. neznasam ho je to egoista, je to osobne
joe.black
19.11.06,18:06
som zvedav ako sa pustia do teba milnik's traders.cz. inac keby ta to stvalo tak paranoidny Bon(e)Face im zrazi usmev na tvari. pocul som ze niekto call(ED) Crops. WD 4 r1. well d(a)ne. a este nieco pre paraR1 - Zhanal ta Dan Jak[obs] z Klin.a zo studia 69 - peugeot jw1D00 a PDZ 412 months 538. inac studio45
jumper
19.11.06,18:09
takto Karlin rada prereda deda bezdeda. kto vie moc. mlcanie je zlato. stastie a longer story.
joe.black
19.11.06,18:11
povedz mi nieco co nikto nevie. schvalne. pre teba je to malickost.
otazka? unlimited CF?
nasiel si spiralu? a jadro toku?
Black Jack
19.11.06,18:30
http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=126205996&blogID=189178759

este jedna vec, ak neodide dobrovolne, berieme si ministerstvo skolstva + vedu + sario a ma na krku zalobu v NYC cez White & Case na neho osobne ako premiera a cely Smer za to ako kurvi Slovensko a vytvara future losses pre krajinu a obyvatelstvo a tymto brani prilevu FDI. alebo sa zmeni z egoistickeho a demagogickeho laviciara a zabijaka progressu na statnika a nechame ho riadit krajinu.

p.s. aj Kofi Annan povedal ze naruc ma pre kazdeho ale nie nekonecnu trpezlivost. A Alan Greenspan pri odovzdavani master diplomov na Jale, ze charakter nenahradi ziadny zakon.

pre vas plati detto. cas vyprsal

p.s.2 a ak nam zalezi na rodnej krajine tak potom aim favours the mean.
joe.black
19.11.06,18:31
preco neznasas slovensku 'smotanku'
joe.black
19.11.06,18:33
http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=126205996&blogID=189178759

este jedna vec, ak neodide dobrovolne, berieme si ministerstvo skolstva + vedu + sario a ma na krku zalobu v NYC cez White & Case na neho osobne ako premiera a cely Smer za to ako kurvi Slovensko a vytvara future losses pre krajinu a obyvatelstvo a tymto brani prilevu FDI. alebo sa zmeni z egoistickeho a demagogickeho laviciara a zabijaka progressu na statnika a nechame ho riadit krajinu.

p.s. aj Kofi Annan povedal ze naruc ma pre kazdeho ale nie nekonecnu trpezlivost. A Alan Greenspan pri odovzdavani master diplomov na Jale, ze charakter nenahradi ziadny zakon.

pre vas plati detto. cas vyprsal

p.s.2 a ak nam zalezi na rodnej krajine tak potom aim favours the mean.zmen si aspon meno v settings ked uz si mi jumpol do poolu aby nevyjumpol. dik who DF si ty briefly cele CV za 3 s.
joe.black
19.11.06,18:38
http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=126205996&blogID=189178759

este jedna vec, ak neodide dobrovolne, berieme si ministerstvo skolstva + vedu + sario a ma na krku zalobu v NYC cez White & Case na neho osobne ako premiera a cely Smer za to ako kurvi Slovensko a vytvara future losses pre krajinu a obyvatelstvo a tymto brani prilevu FDI. alebo sa zmeni z egoistickeho a demagogickeho laviciara a zabijaka progressu na statnika a nechame ho riadit krajinu.

p.s. aj Kofi Annan povedal ze naruc ma pre kazdeho ale nie nekonecnu trpezlivost. A Alan Greenspan pri odovzdavani master diplomov na Jale, ze charakter nenahradi ziadny zakon.

pre vas plati detto. cas vyprsal

p.s.2 a ak nam zalezi na rodnej krajine tak potom aim favours the mean.na toto by mohla byt nova tema ale podla mna len niekto chce niekoho sudit a niekomu ide o EU fondy a zmluvy a co ja viem a ego. blbosti offtopic. budu ho sudit a co?
jumper
19.11.06,19:05
na toto by mohla byt nova tema ale podla mna len niekto chce niekoho sudit a niekomu ide o EU fondy a zmluvy a co ja viem a ego. blbosti offtopic. budu ho sudit a co?.. v pohode joe ale zabudol si natrijadu a to ze vsetko zo vsetkym suvisi.. zly napad to nie je fica odvolaj (na druhej strane si tento narod zasluzi tuto vladu, moj nazor a polovici mladych ludi je vsetko ukradnute[hvorecky]). co keby sme dali zalobu kolektivnu. kto je na WC. spon bude zabava a vianoce v NY.. ty vole to je zase unikat, meciar presiel, dzurinda, presiel, a fica budu sudit - no neviem vlada je kolektivny organ bude to tazke ale je to podla mojho nazoru ps-ik. ale tym ze je obmedzeny a ze nie je v NY doma [mozno bude chciet londyn] chapes ale nie je odveci sa sudit s ficom a ukazat mu dvere.. nakoniec currency shake up nech sa rybky najedia.. smotanka - paraziti co ziapu na vsetky financne skupiny a miliardarov lebo im zavidia. umele vztahy tkac kludne dopivovi povie nech ide *****. a nic podaju si ruky a tato banda len 7sro - primitivizmus 1.stupna, jedine co si pamatam ty dvaja Marcin & co. na to sa neda divat. mojsejovci su ..... lebo ich vsetci pozeraju. super. Slota je K lebo ma vsetko. tu si zavidia ludia aj tien ktory im noc zoberie.. (smotanka preto). Ludia budu radsej zit cudzi zivot ako vlastny. ach jaj. na postkomunisticke soky asi napiseme nejaku prirucku ale uz vcera bolo neskoro..
jumper
19.11.06,19:10
vies a niekomu poviem ze dolare su nanic, nie je tam ani urok ani volby neboly ani vysledky neboli a opre sa do mna nejaky M. kaslat na nich ale ked ja to slovo appreciate it. je mi z neho uz zle z tych for. a doma sa pustia ako psy. praha je pekna, pekna, co keby sme si kupili korinty?
joe.black
19.11.06,20:09
koho odstrelis zajtra.
jumper
19.11.06,20:11
..korinty nie vysvetlim neskor. crossing interest. defaulted deal. odstrelim kemka3L+hrivikSOPK. su to pijavice.. niekomu velmi pos... zivot prvy a druhy je arogantny de...
jumper
19.11.06,20:20
? tema je investovanie a premenili ste ju na bulvar. to vadi nielen mne. za chybu ktoru som hned opravil ma ukrizujete. hod tam nieco k teme. sorry chcel USD co ta trapi na tom ze ho vlny mozu znicit. ked vies o vsetkom tak tam nieco pridaj. vies ja mam aspon dobry pocit z ludi s ktorymi si posem. asi tak skoda casu s tebou nejde o tvoje chyby ani o rady ani o tvoju odbornost. ide o tvoje arogantne vystupovanie na porade, kde svojim sprostym stylom dehonestujes svoje vysokoodborne rady. naozaj som na porade este nevidel clena, ktory by v tolkych prispevkoch oznacil druhych za hlupakov a seba za velkeho machra... jasne ked si taky chytri ponukol som svoj milion pre projekt takze noremorse, cesi po tom skocili davno..
svoj milion si kludne strc aj do prdele...
.. a ty si co dokazal okrem toho ze si tu robis bulvar z porady.. co vies o zivote. a guvernera uznavam ako odbornika akych je malo aj jeho syna a forex ? co mam mat proti nemu..
Jozef Mihál
19.11.06,20:42
To je nádhera, tá anonymita na internete.
joe.black
20.11.06,00:45
Tak dík. Len som si nie istá, či Vám budem rozumieť.kludne sa spytaj na to sme tu, my nie sme egoisti my sharujeme IP ale nedavame know how zadarmo ale pomozeme tak ako kazdy tu.
joe.black
20.11.06,00:47
To je nádhera, tá anonymita na internete.
to hej ale ono su za tym skutocne zivoty a osobnosti tak ako vy a ten Hrivik naozaj zajtra padne. jas om len zvedavi kto stoji za tym a kto stoji za padom fica, hned to sem dam lebo som z toho akysi rozruseny [nadseny] right winger.
joe.black
20.11.06,00:51
SOPK Mihok, jumper kto je za tym a ako si to vedel?

Dobry den

pre vsetkych
je mi to luto, ze to zaslo az tak daleko, ze po obdrzani mojho mailu Alexandrom H. ***, PP a jeho bratom Martinom H, *** sa mi prvy menovany telefonicky vyhrazal (ze si ma najde, ze niekoho posle a ze nikam sa neschovam, ze mi nepomoze ani SOPK a slovenska policia, jasne pan boh, ktory v zivote v kostole nebol).
Ja nie som zvyknuty na podobnu komunikaciu s ludmi tohto typu a s prepacenim hovadami takehoto rangu. chcel som pomoct jeho synovi, na ktoreho kaslala cela rodina od umrtia svojej matky okrem mna jeho sestry (na ktoru otec taisto kaslal) a jeho tety Tatiany H. (ktora sa ho minuly tyzden zastala avsak nemohla pomoct kvoli bezcitnosti svojho manzela Martina H.). Pod obrovskym psychickym tyranim a tlakom bol niekolko rokov a stravil som s nim posledne dva mesiace. kamo si dobry
jumper
20.11.06,00:53
vidim ze ta to bavi joey, mas aj komu to islo a od koho to bolo. daj mi data do IC
jumper
20.11.06,01:01
..no podla mna z toho mixu, SOPK, NRSR, nejaky eurolife, 3l(to je ocp), a par prezidentov a niekoho koho pozna iba trijada (www), meno neviem ani ja. no a co sa tyka fica - myslim ze dotal ferovu ponuku - grow up(SK wins) or get sued (SK wins), cize pohoda.. ale k 0k projektu ti nemozeme povedat nic len tolko ze kazdy zo 7 je skoro neviditelny a zoznam je v YN a NL, a na 50% nikto nepozna viac ako 1 zo 7. je nam najvyssie utajenie, ja viem kde to je a ty si tiez o tom cital (remind {U})
Jozef Mihál
20.11.06,01:07
kludne sa spytaj na to sme tu, my nie sme egoisti my sharujeme IP ale nedavame know how zadarmo ale pomozeme tak ako kazdy tu.
Tento obetavý joe si zaslúži PoradaBod.
joe.black
20.11.06,01:11
1. pracujes pre niekoho alebo si partner aky mas level kontroly
2. nejde o financne perpetum mobile alebo 0k
3. ked nechces nemusis
4. ako mas zabezpecenu anonimytu?
5. si genius ak to spravis online s callingom, sorry dufm ze ma tu niekto nezadusi
jumper
20.11.06,01:18
joye tak ta volali preto ze chces vsetko chytro.
1. no comment, kazdy zo 7 je equal, a pracuje s inymi datami kt su vyserovane
2. ty si blbec sorry, uz na Yale ti povedali, ze financne perpetum mobie je chory vymysel a ekonomicka kravina, asi si bol na pive vtedy, a zero leverage neexistuje get it or die dumb. co je otazka buducnosti je leverage konvergujuci k 0 [quasi 0k]
4. to osobne v NY, potom; ak budem dychat -:)
5. som len human, genius je slovo ktore je odvodene ludskou myslou, ktore nie vzdy pomenuje spravne co vnima, a ak to pojde pojde to online s callingom ak nie urcite onlin nieco pojde v mensom CAP {data gathering}
Jozef Mihál
20.11.06,01:23
Tento obetavý joe si zaslúži PoradaBod.
jumper, čakal by som súhlas.
jumper
20.11.06,01:23
Tento obetavý joe si zaslúži PoradaBod.
.. pan Mihal kludne hodte potom tie linky ako sa robia vysvtlivky.. joe je neskuseny a od detsvta pchal noc do vsetkeho, ale inak velmi nadejny {pologenius} aj ked uprednostnim slovo scumacher, proste je dobry. my pracujeme s obrovkymi pridanymi hodnotami a n faktorovymi analyzami, preto je to niekedy dost tazke. objasnit. a nie vsetko sa da, lebo bolo by to ako vykradnut banku ked si policajny zbor SR aj so SIS pride naraz pre vyplatu. aj ked nie nemozne.-:).. einstein povedal vsetko sa da len treba chciet a chapat realitu v jej absolutnom zmysle. ! nie absolutnymi zmyslami..
joe.black
20.11.06,02:10
idete proti jednemu z BW a SG?
jumper
20.11.06,02:14
..joey? este ti nedoslo ze aj proti im dvom? aj a ze sa robi na n datach a n urovniach a s xCAP? ze inac by to nemohlo byt real time attack?-:) alebo si ma len skusal kvoi info a tomu co si mozes dovolit..
joe.black
20.11.06,02:18
jumper, čakal by som súhlas.on ma vela naucil p. Mihal a nemoze stale suhlasit on vie ze ma 100x ak nie viac added value ako ja a preto ja mam tu cest vysvetlovat a poucovat. ale mate pravdu, tu vam neberieme. keby som bol o kusok lespi ako on, vysvetloval by on (TBS)
jumper
20.11.06,02:19
..joye, TBS je tokyo budiness school, pochybujem ze kazdy je tak open ako ty..1:1.. a skusat ma mozes ale pravo na to nemas, rulez comes with flow (Art of War)
joe.black
20.11.06,02:20
kto bol black jack?
jumper
20.11.06,02:21
..prezident z konga-:). co chces vediet? kto alebo ako to viem. vyber si.. 50% ti dam a 50% musis added..
joe.black
20.11.06,02:22
odkial. kto nie je urcite dolezite, myslim sa
jumper
20.11.06,02:23
ok dalsia hadanka odkial - hm veris v determinizmus?
joe.black
20.11.06,02:23
na 50%. len to ta asi neuspokoji. myslim sa
jumper
20.11.06,02:25
vies joey ak veris v boha na 50% a chapes ze absolutna pravda je iluzia, potom ti staci OTC ticker GOOG, mylim sa ja?
joe.black
20.11.06,02:26
si dobry, kamo hodne si vyrastol ako je to mozne? kto ta to naucil? ako to sa neda, musel by si zit 500 rokov aby si na to dosiel
jumper
20.11.06,02:26
..ok ktore z toho je axioma casu?..
jumper
20.11.06,02:39
..sorosa nemam rad (osobny postoj) buffet mi nevadi a zrejma ani ja jemu. inac pamatas na utok na HUF? londyn? pijavice. guverner bol dobry capa vystrielal ich aj so ziskom. dal by som mu metal. buffet je HAV orietacia..
jumper
20.11.06,03:03
.. k rovnici casu joey.. no expABS.HAV x {Y*T*IQ*EQ*Faq*Feq*L*S*B* xxxxxxxxxxx}x epx podnet.. vies kde to bolo prvy krat pouzite?..
joe.black
20.11.06,03:08
to nemyslis vazne? ty si to overil? a nasiel premennu Z? to nikto netestoval ani neexistuje kompletna rovnica. how mate? tak kamo nie 100 krat ale oo krat. este dobre ze som nesiel spat. ak mas toto potom tie dosledky su fatalne. mas to otestovane? na com? ty vole. padam na drzku. kamo ze si stale zivy, ked uz sme pri tom. u know what i mean. toto mate? nechod este , to ma zaujima
real philantropy
20.11.06,03:20
eagle has landed b777
joe.black
20.11.06,03:25
1, co je premenna Z
2, kde je to coded memo
3, ta rovnica je uplna?
4, testoval si to
5, veris v posmrtny zivot
6, ako to ze si sa z toho nezblaznil
7, ako si na tom psychicky
8, potom by to malo ale zvacsovat zapis mozgu? mylim sa, alebo je to len balonova kapacita?
9, ale to je expHAVna oo = konvergencny 0k? nie oprav ma
10, ak tu rovnicu dokazes tak mas nobelovu cenu
11, nepopiera to determinizmus a existenciu boha?
12, set up NWO a vyvratenie x ekonomickych teorii
13, aj fyzikalne zakony si narusil?
14, ako dlho ti to trvalo a ako dlho stream?
joe.black
20.11.06,03:25
1, co je premenna Z
2, kde je to coded memo
3, ta rovnica je uplna?
4, testoval si to
5, veris v posmrtny zivot
6, ako to ze si sa z toho nezblaznil
7, ako si na tom psychicky
8, potom by to malo ale zvacsovat zapis mozgu? mylim sa, alebo je to len balonova kapacita?
9, ale to je expHAVna oo = konvergencny 0k? nie oprav ma
10, ak tu rovnicu dokazes tak mas nobelovu cenu
11, nepopiera to determinizmus a existenciu boha?
12, set up NWO a vyvratenie x ekonomickych teorii
13, aj fyzikalne zakony si narusil?
14, ako dlho ti to trvalo a ako dlho stream?
real philantropy
20.11.06,03:26
name zz, secured enough?
jumper
20.11.06,03:28
name zz, secured enough?joey posli mi co ti poslal, PSW? l9
real philantropy
20.11.06,03:30
Judge Rulez
jumper
20.11.06,03:30
sec ticker
real philantropy
20.11.06,03:31
love is all around coded by Z ft triada, choose one IP friend
joe.black
20.11.06,03:31
toto je ako z vesmiru. kto to je. co ti mam poslat
jumper
20.11.06,03:34
..to co ti poslal PSW mas na obrazovke.. spomen si na NYSE a svihaj..time is money.. -:)
jumper
20.11.06,03:45
..1, co je premenna Z = ta je vsetko {abs}
2, kde je to coded memo {AoW, BBe, ...}
3, ta rovnica je uplna? {na tom nezalezi, otazka je zla}
4, testoval si to {detto}
5, veris v posmrtny zivot {to je jedno}
6, ako to ze si sa z toho nezblaznil {reverz+absZ}
7, ako si na tom psychicky {vyborne}
8, potom by to malo ale zvacsovat zapis mozgu? mylim sa, alebo je to len balonova kapacita? {si dobry joe, growing up}
9, ale to je expHAVna oo = konvergencny 0k? nie oprav ma {to ano ale toto je velmi simply said, velmi}
10, ak tu rovnicu dokazes tak mas nobelovu cenu {to si nechaj ty, prach vo vytrine je aspon humannejsi}
11, nepopiera to determinizmus a existenciu boha? {zle otazky, to je len ludske pomenovanie pre Z per partes, cize does not matter, compiled}
12, set up NWO a vyvratenie x ekonomickych teorii {set up ani nie, ale value reset; ekonomicke teorie aj ludstvo postupuje evoluciou ako vsetko aj ty joe}
13, aj fyzikalne zakony si narusil? {tie su pevne, zakrivene iba casopriestorom na to som cas nemal, ale tu mam slabiny}
14, ako dlho ti to trvalo a ako dlho stream? ako dlho by si mal uz vediet a stream to je tazke. odpoved je asi take, ze daytrader s funamentmi cize rozumies, toto je presne..
jumper
20.11.06,03:47
toto je ako z vesmiru. kto to je. co ti mam poslat
..joey netusim ale Z funguje.. 1o7 co ja viem
jumper
20.11.06,04:05
joey email asap
joe.black
20.11.06,04:06
co je? aky mail? moj?
jumper
20.11.06,04:06
checkni timing
joe.black
20.11.06,04:07
ty vole ides teraz? 6 oo 2. 9 11 3. 17 oo tie cisla ti poslem do vlaku
jumper
20.11.06,04:08
6 oo master reset
jumper
20.11.06,04:11
joey email
joe.black
20.11.06,04:12
reset confirmed. 7th letter delivered. number of letters phiu(AoW)thx 4 coo
jumper
20.11.06,04:14
..dik joey, musim ist.. time to go.. dik moc ozvem sa kedy dojdem aspat asi nejdes co? c u.. si fakt dobry.. raz ti vysvetlim teoriu Z..
jumper
20.11.06,04:15
.. pockaj este musis mat reset confirmation nejaky key? pre re-reset
joe.black
20.11.06,04:17
ze ty budes vediet. ? co chces ticker 'you know how it goes' a 'offshore' vsetko
jumper
20.11.06,04:17
..dik uz chapem. tesim sa na teba..
jumper
20.11.06,04:20
..dik uz chapem. tesim sa na teba..
..vies co je sranda ze - leverage pws. to nevie nikto. nemenia heslo uz dost dlho, podla mna je to nulovy test na WW inin.. OTC reloc NEG, status S 4 now
Richard
20.11.06,10:03
Jumper Jumper, už včera som si všimol že si tu vystupuješ pod dvoma nickmi - a jednou IP adresou a snažíš sa vytvoriť zaujímavú diskusiu.

Toto je proti pravidlám rovnako ako ďalšie prešľapy ktoré si tu stihol narobiť.

Zatiaľ som ti odobral body - keďže si mal zatiaľ nulu tak sa stávaš mínusovým.
Ak takto plánuje pokračovať tak ti zruším prístup na Poradu.

Prosím ušetri môj čas!!!!
Jozef Mihál
20.11.06,10:10
Richard, urob výnimku, veď on(i) sú takí zlatí...
joe.black
20.11.06,10:15
uz to chapem. svetlo tu bolo . je to tak, ze
katkaj
20.11.06,10:17
Richard, urob výnimku, veď on(i) sú takí zlatí...

A joe.black je aj úspešný. Za jeden deň nazbierať 10 bodov to je asi aj rekord porady :)
joe.black
20.11.06,10:24
pokracujeme u mna nema to tu cenu, ostanu hlupy, nechapu ani dialkovy pristup na tvoj komp koi kanalom. kaslat na nich vymazem to cele a potom mi len otvor kanal
Muška
20.11.06,10:25
Katka, neviem ako Joe získal body, :D , ale myslím, že nás tešia body hlavne preto, že sme niekomu ozaj pomohli.
Či tešia jeho, a prečo vlastne......to vie len on sám
joe.black
20.11.06,10:30
chcem vymazat temu. vdaka ak to pojde asap. niekoho ste ho hodili do hovna, sorry. a dost hlboko, nic vam neurobil. a o secirity a tunnelingu, channelingu neviete nic, mozno modellingu. ostat v tme nie niekedy tazke ale ak navyse viete ze sa bojite svetla je to tym horsie. posledny odkaz na tuto temu. mrzi mato. presuvame to niekde kde technicke otazky idu bokom. on vam posle link ja nie a pochubujem ze to urobi za tuto aroganciu
accad
20.11.06,10:32
"pokracujeme u mna nema to tu cenu, ostanu hlupy, nechapu ani dialkovy pristup na tvoj komp koi kanalom. kaslat na nich vymazem to cele a potom mi len otvor kanal"

Toto je asi najprínosnejší príspevok tejto témy. Ďakujem za to, že nás ušetríte od ďalších príspevkov.
duficek
20.11.06,10:45
keby len temy, skor celeho posobenia na porade....
"kaslat na nich vymazem to cele a potom mi len otvor kanal" - spravny postup, vymazat sa a potom sa splachnut do kanalu. len teraz neviem, pri tolkych preklepoch, ci si jozko nemyslel jumperov anal ... :)
joe.black
20.11.06,10:49
vdaka za patos s odborne oko ktore vsetko zhodnotilo. nikto o nic neprisiel len citatelia porady a ten 1musd, nito nechce. too generous too stupid sorry neodpustil som si to ale nikdy na fore nie som vymazany ani napadnuty a to nie public ale science fora. skoda.vasa. uz sme inde keby to niekoho zaujimalo poslite mail. tych 1musd - sa dohodnite s Richardom, lebo cesi aspon napisu dakujeme. za slovom si stojim a ked sa to tu niekomu nepaci a chce ma vyhnat - odchadzame dobrovolne.
JankaO
20.11.06,10:49
Milujem StarTrek, SG , Atlantidu, a červenú čiapočku. Baba jaga tiež nie je na zahodenie:D
joe.black
20.11.06,10:51
Katka, neviem ako Joe získal body, :D , ale myslím, že nás tešia body hlavne preto, že sme niekomu ozaj pomohli.
Či tešia jeho, a prečo vlastne......to vie len on sámjasne este ma obvinte ze som hackol poradu a dal si body sam. to je fakt uz genialne. vdaka potom som aj v IT asi dobry. mne sa asi sniva
duficek
20.11.06,10:54
body si zamozrejme dostal za "svajciarske noziky" :)
Jozef Mihál
20.11.06,10:56
joe.black
20.11.06,11:55
forum pokracuje v casa nuova, messina, jasne duficec, ty si jasnovidec a samosudca a ospravedlnenie si mi poslal do schranky, diki len ho nemozem najst. a paranoia ze mihal = joe black je pre teba urcite axioma. to sa da liecit. alebo ta to len bavi a nie si produktivny v robote, lebo mas malu zataz. (ci uz fyzicku alebo dusevnu) a ak si nezamestnany tak ti kludne poslem nieco na studium na 5 rokov kludne a zadarmo.
duficek
20.11.06,12:09
neviem ake ospravedlnenie som ti mal poslat ale OK :)
o pouzil si dalsie odborne slovicko axioma, je mozne ze aj vies co znamena :)
zaluba v kanaloch a analoch sa da tiez liecit :)
casy tvojich prispevkov vcera aj dnes su znakom vysokeho pracovneho nasadenia :) (ked ratam prispevky vsetkych tvojich nickov..)
joe.black
20.11.06,12:13
viete keby ste rozumeli, co este nemozete tomu celemu komplexu (ja tak na 20%, nie je to mozne pochopit zatial) aspon ste sa mohli nieco opytat. bez osobnych utokov. ktore sa stopujem. keby ste vedeli kto som (co nemozete) pochopili by ste ze je to moja povinnost rozdavat chleba aj za cenu mojich osobnych zraneni. kto z vas zachranil zivot, mal pri hlave zbran, zomrela mu matka alebo otec, prezil klinicku smrt, pomohol statu, clovekovi, vychoval skvele deti, bol skvelou matkou, otcom, ucitelom, statnikom, lidrom, zachrancom, poziarnikom, lekarom, detektivom, a mnohym dalsim bol zodpovedny za viac ako svoj zivot? kazdy z vas a kazdy je jedinecny pre niekoho ineho a z tejto rovnice vyjde vasa pridana hodnota. pre mna je viac mat fantasticke, detstvo, rodicov, priatelov, kolegov, studentov, vlastnu realitu (ako kazdy tu svoju) a nevyvazia to ziadne peniaze na svete. vsetko na svete je fikcia a realita zaroven. nabozenstvo, stastie, smutok [chemia], politika, peniaze, cas, dobro, zlo atd.
joe.black
20.11.06,12:16
neviem ake ospravedlnenie som ti mal poslat ale OK :)
o pouzil si dalsie odborne slovicko axioma, je mozne ze aj vies co znamena :)
zaluba v kanaloch a analoch sa da tiez liecit :)
casy tvojich prispevkov vcera aj dnes su znakom vysokeho pracovneho nasadenia :) (ked ratam prispevky vsetkych tvojich nickov..)aha shortly, bud grow up, get smart, get rich or die dumb and poor. Rich aka osobnostne.
duficek
20.11.06,12:26
fiiiha, tak ty tu machrujes ako tomu rozumies a mame sa pytat....a sam priznaas ze tomu rozumies iba na 20%, okorenis to anglickymi frazickami a si za vodou :)

or die dump and poor - to predavas dumbier a poor? obe zeleninky su zdrave, ale aj na mileticke ich je dostat a nerobia tam machrov :) aj zemiaky tam kupim, ty ich mas na forexe lacnejsie? :)
joe.black
20.11.06,12:34
kazdy je omylni, nikto nie je pan boh a ked sa chces realizovat prispej alebo si vytvor svoju temu. free press, po tolkych rokov. proste kazdy zvlada sokovu terapiu zo socializmu inac. Klaus a Drucker by ti to vysvetlil velmi rychlo. uc sa kazdu minutu zo zivota okolo a zmena ta nikdy nepolozi na lopatky. zaklad change managementu. ved prispej. ja sa v zivote nemam problem ospravedlnit alebo nechat ego za dverami kvoli dobrej veci a par kotrmelcom inych. nikto na svete sa nenarodil chytry. ale determinizmus nie je 100% to by poprelo vsetky teorie. tak sa uc, vzdelavaj aby si nam mohol ponuknut tvoju pridanu hodnotu. budeme vsetci radi aky budes velkorysy a vratime ti to taktiez nezistne. aha kapitola osobne utoky :
dovod preco bolo vybrate toto forum bolo niekoho vztah pre slovensko a to ze niekto napadol niekoho kvoli odbornosti a ten teraz cusi, proste keby sa ospravedlnil (nemyslim prispevky v tejto teme). tak ukaze svoju velkorisot a nauci aj inych ze mylit sa je ludske a ze ospravedlnit takisto. a tym ich (par individui moze naucit zit slusnejsie, niekde ich posunie)
JankaO
20.11.06,12:40
Ľudia, nechajte ich už, potrebujú pomoc niekoho iného a nie nás.
joe.black
20.11.06,12:40
vies jumper (len on to vie na 99% postavit a aj dokazat) ti raz napise, ale dnes to nebude, ma toho pokrk urcite on sa vystrkovat nemusi a die dump aka odsunuty spolocnostou za vysoke ego a nizke skills a malu hodnotu bliziacu sa k nule pre spolocnost. co si dokazal? co ta stve? ze niekto je lepsi. no a co. Richard je lepsi od teba, Sramko od Richarda, Mladek od Sramka, Clinton od Busha. tak sa uc od lepsich. nie? mama ti nepovedala ze o tom je zivot. ze sa nemas porovnavat s priemerom ale radsej premierom? ja za tvoju vychovu zodpovednost nenesiem. aky je tvoj prinos do tohto fora, tvaja added value. nechcem ta urazit ale poucit. to nehodnotim ja ale ludia pre ktorych ma cenu akykolvek prispevok, kdekolvek. stve ta svet? vojny? nabozenstvo? zima? sexualita? tak sa na to vykasli prekusni ries asap a budes fajn clovek. co nemozes zmenit neries. ries co mozes
joe.black
20.11.06,12:42
Ľudia, nechajte ich už, potrebujú pomoc niekoho iného a nie nás.
ja ni len otazka 1. pomoc koho a 2. dufam ze si niekoho (okrem) mna nechcela sudit. vdaka za odpoved
joe.black
20.11.06,12:48
fiiiha, tak ty tu machrujes ako tomu rozumies a mame sa pytat....a sam priznaas ze tomu rozumies iba na 20%, okorenis to anglickymi frazickami a si za vodou :)

or die dump and poor - to predavas dumbier a poor? obe zeleninky su zdrave, ale aj na mileticke ich je dostat a nerobia tam machrov :) aj zemiaky tam kupim, ty ich mas na forexe lacnejsie? :)
Teza: Ak niekto rozbije Bank of London, odvrati utok na vlastnu menu. tiez machruje alebo je len dobry [a zmena vnimanie obycajnymi zmyslami {posun od 'machra' k super financnikovi}] je len otazkou medializacie osoby, skupiny osob (straty anonimity) je pravdiva potom uz neviem ako ti to mam pozemsky a ludsky a racionalne vysvetlit. ak pravdiva nie je vyvrat ju. a ak trpis aj paranojou ze Bin Ladin je z disney landu potom si sorry za vyraz psychotik, co sa da liecit; psychopat urcite nie si a kinicky psycholog ti to vysvetli. ze utekas pred poznanim a zijes v bubline lebo sa bojis noveho a nepoznaneho
duficek
20.11.06,12:50
nechcel by si sa ospravedlnit radsej ty, ze tu zas*eras toto odborne forum? a vdaka tebe aj my? :)
bol si vraj napadnuty za svoju odbornost....ale zase tam mas preklep....spravne ma byt za odpornost :)

inak si vravel ze uz ides do jumperovho kanala/anala a uz sem nebudes pisat, tak preco si nestojis za slovom, ehm, jumperovou prdelou ? :)
joe.black
20.11.06,12:55
toto je mimo sorry len pre BJ - neboj sa nikto ta nehackne psw057OPPOIkEAq kodovane aka NEC. inak neviem kedy. asi tento tyzden. mozno da vediet. keby nieco igorov hotel vedla disneylandu izba na meno Nuova, tusim 54. tam by mal byt. je to bezpecne. volal ti Fpp alebo BROkba. nechaj odkaz potom. v marci sa vidime v SB. ja s nim budem uz 3 dni po eve. pomohol si mu a ste si vyrovnani a nikdy ti na to nezabudne
Monika Kováčová
20.11.06,13:06
ak trpis aj paranojou potom si sorry za vyraz psychotik, co sa da liecit; psychopat urcite nie si a kinicky psycholog ti to vysvetli. ze utekas pred poznanim a zijes v bubline lebo sa bojis noveho a nepoznaneho

To bola autodiagnóza???
katkaj
20.11.06,13:06
Mám pocit že táto téma je už dlhšie mimotemy a neviem či je vhodné pokračovať v tejto forme rozhovoru.
joe.black
20.11.06,13:13
To bola autodiagnóza???
a tebe dal kto pravo sudit druhych? to bol moj osobny nazor. sorry ze psycholgy rules the market {greed 1 of 7 sins} otvor si oci a bibliu. inac temu by sme mohli prehodit do volneho casu s nazvom Emil H. alebo o vyhove alebo este lepsie Cenko's children (bez urazky), mozte aj to nazvat aj zlocin a trest. mne to je jedno.
joe.black
20.11.06,13:16
Mám pocit že táto téma je už dlhšie mimotemy a neviem či je vhodné pokračovať v tejto forme rozhovoru.
len prehodme temu 'na volny cas alebo oddych alebo education of blinds' co ja viem, nech si kazdy zoberie z toho to svoje. a je na tvorcovi ako sa rozhodne kto dal porade zivot rozdava karty a vytvara pravidla a flow.
Monika Kováčová
20.11.06,13:22
To nebolo posúdenie, ale otázka. A ja mám právo dávať otázky, či sa ti to páči alebo nie. Tak ti ešte zopár položím:
1. Vieš, že vonku je krásna jeseň, že listy sú červené, žlté, hnedé a nádherné?
2. Vieš, že slnko keď vykukne spoza mrakov, je nám teplejšie pri srdciach a všetko šedivé a pochmúrne je zrazu také nádherné?
3. Vieš vôbec kde žiješ, alebo sú okolo teba len jednotky a nuly?
4. Žiješ v Matrixe?
5. Kto dal tebe právo súdiť ostatných, vyvyšovať sa a ponižovať?
6. Si exibicionista, schizofrenik alebo nejaká nadpridzená bytosť?
7. Ďakuješ Pánu Bohu za každý deň, ktorý si prežil so svojou rodinou ako ja?
8. Si nešťastný? Možno by sme ti vedeli aspoň trošku pomôcť...
ALDA
20.11.06,13:33
Ničomu nerozumiem, je to zle, alebo dobre?
Monika Kováčová
20.11.06,13:37
Ničomu nerozumiem, je to zle, alebo dobre?

Ani zlé, ani dobré, to je to najhoršie...
Je to hroznéééé, ALDA.

Alebo potom je tu ešte možnosť, že my všetci 31.000 poraďákov sme totálne mimo a žijeme my v nenormálnom fiktívnom a neskutočnom svete, len joey žije v realite...
Toto by bola tá lepšia možnosť, lebo neviem ako mu pomôcť.
joe.black
20.11.06,13:37
to ze neruzumies len znamena ze 'zatial' {prach vnimania reality} ale ked sa chces ucit mozes sa naucit vela staci byt otvorena a liberalna a takisto opatrna. daj otazku, ani male dieta nechape co je to uloha matky. je to normalne
duficek
20.11.06,13:47
ja si myslim ze nikto z nas na porade mu nerozumie, ale myslim ze to je len dobre.
ak by mu niekto rozumel, bolo by to s nim zle :)
joe.black
20.11.06,13:49
Ani zlé, ani dobré, to je to najhoršie...
Je to hroznéééé, ALDA.

Alebo potom je tu ešte možnosť, že my všetci 31.000 poraďákov sme totálne mimo a žijeme my v nenormálnom fiktívnom a neskutočnom svete, len joey žije v realite...
Toto by bola tá lepšia možnosť, lebo neviem ako mu pomôcť.
vies nehnem ti povedat nieco co by ta urazilo a co by ti pomohlo. takze 1. nehovor za 31 tisic ludi na porade po 1. (vdaka a bez urazky na to nemam pravo ani ja ani p. Richard kvoli kodexu). 2. nie kazdy zije mimo SK, studuje mimo Sk a precestoval cely svet a uci sa skor zo zivota ako z knih. learning by doing. 3. a za to ze sa poznam osobne a diskutujem s ludmi (odborne) a ucim sa od niekoho kto prispieva do FT, Wallstreet, chodi prednasat na MIT a Yale a Harvard, este nemusim byt psychopat. 4. som len obycajny Slovak a osoba ako kazdy iny. Kazdy z vas je iny, tak preco ponizovat alebo sa vyvysovat? nie kazdy je rovnako sikovny (deterministicky nemozne) a ucte sa od mudrych. Maju sa prezidenti, miliardari, Richard, skvely rodicia, skvely student, skvela stara mama splachnut pod zem za to ze su od niekoho lepsi? a nechat ovecky zozrat vlkom. ked nevidite ich hodnotu pre spolocnost potom neviem. nic osobne. nikto nie je poloboh ani boh sme si vsetci rovni a sudit nas bude niekto iny ako ja vy ...
duficek
20.11.06,13:53
joe blek - financny riaditel
jumper - iná finančná pozícia

pan riaditel, nemate zaujem ? robil by som vam sekretarku :) za ten 1 musd :)
ste moj vzor a verim ze ste prototypom uspesneho financneho riaditela :)
dufam ze tento moj prispevok uz nebudete brat ako osobny utok alebo utok na vasu odborost. presiel som na vykanie, kedze az teraz som si uvedomil, aku zodpovednu ulohu zastavate v nasich zivotoch...:)
Elena Navrátilová
20.11.06,14:00
Ja neviem táto téma mi toľko dala, vážne uvažujem že sa to začnem učiť od týchto členov porady. Fakt, veď môžeme byť vďační,že majú snahu nás tu poučiť ako to beží na svetovej úrovni. 3 v 1, 4 v 1 prečo nie? Tiež by som rada pracovala ako asistentka, ...len aby som sa toho čo najviac naučila. Dúfam, že bude toaletného papieru na pracovisku aspoň dostatok, keď nie prebytok.
Richard
20.11.06,14:01
jups tie bodíky som dal omylom joe.blackovi ja :-) namiesto mínusových.

možno že ideš cez jumperovu IP adresu? potom sa mi zdá zvláštna diskusia ktorú tu vediete...

vážne skús pochopiť že Porada je o niečom inom ako napr. diskusia na sme.sk
joe.black
20.11.06,14:03
ja si myslim ze nikto z nas na porade mu nerozumie, ale myslim ze to je len dobre.
ak by mu niekto rozumel, bolo by to s nim zle :)
ok potom je tu pre teba vyzva. poslem to na vlastne naklady na MIT, univerzita v Bostone a na Wharton, PA. a na psychologicke presetrenie, s pripojenymi menami (medialne znamimi a rozborom na webe) a ked nalez co i len 1z3 bude negativny (pojde o vyjadrenie ze ide o bludy a sci-fi ale odborne povedane). potom azylovemu domu v Kutoch poslem 1Musd. ak budu pozitivne (teoreticky otestovatelne a vysvetlene /5/ pochubujem ze by namietal ak[t.zc]) tak potom co urobis. ospravedlnis sa alebo sa prepadnes od hanby alebo co? mikomu to nepomoze. slovom mozes zabit cloveka, myslienku, napad...
Richard
20.11.06,14:04
zadrzali Valka, ten je cisty, V Polomke vrazdili policajti, ti sotva. Fico lutuje dzurindu a vsetko je naopak. nadherna realita. A hvorecky pise dalsi roman. a cas plynie nezasavitelne dalej... pre T5 traders.cz.prosim nemozem cakat. dik 5,


tieto veci tu fakt nepatria, navyse jumperovi som dnes zmazal temu kde sa snazi robit SPAM ...
joe.black
20.11.06,14:06
joe blek - financny riaditel
jumper - iná finančná pozícia

pan riaditel, nemate zaujem ? robil by som vam sekretarku :) za ten 1 musd :)
ste moj vzor a verim ze ste prototypom uspesneho financneho riaditela :)
dufam ze tento moj prispevok uz nebudete brat ako osobny utok alebo utok na vasu odborost. presiel som na vykanie, kedze az teraz som si uvedomil, aku zodpovednu ulohu zastavate v nasich zivotoch...:)
na to nemas predpoklady, bez urazky a ja osobne niezom ziadny financny riaditel -:) som student a analitik na volnej nohe ak ti to este stale vrtalo v hlave,:-)
joe.black
20.11.06,14:09
tieto veci tu fakt nepatria, navyse jumperovi som dnes zmazal temu kde sa snazi robit SPAM ...
v poriadku, len ono vsetko zo vsetkym suvisi. nic sa nedeje nahodne. ale beriem a ferovo. cele to dajte von. ja tom mam kopirovane na mirrore. takze v poriadku
Richard
20.11.06,14:10
Jumper nie je divné šérovať internet od T-mobile-u?
joe.black
20.11.06,14:15
Tak dík. Len som si nie istá, či Vám budem rozumieť.
mas odkaz v SS. len pre teba
joe.black
20.11.06,14:19
Jumper nie je divné šérovať internet od T-mobile-u?
vies je to tazka otazka pre niekoho, ale ked skus sa odosobnit. predtav si ze som v Bostone a pouzivam 4 pocitace. jumper ich ma naviazanych na seba aspon 30 moj odhad, ale ma lepsie kodovanie ako ja asi 10 krat. takze nakoniec skoncis s hladanim niekde pri t-mobile-:) inac ta slecna alebo pani SS ti jednym slovom povie ze zvedavost je super (posuva dopredu) a patience is a virtue (uz neviem ten slovensky ekvivalent). spisaj sa hocico. ale hadam si nemyslis ze mna by si nasiel cez IP? to ti neverim ze si to myslis. bez urazky a s respektom
duficek
20.11.06,14:22
na to nemas predpoklady, bez urazky a ja osobne niezom ziadny financny riaditel -:) som student a analitik na volnej nohe ak ti to este stale vrtalo v hlave,:-) no OK, ale neviem potom preco tu poziciu mas uvedenu vo svojom verejnom profile....uz ani sam nevies kde mas co popisane vsak? :)


ok potom je tu pre teba vyzva. poslem to na vlastne naklady na MIT, univerzita v Bostone a na Wharton, PA. a na psychologicke presetrenie, s pripojenymi menami (medialne znamimi a rozborom na webe) a ked nalez co i len 1z3 bude negativny (pojde o vyjadrenie ze ide o bludy a sci-fi ale odborne povedane). potom azylovemu domu v Kutoch poslem 1Musd. ak budu pozitivne (teoreticky otestovatelne a vysvetlene /5/ pochubujem ze by namietal ak[t.zc]) tak potom co urobis. ospravedlnis sa alebo sa prepadnes od hanby alebo co? mikomu to nepomoze. slovom mozes zabit cloveka, myslienku, napad... aj ja ta vyzyvam. preplatim jumperovi crevnu sprchu a ty skusis ist potom do toho kanala/anala...na moje naklady OK? ak sa to podari, prispejem 1 musd na tvoju dalsiu rehabilitaciu. beries?
juj chyba, zabudol som vam vykat...ale pockaj sak ty si student s mlieckom na brade, tak ti zase tykam :)
jumper ma 10x lepsie kodovanie ako ty? tak to sa potom bavim uz iba s jumperom, ty sim moc male ucho na to. kupim si novy cas a podebatime s jumperom o fakt cool temach...
joe.black
20.11.06,14:23
vies je to tazka otazka pre niekoho, ale ked skus sa odosobnit. predtav si ze som v Bostone a pouzivam 4 pocitace. jumper ich ma naviazanych na seba aspon 30 moj odhad, ale ma lepsie kodovanie ako ja asi 10 krat. takze nakoniec skoncis s hladanim niekde pri t-mobile-:) inac ta slecna alebo pani SS ti jednym slovom povie ze zvedavost je super (posuva dopredu) a patience is a virtue (uz neviem ten slovensky ekvivalent). spisaj sa hocico. ale hadam si nemyslis ze mna by si nasiel cez IP? to ti neverim ze si to myslis. bez urazky a s respektom apropo divne sa mi nezda ani soferovat opity ale skor debilne. to len pomimo. ja viem ze ti to vrta v hlave ale genialita a psychopatia su takisto vykyvy a tak ako od lasky k nenavisti je krocik. ale preco nazvat niekoho psychopatom? aby sa nezatazoval mozog. lebo mysliet skutocne boli, lebo kazdy human being hlada hladinu pri najmensej spotrebe energie? mozno a mozno nie. to bola recnicka otazka
Danila
20.11.06,14:24
vies je to tazka otazka pre niekoho, ale ked skus sa odosobnit. predtav si ze som v Bostone a pouzivam 4 pocitace. jumper ich ma naviazanych na seba aspon 30 moj odhad, ale ma lepsie kodovanie ako ja asi 10 krat. takze nakoniec skoncis s hladanim niekde pri t-mobile-:) inac ta slecna alebo pani SS ti jednym slovom povie ze zvedavost je super (posuva dopredu) a patience is a virtue (uz neviem ten slovensky ekvivalent). spisaj sa hocico. ale hadam si nemyslis ze mna by si nasiel cez IP? to ti neverim ze si to myslis. bez urazky a s respektomNeviem, či Ťa Richard niekde nájde, alebo nenájde, lebo ja a technika, to je veľký problém. Teším sa však z toho, že zlátaninu angličtiny a záhoráčtiny si vymenil za slovenčinu. Takže posun dopredu. Porada je mocná čarodejka.:)
joe.black
20.11.06,14:33
Ja neviem táto téma mi toľko dala, vážne uvažujem že sa to začnem učiť od týchto členov porady. Fakt, veď môžeme byť vďační,že majú snahu nás tu poučiť ako to beží na svetovej úrovni. 3 v 1, 4 v 1 prečo nie? Tiež by som rada pracovala ako asistentka, ...len aby som sa toho čo najviac naučila. Dúfam, že bude toaletného papieru na pracovisku aspoň dostatok, keď nie prebytok.
dik Elena, dufam ze to bolo uprimne. takze uz mame proti sebe podla niekoho len 31 000 - 3ja (vy a ta pani s SS a Richarda beriem ako admina, nestraneho, riadiaceho, nie ze by som mu bral uctu, ). viete ked pomozem jednej rybke z rybnika a zvysok vyschne, mam dobry pocit aj ked som isiel proti vsetkym. 1 si zasvietil a tento pocit je neopisatelni. A akykolvek pedagog to pozna nemoze za materiu (ludi) ktorych dostal ale snazi sa ma 110%. tak ako mnoho a mnoho ostatnych
joe.black
20.11.06,14:35
inac osobny tip raz sa naloguje niekto s 1-100 nikmi1-100 a bude mat 100 IPciek, ale to vie aj 16 rocny kybernet, jasne musi byt dobry. mimo temy
joe.black
20.11.06,14:39
Neviem, či Ťa Richard niekde nájde, alebo nenájde, lebo ja a technika, to je veľký problém. Teším sa však z toho, že zlátaninu angličtiny a záhoráčtiny si vymenil za slovenčinu. Takže posun dopredu. Porada je mocná čarodejka.:)
najde nas oboch, to sa nebojte, mi mu osobne podakujeme za prinos pre poradu. je 'macher'; forum si niekto vybera podla ludskosti, odbornosti, prinosu vlastnemu a spolocenskemu a niekto aj statnej prislusnosti. aha jedna otazka - recnicka predtavte si ze pod nikom @@@ je byvaly minister, prezident, sef slovnaftu, sef VUB? ako by sa mohol prejavit keby nemal anonymitu. nehovorim o sebe ale aj taky ludia a podobny na porade su. a vdaka Richardovmu napadu a mnoho ostatnym 20 998 tu mozu pomahat nezistne.
Elena Navrátilová
20.11.06,14:46
inac osobny tip raz sa naloguje niekto s 1-100 nikmi1-100 a bude mat 100 IPciek, ale to vie aj 16 rocny kybernet, jasne musi byt dobry. mimo temy

To je v pohode, kvitujem niekoho šikovnosť aj keď má 16 rokov. Nech má aj 13 ak na to má, každý sa rád poučí. Ale skutočne to treba všetko podať tak, aby bol z toho patričný účinok. Teda ak chceš tu prítomných naučiť ako 100000 zmeniť na milion keď aj Sk, daj návod. Prečo nie, ale zrozumiteľne. Nie sa tu pletie dianie v rôznych oblastiach a to sa tu prelína s takými drahocennými návodmi. Veď kto by odoprel také vzácne rady, ale kto koho má rád alebo nemá nechajme na nich, nech si to riešia po vlastnej línii. Fakt 3v1 4v1, prečo tie kombinácie? Pozri ktorú koľvek tému ani v jednej nie ja taký chaos ako v týchto. Rada by som sa stretla aj s jedným druhým, tretím ale neviem či prišli toľkí. Mám dojem že možno by výberové konanie robil jeden zastúpením ostatných. Myslím že vek je v tomto úplne nepodstatný.
Richard
20.11.06,14:47
JB jasné že IP sa dá pekne kryť, jasné že sa dá meniť, jasné že to je triviálna detekcia dvojitého členstva.
Lenže skús nám vysvetliť prečo by si to robil. Prečo by si šiel cez pomalú T-mobile linku cez Slovensko, ktorá je pravdepodobne obmedzená prenosom dát?

Skús teda napísať jeden príspevok z IP adresy tvojho mesta .-) skús aj jumpera poprosiť aby cca v tom istom čase napísal príspevok aj on (kam zmizol?)

čo sa týka témy, radšej by sa mala niesť v odbornom duchu ako v týchto žabomyších debatách. Ja len chcem aby sa dodržiavali pravidlá a nebolo tu dvojité členstvo - anonymita mi nevadí. Tiež sa mi veľmi nepáči ak sa tu vzájomne urážlivo napádate...
joe.black
20.11.06,14:54
ja som vedel ze si tu ale nenasiel som ta:

tu je mail od jumpera:

'kniha kde bude toto vsetko vysvetlene bude hotova do cca 3 mesiacov, podakovanie bude vsetkym ktory prispeli podla zasluch special: mojej rodine, m, p. Richard, SOPK, NRSR, p. Hvorecky, Raf, Tim, Will, Karina, triada, Z, Radio1, Univerzity a moji najlepsi kolegovia a osobny priatelia, ktory za mnou stali a podakovanie vela dalsim a dalsim ludom {su ich tisice}, na SK a CZ bude k stiahnutiu bude od 1eur do oo a vytazok cely pojde pre Azylovy dom v Kutoch. dovod bude v knihe.'
duficek
20.11.06,14:56
richard, tato tema nie je od plneho zaciatku zart?
vie vobec niekto o co ide v tejto teme? potrebuje tu niekto poradit, alebo niekomu radi ? nevsimol som si ani naznak...
ved tato tema je hned od zaciatku znehodnotena, cakal som ze ju jednym prstom zmazes ked "nabobtna"
ja si uz dama na dnes asi fajront :)
Monika Kováčová
20.11.06,14:58
Počúvaj ty čierny Jano, vážne si pre mňa a určite aj viacerých, neskutočným prínosom, čím ťa viacej čítam, tým viac som šťastnejšia, že som taká jednoduchá, obyčajná, sivá myška absolútne nepostrehnuteľná na ulici. A moje problémy??? Maličkosť, vďaka bohu, že mám len také aké mám, že nemám tie tvoje... Keby som mala myslieť ešte na nejaké IP, http, kyber jednotky a detekcie tak to by som mala fakt hrozne ťažký život...
Ďakujem si za to, že som to, čo som.
Jozef Mihál
20.11.06,15:01
Ja sa bavím
Monika Kováčová
20.11.06,15:06
Ja čakám, kým na mňa skočí nejaký tarzan a odnesie ľudožrútom.
DanielaSL
20.11.06,15:08
richard, tato tema nie je od plneho zaciatku zart?
vie vobec niekto o co ide v tejto teme? potrebuje tu niekto poradit, alebo niekomu radi ? nevsimol som si ani naznak...
ved tato tema je hned od zaciatku znehodnotena, cakal som ze ju jednym prstom zmazes ked "nabobtna"
ja si uz dama na dnes asi fajront :)

Určite je to žart.....keď aj Jozef sa na tom baví....;) :rolleyes:
a mínusové body kto môže udeliť?:eek:
joe.black
20.11.06,15:08
To je v pohode, kvitujem niekoho šikovnosť aj keď má 16 rokov. Nech má aj 13 ak na to má, každý sa rád poučí. Ale skutočne to treba všetko podať tak, aby bol z toho patričný účinok. Teda ak chceš tu prítomných naučiť ako 100000 zmeniť na milion keď aj Sk, daj návod. Prečo nie, ale zrozumiteľne. Nie sa tu pletie dianie v rôznych oblastiach a to sa tu prelína s takými drahocennými návodmi. Veď kto by odoprel také vzácne rady, ale kto koho má rád alebo nemá nechajme na nich, nech si to riešia po vlastnej línii. Fakt 3v1 4v1, prečo tie kombinácie? Pozri ktorú koľvek tému ani v jednej nie ja taký chaos ako v týchto. Rada by som sa stretla aj s jedným druhým, tretím ale neviem či prišli toľkí. Mám dojem že možno by výberové konanie robil jeden zastúpením ostatných. Myslím že vek je v tomto úplne nepodstatný.Poziciam vam knihu od Hvoreckeho + Sharpe Investments ale nebudete to mat podane zo srdcom. poslite Richardovi SS - vysvetlenie a on vam co to povie. to nemoze byt na fore.
joe.black
20.11.06,15:11
Určite je to žart.....keď aj Jozef sa na tom baví....;) :rolleyes:
a mínusové body kto môže udeliť?:eek:
normalne ma to zacina bavit. aha kto chce verit, uveri kto nie neuveri. ale to nie je ako o nabozenstve. toto bude vysvetlene. tu ide o osobny konflikt. a niekoho slovo pred rokom a pol. 5
Marianna01
20.11.06,15:11
Počúvaj ty čierny Jano, ...

mimotemy Bez urážky, v rámci srandy - nie je to čierny Jožo?

;)
dana9
20.11.06,15:13
mimotemy Bez urážky, v rámci srandy - nie je to čierny Jožo?

;)


:D :D :D :D :D :D
joe.black
20.11.06,15:29
richard on nechce body, ceny, peniaze, respekt, jeho bavi pomahat a vsetko ostatne je bocny prinos (vztahy, kontakty, priatelia). on je predtavitel RP 21. storocia
Elena Navrátilová
20.11.06,15:33
Poziciam vam knihu od Hvoreckeho + Sharpe Investments ale nebudete to mat podane zo srdcom. poslite Richardovi SS - vysvetlenie a on vam co to povie. to nemoze byt na fore.

Škoda že nie srdcom. Vtedy to má inú hodnotu. Keď budem mať potrebu Richadovi ss-ku napíšem, ale vďaka za radu. Ja by som uvítala aj objasnenie čo sa vlastne myslí touto témou. Fakt ma to zaujíma, netreba za tým hľadať skrytý význam, stačí jednoduché vysvetlenie. Myslím, že to by uvítali viacerí. Celé mi to pripadá ako kamufláž niečoho, lebo inak ťažko vysvetliť prečo by niekto citoval vlastné príspevky a nanovo do nich prispieval, keď na to stačí uprav a netreba citovať. Celé mi to pripadá, že sa inak píše a inak myslí. Ale ja v tom cítim niečo čo tu už niekoľkokrát bolo len neviem význam tohto celého diania. Objasníš? Samozrejme slušne a zrozumiteľne, aby sme chápali zas v širšom kruhu. Nie len Ty, jumper, black joe a tak.
Marianna01
20.11.06,15:38
Elenka, aj ja som sa snažila prelúskať túto dosť divotvornú tému, kde som rozumela každému piatemu slovu napriek tomu, že po anglicky viem...
Mne to pripadá, že niekto sa robí dôležitým
Nerozumiem, prečo by také "ZÁVAŽNÉ" problémy rozoberali verejne na porade! Ak sú takí machri, akými sa robia, prečo si podobné problémy neriešia iným spôsobom, menej prístupným verejnosti? :cool:Alebo sa spoliehajú, že ich tajné kódy nikto neodhalí? :rolleyes:To už sme načisto 007, či čo? :eek:
joe.black
20.11.06,15:39
richard, tato tema nie je od plneho zaciatku zart?
vie vobec niekto o co ide v tejto teme? potrebuje tu niekto poradit, alebo niekomu radi ? nevsimol som si ani naznak...
ved tato tema je hned od zaciatku znehodnotena, cakal som ze ju jednym prstom zmazes ked "nabobtna"
ja si uz dama na dnes asi fajront :)navrhnem mu listinu ludi typu black jack v ktorej podakuje aj tebe. Pre mna len jedna otazka - aky bol duficec tvoj prinos a na co si potom tu? vytvor si a prispievaj do vlasnej. kludne si zmaz svoje.
Marianna01
20.11.06,15:39
A mimochodom, sčasti súhlasím s Jožkom Mihálom - bavím sa, ale na druhej strane ma to sčasti aj uráža... Robia si z nás dobrý deň!:cool:
joe.black
20.11.06,15:42
Elenka, aj ja som sa snažila prelúskať túto dosť divotvornú tému, kde som rozumela každému piatemu slovu napriek tomu, že po anglicky viem...
Mne to pripadá, že niekto sa robí dôležitým
Nerozumiem, prečo by také "ZÁVAŽNÉ" problémy rozoberali verejne na porade! Ak sú takí machri, akými sa robia, prečo si podobné problémy neriešia iným spôsobom, menej prístupným verejnosti? :cool:Alebo sa spoliehajú, že ich tajné kódy nikto neodhalí? :rolleyes:To už sme načisto 007, či čo? :eek:
a hladomor sa riesi v pentagone? nadacie v atomovych krytoch? sorry to sifrovanie neprejdete, to len bokom a 007 je len vo filmoch. apropo CIA, FBI, aj osama si siria kody volne po internete aj objekty napadnutia. ale to je odborna tema. offtopic
joe.black
20.11.06,15:49
jumper predpovedal vsetky svoje uspechy s 18 mesacnym predstihom
Marianna01
20.11.06,15:51
jumper predpovedal vsetky svoje uspechy s 18 mesacnym predstihom

...........sybila?..........:eek:
Marianna01
20.11.06,15:56
a hladomor sa riesi v pentagone? nadacie v atomovych krytoch? sorry to sifrovanie neprejdete, to len bokom a 007 je len vo filmoch. apropo CIA, FBI, aj osama si siria kody volne po internete aj objekty napadnutia. ale to je odborna tema. offtopic

Nechceš mi nahovoriť, že sa porovnávaš so CIA alebo FBI! Alebo áno? :eek::eek::eek: Akokoľvek veľa si myslíš o sebe alebo svojej dôležitosti, trošku to preháňaš. :rolleyes: Ak si ozaj študentom, môžeš mať vysoké ciele, ale aby si sa ráno nezobudil - slovami mojej starej mamy - s rukou v šerblíku!
Mimochodom, Tvoji skvelí učitelia Ťa neučili, že starším treba prejaviť aspoň trochu úcty? Alebo ste takí skvelí na Harvarde, Yale :rolleyes: a čojaviemkde ešte, že vy slušní byť nemusíte? To sa týka len nás, úbohých, ktorí sa staráme o to, aby si niekto stihol všimnúť aj farbu oblohy, trávy, slnka... :eek:
Monika Kováčová
20.11.06,15:57
navrhnem mu listinu ludi typu black jack v ktorej podakuje aj tebe. Pre mna len jedna otazka - aky bol duficec tvoj prinos a na co si potom tu? vytvor si a prispievaj do vlasnej. kludne si zmaz svoje.

Takže ani Jano, ani Jožo ale Kubo?
Dobre, Čierny Kubo...
Žeby išlo o Fidela Castra???
Jozef Mihál
20.11.06,16:01
A mimochodom, sčasti súhlasím s Jožkom Mihálom - bavím sa, ale na druhej strane ma to sčasti aj uráža... Robia si z nás dobrý deň!:cool:
V takom prípade poradím - nečítať túto tému.

Mimochodom, na Porade sú desiatky tém, ktoré "žijú" a viem sú dôležité pre kopec ľudí a doteraz som do nich ani raz nenazrel.
Jozef Mihál
20.11.06,16:03
Dodám - príbeh jumpera a joe.blacka je zaujímavý a škoda by bolo, keby jeho autor z týchto stránok odišiel. Nechajte autora témy nech si tu píše a nezasahujte do toho. Možno si mohol radšej založiť blog na niektorom na to určenom serveri...
Marianna01
20.11.06,16:06
V takom prípade poradím - nečítať túto tému.

Mimochodom, na Porade sú desiatky tém, ktoré "žijú" a viem sú dôležité pre kopec ľudí a doteraz som do nich ani raz nenazrel.

Jasné, to by bolo OK, len som sa do tejto nezmyselnej debaty zapojila oveľa viac, ako som chcela. Žiaľ, opäť u mňa zafungoval sebanaštvávací efekt a písala som trochu viac... No a teraz som zvedavá, ako sa to vykľuje :D. Uvidíme. ;)
Marianna01
20.11.06,16:07
Dodám - príbeh jumpera a joe.blacka je zaujímavý a škoda by bolo, keby jeho autor z týchto stránok odišiel. Nechajte autora témy nech si tu píše a nezasahujte do toho. Možno si mohol radšej založiť blog na niektorom na to určenom serveri...

Jožko, a o čo im ide? Lebo tomu naozaj nerozumiem!
Monika Kováčová
20.11.06,16:08
NO veď to, že je to zaujímavé, ma najviac zo všetkého štve... A preto stále túto tému sledujem.
Ale veď nech nám to s tými švajčiarskymi hodinkami a hruškami normálne vysvetlí, a my všetci dáme klobúk dole a zvoláááme: JÁÁÁÁÁJ, UŽ CHÁÁÁPEM!!!
joe.black
20.11.06,16:08
dakujem pan Mihal, pre ostatnych srandu si z nikoho nerobime, len sa ucime cely zivot na maximum a pracujeme dennodenne na sebe a ucime sa s chyb inych. a odpustame bez vahania, vsetci su sme ludia. pravo robit chyby ma kazdy. aj vasi rodicia, aj vy, aj vase deti aj princezna Diana. spoznanim sveta spoznate sameho seba.
joe.black
20.11.06,16:11
V takom prípade poradím - nečítať túto tému.

Mimochodom, na Porade sú desiatky tém, ktoré "žijú" a viem sú dôležité pre kopec ľudí a doteraz som do nich ani raz nenazrel.
ja tiez necitam nemenovane bulvarne denniky a zijem. kazdy nech robi to co vie najlepsie a co ho bavi. nemoho som dat marianne bod, tak aspon kvazi uznanie za uprimnost.
Marianna01
20.11.06,16:12
dakujem pan Mihal, pre ostatnych srandu si z nikoho nerobime, len sa ucime cely zivot na maximum a pracujeme dennodenne na sebe a ucime sa s chyb inych. a odpustame bez vahania, vsetci su sme ludia. pravo robit chyby ma kazdy. aj vasi rodicia, aj vy, aj vase deti aj princezna Diana. spoznanim sveta spoznate sameho seba.
Ale vieš čo, Joe, nechaj Ty len pekne napokoji naše deti a našich rodičov, lebo ich sem furt pletieš. Nemajú s touto témou nič spoločné, tobôž s Tebou. Skús radšej odpovedať na naše otázky, potom si s Tebou veľmi radi a - neuveríš - milo! pokecáme. Založil si tému na otvorenej diskusii, my sa Ťa pýtame, Ty neodpovedáš. Tak aký to malo vlastne zmysel?
joe.black
20.11.06,16:14
NO veď to, že je to zaujímavé, ma najviac zo všetkého štve... A preto stále túto tému sledujem.
Ale veď nech nám to s tými švajčiarskymi hodinkami a hruškami normálne vysvetlí, a my všetci dáme klobúk dole a zvoláááme: JÁÁÁÁÁJ, UŽ CHÁÁÁPEM!!!
a daVinciho kod, alebo demonov a anielov vam niekto vysvetlil na 10. tej strane, alebo po precitani? vsetko je na uvahu o tom kto sme kde sme a minulost nam prezradi buducnost. aj ja som chcel mat ferrari ako 10 rocny to je ludska vlastnost. potom vyrastie a uz ma na to ale dostane rozum alebo si ho kupi alebo rozum ma aj tak hochce lebo to bol jeho sen.
Marianna01
20.11.06,16:15
ja tiez necitam nemenovane bulvarne denniky a zijem. kazdy nech robi to co vie najlepsie a co ho bavi. nemoho som dat marianne bod, tak aspon kvazi uznanie za uprimnost.

Ak to patrilo mne, tak ďakujem.

Ale buď úprimný na oplátku aj Ty.
Marianna01
20.11.06,16:17
a daVinciho kod, alebo demonov a anielov vam niekto vysvetlil na 10. tej strane, alebo po precitani? vsetko je na uvahu o tom kto sme kde sme a minulost nam prezradi buducnost. aj ja som chcel mat ferrari ako 10 rocny to je ludska vlastnost. potom vyrastie a uz ma na to ale dostane rozum alebo si ho kupi alebo rozum ma aj tak hochce lebo to bol jeho sen.

Lenže DaVinciho kód je fikcia, aj keď na nejakých skutočných dejoch a základoch.
Chceš nám týmto naznačiť, že celé toto je podobnou fikciou? Spomínate tu nejaké skutočné osoby, ale dej je ......... vymyslený?:cool:
Danila
20.11.06,16:19
a daVinciho kod, alebo demonov a anielov vam niekto vysvetlil na 10. tej strane, alebo po precitani? vsetko je na uvahu o tom kto sme kde sme a minulost nam prezradi buducnost. aj ja som chcel mat ferrari ako 10 rocny to je ludska vlastnost. potom vyrastie a uz ma na to ale dostane rozum alebo si ho kupi alebo rozum ma aj tak hochce lebo to bol jeho sen.Zvedavosť vo mne rastie z minúty na minútu. Čo za čudesná sila drží v tejto téme nad tebou ochrannú ruku? Alebo že by nejaký vyšší princíp? Tak čujme !!!!!
Jozef Mihál
20.11.06,16:20
Jožko, a o čo im ide? Lebo tomu naozaj nerozumiem!
Ide mu o zábavu a myslím, že sa baví celkom dobre, tak mu to nekazme. Stačí nenakúkať do tejto témy. Už ho (ich) nechajme.

...dajte si do súvisu: Da Vinciho kód, Matkin, móda blogov, matrix, bludisko a slobodu internetu,...
joe.black
20.11.06,16:27
Ale vieš čo, Joe, nechaj Ty len pekne napokoji naše deti a našich rodičov, lebo ich sem furt pletieš. Nemajú s touto témou nič spoločné, tobôž s Tebou. Skús radšej odpovedať na naše otázky, potom si s Tebou veľmi radi a - neuveríš - milo! pokecáme. Založil si tému na otvorenej diskusii, my sa Ťa pýtame, Ty neodpovedáš. Tak aký to malo vlastne zmysel?
nevyjadrujem sa radsej. vyckaj casu ako hus klasu je to tusim po slovensky
Elena Navrátilová
20.11.06,16:36
Je to pekne po slovensky, to je pravda. Mohol by si konkretizovať jumperovu predpoveď s 18 mesačným predstihom? Nepozdáva sa mi pomerne dosť veľa vecí na Tvojej komunikácii. Si obratný v reakciách, máš svoj názor, za ním si ideš, máš svoj cieľ, ktorý celým týmto dianím sleduješ, to je jasné. Ale prezraď ten cieľ prosím Ťa, nakoľko mne sa celé Tvoje byjadrovanie vôbec nezdá ako fór, ale začínam mať skôr strach. To pri mojom ateistickom myslení začína všetko smerovať skôr k nejakému nábeženstvu, sektárstvu. Ber to ako môj názor v diskusii, nemám v úmysle podceňovať Tvoje príspevky, ani to čo tuším v nich ako bonus, tak objasňuj celé toto diskusné fórum, ktoré tu tvoríš. Sme snáď my tí vyvolení čo ako to najlepšie má ostať ako základ? Kde smeruješ tým okolo? Aký význam pre ľudí, ktorí tu chodia za spoločnými záujmami, za tým čo sa nosí v kolektívoch s dobrými mravmi? Práve tu sa stretávajú a nachádzajú. Takže už sa vyjadri, skús aj Ty vymeniť Tvoje nicky za niečo pravé, čo Ti je vlastné, čo Ťa identifikuje a ver, že aj Tvoje vyjadrovanie bude inak chápané a prijímané. Tu sa toho už popísalo, pochopilo,vysvetlilo. Takže na diskusiu musia byť vždy viacerí. Určite si nás tu neprišiel naučiť to, čo si deklaroval na začiatkoch tém, lebo ich bolo už niekoľko.
joe.black
20.11.06,16:41
Lenže DaVinciho kód je fikcia, aj keď na nejakých skutočných dejoch a základoch.
Chceš nám týmto naznačiť, že celé toto je podobnou fikciou? Spomínate tu nejaké skutočné osoby, ale dej je ......... vymyslený?:cool:
aha kazda kniha je realita a fikcia ako aj kazdeho zivot, otazka je chapanie reality. sila poznania. na Browna sa vykaslite. ok a co Copperfield, Bush, Bin Ladin, Putinove deti, van Gogh, proste ide o to ako si to kazdy vylozi, nie. kazda kniha, kazdy film da niekomu nieco. on si s toho zoberie, nie kniha z neho, nie z vas. a citat vas nuti iba poznanie, aj keby islo o zbierku zakonov.. nie? uz vobec nie my, alebo niektori z VIP alebo beznych uzivatelov. ludstvo zenie dopredu poznanie. Myslite si ze Einstein nieco vymyslel, co nexistovalo. To nie je Columbus a Amerika, on to len pochopil, dokazal a vysvetlil, a aj tak tomu nikto nemusi chapat ako milionom veci v informacnom veku
Elena Navrátilová
20.11.06,16:45
Čím ďalej, tým viac mám z Teba pocit, že si veeeľmi rozhľadený, inteligentný ale stále mi uniká význam Tvojho pôsobenia, veď už nenapínaj a odnickuj sa.;)
joe.black
20.11.06,16:45
Zvedavosť vo mne rastie z minúty na minútu. Čo za čudesná sila drží v tejto téme nad tebou ochrannú ruku? Alebo že by nejaký vyšší princíp? Tak čujme !!!!!
-:) ak vyssim principom je pomahat druhym otvorit si oci, studovat cely zivot, obozretnost, pokora, uprimnost, priatelstva, ... = potom ano, ale nie len nad nim; tych ludi su milioni a nemusia sa volat Carnegie, staci ked maju srdce
joe.black
20.11.06,16:49
Čím ďalej, tým viac mám z Teba pocit, že si veeeľmi rozhľadený, inteligentný ale stále mi uniká význam Tvojho pôsobenia, veď už nenapínaj a odnickuj sa.;)
je to uz jedno teraz lebo stratil to najcennejsie - anonymitu, islo mu o zivot a o vlasnu rodinu. tento pribeh bude v knihe, nemoze tam byt vsetko. ale bude toho vela. Ale chce len jedineho - Hvoreckeho.
a s tymi 18 timi mesiacmi - to nie je jeden projekt a kazdy ma svoju cena a hodnotu a prinos. okrem khih su to nadacie, business, skolstvo. dajte mu 24 hodin a nakresli vam reformu skolstva europskeho typu a dotiahne aj Yale ale to sa nerobi za 2 dni. ochopte to.
Elena Navrátilová
20.11.06,16:54
je to uz jedno teraz lebo stratil to najcennejsie - anonymitu, islo mu o zivot a o vlasnu rodinu. tento pribeh bude v knihe, nemoze tam byt vsetko. ale bude toho vela. Ale chce len jedineho - Hvoreckeho.
a s tymi 18 timi mesiacmi - to nie je jeden projekt a kazdy ma svoju cena a hodnotu a prinos. okrem khih su to nadacie, business, skolstvo. dajte mu 24 hodin a nakresli vam reformu skolstva europskeho typu a dotiahne aj Yale ale to sa nerobi za 2 dni. ochopte to.

Neviem či by našiel inde toľko chápajúcich po hromade. Takže 24 hodín, pod nickom jumper teraz určite?
joe.black
20.11.06,16:54
pre SS Marianny, ok slovo malomyselny a podobne to bolo len obraz (vypovedna hodnota -> mozog -> slova). to je ok mne to nevadi. ale ked Ti admin povoli presunutie tejto temy na jumperove vlastne forum, potom ok, ale vsetko uz bude v anglictine. on si vybral poradu uz davno. a nie zo srandy, napis jemu, ale nie mail
joe.black
20.11.06,16:59
Neviem či by našiel inde toľko chápajúcich po hromade. Takže 24 hodín, pod nickom jumper teraz určite?
vies Elena, ide o to co Marianne, ad1, fora kde je navstevnost 1mil ludi denne nie su slovenske (to vie kazdy); ad2 ked nechcete to iste spravi hocikde na svete. on na tieto fora a dalsie zdroje chodi sa ucit a being udacated to educate (pre niektorych slovencina nie je jazyk miliard, takze ucit sa a poucat)[lepsie ucit sa a ucit= odovzdat], to ze to niekoho stve - slovo, za to nemoze nikto ale on sam, takze ked poucate niekoho v anglictine nikdy sa neurazi a podakuje.
Marianna01
20.11.06,17:00
pre SS Marianny, ok slovo malomyselny a podobne to bolo len obraz (vypovedna hodnota -> mozog -> slova). to je ok mne to nevadi. ale ked Ti admin povoli presunutie tejto temy na jumperove vlastne forum, potom ok, ale vsetko uz bude v anglictine. on si vybral poradu uz davno. a nie zo srandy, napis jemu, ale nie mail
OK, opäť sa Ti podarilo ma sem dotiahnuť, upozorňujem, nie nadlho, idem variť krupicu pre deti - v tomto prípade je to omnoho dôležitejšie, ako prázdne frázy.
Neviem, prečo by MNE mal admin povoliť presunutie tejto témy kamkoľvek? Ja som vôbec netušila, že CHCEM presunúť túto tému niekam! :eek: Čo sa tu človek o sebe nedozvie!
Ak má Jumper vlastné fórum, prečo sem nedáš link?
Ako si Jumper vybral Poradu? A na čo vôbec si ju vybral? Má s ňou nejaké ďalekosiahle plány, o ktorých my, nevedomí, nemôžeme ani tušiť? Prepáč za ten sarkazmus, ale ako sa do hory volá... (myslím, že máš rád príslovia :cool: )
Marianna01
20.11.06,17:04
Mimochodom, Ty si ma v SS-ke oslovil, ja som Ti v SS-ke slušne odpovedala. Nerozumiem, prečo to rozoberáš tu!

A nikto nemá nič proti tomu, ak sa chce niekto niečo naučiť, ani proti tomu, ak chce niekomu pomôcť. Ale nikto, naozaj nikto, sem nechodí druhých poúčať!
To neznamená, že tu Jumpera nechceme, to by si nikto nedovolil tvrdiť. Ale v rámci Etikety porady a vrámci dobrých zvyklostí, aké su tu zaužívané.
joe.black
20.11.06,17:10
Neviem či by našiel inde toľko chápajúcich po hromade. Takže 24 hodín, pod nickom jumper teraz určite?
nasiel ale nie z rodnej krajiny, ak to je jeho smola, potom ako ho poznam, na to ani nezareaguje.-:) smola ze si slovak, ked chces pomoct, asi neobstoji. on sa vyjadri ku vsetkemu. o to comu verite a co chapete a co prezivate. rozumie velmi dobre. a nikoho to nenutil citat. ked prsi a stve vaz dazd, kupte si dazdnik, ked svieti slnko dajte si okuliare. best advice, a vsetci budu stastni
joe.black
20.11.06,17:14
-> jumpera: ked citate knihu precitate si zaver? ked mate 3 roky idete sa vydavat? >
odo mna dobru chut vsetkym. idem aj ja, slnko svieti voda laka, postavme si snehuliaka.
Elena Navrátilová
20.11.06,17:17
Bude fajn, ak nás tu budeš brať ako partnerov do diskusie. Tak ako by Teba /a myslím určite Ti vadí/ tu niekto rozoberal, analyzoval. Nie je to tu preto a myslím ani to tu za tým účelom netvoríš. Takže na partnerskej úrovni Ťa poprosím a samozrejme k partnertstvu patrí tolerancia, takže keď Ty to všetko už vieš a chceš nás niečo naučiť-super kombinácia. Ale bez pitvania postojov. To nie je fér. Zlo plodí len zlo. To sám poznáš, takže nie je čo riešiť. Jumper tu samozrejme môže pôsobiť, ale bez nejakých osobných útokov, ktoré tu nie sú na správnom mieste. Poznáme sa tu viacerí osobne a poviem Ti, že tak ako tu ľudia úprimne vystupujú aj na osobnom stretnutí sú presne takí. Ber to ako bernú mincu a urážky nepoužívaj.
joe.black
20.11.06,17:17
este odo mna. preco chcete vsetko vediet hned a bez usilia studovat poznavat system lievik. nefunguje. poznanie je cielavedoma cinnost. ciela vedoma. zdravy rozum.
joe.black
20.11.06,17:18
idem so psom potom lebo si bude mysliet ze som zviera. 5w1
Monika Kováčová
20.11.06,17:22
este odo mna. preco chcete vsetko vediet hned a bez usilia studovat poznavat system lievik. nefunguje. poznanie je cielavedoma cinnost. ciela vedoma. zdravy rozum.

Pretože nám to rýchlo myslí....
My musíme rýchlo rozmýšlať a rýchlo vedieť, legislatíva nás do toho tlačí..., vieš?:)
duficek
20.11.06,17:58
tato tema ma uz 21 stran, nikto normalny nevie co sa tu riesi a nikto normalny na to neviem odpovedat, ani sam autor temy.
pouzivaju sa tu mena znamych osobnosti (zneuzivaju?), nazvy diel, autorov, kadejake anglicke frazicky...vsetko bez hlavy a paty, hlavne ze autor temy vsetkemu rozumie a my si "musime" pockat na velkodusne vysvetlenie o co tu vlastne ide. najprv sa pise, "ved sa pytaj a poradim vam", zaroven vsak odpoveda "preco chcete vsetko vediet hned a bez usilia studovat poznavat system lievik. nefunguje. poznanie je cielavedoma cinnost. ciela vedoma. zdravy rozum."
dostavame kadejake vyzvy na "sutaz" v investovani, jeden milion usd sem, jeden tam.....chlapec je zaroven financny riaditel a zaroven student atd...proste blabol
cez SS tu oslovuje clenov a potom odpovede prepiera vo verejnej teme...
proste chlapec sa vzil do matrixu a este nedopozeral treti diel.
ja osobne som sa tu prestal bavit (v tejto teme) a uz ju nebudem sledovat....prerasta to totiz do niecoho nezabavneho..

PS1 nie je toto nahodou ten novy "bonus" ci vylepsenia co sa vraj tu na porade chystaju? ak ano tak dakujem :)
PS2 som za kazdu srandu, aj som to tak doteraz bral, ale toto ide trochu mimo smer mojho chapania humoru :)
jasminat1
20.11.06,19:24
tato tema ma uz 21 stran, nikto normalny nevie co sa tu riesi a nikto normalny na to neviem odpovedat, ani sam autor temy.
pouzivaju sa tu mena znamych osobnosti (zneuzivaju?), nazvy diel, autorov, kadejake anglicke frazicky...vsetko bez hlavy a paty, hlavne ze autor temy vsetkemu rozumie a my si "musime" pockat na velkodusne vysvetlenie o co tu vlastne ide. najprv sa pise, "ved sa pytaj a poradim vam", zaroven vsak odpoveda "preco chcete vsetko vediet hned a bez usilia studovat poznavat system lievik. nefunguje. poznanie je cielavedoma cinnost. ciela vedoma. zdravy rozum."
dostavame kadejake vyzvy na "sutaz" v investovani, jeden milion usd sem, jeden tam.....chlapec je zaroven financny riaditel a zaroven student atd...proste blabol
cez SS tu oslovuje clenov a potom odpovede prepiera vo verejnej teme...
proste chlapec sa vzil do matrixu a este nedopozeral treti diel.
ja osobne som sa tu prestal bavit (v tejto teme) a uz ju nebudem sledovat....prerasta to totiz do niecoho nezabavneho..

PS1 nie je toto nahodou ten novy "bonus" ci vylepsenia co sa vraj tu na porade chystaju? ak ano tak dakujem :)
PS2 som za kazdu srandu, aj som to tak doteraz bral, ale toto ide trochu mimo smer mojho chapania humoru :)
za to ze tomu nerozumies, ak to ze nikto (okrem joea a jumpera podla teba) tomu nerozumie nikoho netrapi. joe ma 29 rokov a stale sa vzdelava a je analytik na NYSE a FCO nikdy nebol a nebude -:) a co sa tyka matrixu - viacej citaj a menej cum do bedne. 4 jumper thx 4 all trosku sa pokusim prispiet. joe nemoze. a povysvetlovat. ak prides domov - kick off. dik
jasminat1
20.11.06,20:44
jumper a joe.blac, vy ste tuším jednovaječné dvojíčky. Ako by vás jedna muter mala, sorry, O.K helou?
4*4m 12h denne to asi preto. inak pre paranioka -> odpoved od joea -> posledny mail -> on je s nami (NY), (pre svoca od jumpera -> SKK/CZK posilnila na julovu poziciu - mas odkaz ktory som nechal joyemu a praskol ho na cz.t, zaujimaju ma tvoje predpovede kurzov na 1m, 3m, 12m, 24, + libor, joe pending tactics; pocet mien v kosi bude n-x. x je pismeno. no a tymto. som zvedavy ze mi vybratis teoriu o ktorej sme sa bavili (teoria tvojej minority + moje naburanie CF{dane, o.c.p., forex}) a tych 140 usd ti vrati BBCr1.) 4 all jumper tu nebude uz vobec sem tam nieco prispeje; joye dostal kontrakt T*, ja spravim korekturu so zenskym citom a nehou a ideme dalej... este jeden mail: od j. -> joe: keby som ti vcera povedal ze existuje zaporny leverage asi by si sa nemohol sustredit a premmenne mam vsetky, aj Z; takze vies co to znamena (n-x crash); a pracujem na zlomeni casovej hranice; porade.sk dakujem a tymto sa lucim; postavil som to na nohy a na reziu si stacite s mojimi znamymi aj sami. special thanks : jasmina, BBCr1, Javor 5, cseo jr, celej rodine bez vynmiek, SOPK, NRSR, celej porade.sk za trpezlivost (vsetko sa vcas dozviete); joe joy (diki kamo), + asi timu 10 000 ludi; black jacka dostanu bratia H, L. K., p. O.H. + emil; + zoznam bude updatnuty a forum prenesene. ja uz nemam na toto cas a mam dalsie veci, v knihe vsetko bude (skoro); a tu odo mna osobne sem tam podla nalady, chuti a casu. postavil som to na nohy ucel to splnilo. a hodnotit to bude kniha ktora tu volne bude pokracovat. aj ja si potrebujem oddychnut. a pre Z.S. zo Z - neviem ale otvor si oci, lebo uz neviem ako ti to mam povedat. a nie nikdy sa nezamestnam ani keby mi zlate tehly nosili. pochop to konecne ze V/N je zaporne. dakujem ahojte...// ak vas nieco zaujima tak sa spytajte mna, ked nebudem vediet do 24-48h to pride. inac neopustim si este jeden odkaz -> pre BBCr1 no veru to fakt nie je nahoda ze vecer je tma v kingstone, messine a len v duplexe sa svieti.-:)
jasminat1
20.11.06,20:46
Pretože nám to rýchlo myslí....
My musíme rýchlo rozmýšlať a rýchlo vedieť, legislatíva nás do toho tlačí..., vieš?:)
ako hovori p. Balaz 3 krat meraj a raz strihaj. apropo zakony je administrativa. preco nemate poradcov? externistov atd...
jasminat1
20.11.06,20:49
Pretože nám to rýchlo myslí....
My musíme rýchlo rozmýšlať a rýchlo vedieť, legislatíva nás do toho tlačí..., vieš?:)
aha da sa aj rychlo jazdit a mozes havarovat. co keby si rozmyslal ako nie rychlo ale kvalitne rozmyslat?...ozaj mam hadanku. preco je lepsie cestovat v 2.hej triede vo vlaku?
jasminat1
20.11.06,20:58
Bude fajn, ak nás tu budeš brať ako partnerov do diskusie. Tak ako by Teba /a myslím určite Ti vadí/ tu niekto rozoberal, analyzoval. Nie je to tu preto a myslím ani to tu za tým účelom netvoríš. Takže na partnerskej úrovni Ťa poprosím a samozrejme k partnertstvu patrí tolerancia, takže keď Ty to všetko už vieš a chceš nás niečo naučiť-super kombinácia. Ale bez pitvania postojov. To nie je fér. Zlo plodí len zlo. To sám poznáš, takže nie je čo riešiť. Jumper tu samozrejme môže pôsobiť, ale bez nejakých osobných útokov, ktoré tu nie sú na správnom mieste. Poznáme sa tu viacerí osobne a poviem Ti, že tak ako tu ľudia úprimne vystupujú aj na osobnom stretnutí sú presne takí. Ber to ako bernú mincu a urážky nepoužívaj.on uz odisiel, pochopte to, svojim sposobom si ocenil EGOporady/Intelektualne vlastnictvo celej porada.sk a porovna si to len v tabulkach + napise knihu. jeho urazky a blbosti nikdy nezaujimali. poznam ho vyse 10 rokov. takze ste vedla. on odide ked je cas odist a pride ked je cas odist. on si robi co chce a robi to s patosom a pokorou, on je zamerany na zablesk a ciel. ucel svati prostriedky. on toho forum prenesie inde. a necha si tu osobne odkazy a pojde paralelne v SK a EN. kontrakt na knihu uz ma. 50%-90% bude v knihe (nie jednej) a toto je mozno jedna polovica, desatina, stotina, neviem. vsetci sa pekne vyspite, rano mudrejsie vecera. Black Jack ozvi sa potrebujem nieco, tu a nie v casa. d.
Marianna01
20.11.06,20:58
A toto je čo? :eek::eek::eek:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=329759&postcount=126

takže jumper a joe.black sa nepoznajú... prečo ho potom tak straaaašne obhajuje a vychvaľuje?

Mimochodom - nestihla som síce prečítať príspevky od Jasminat1, ale je veeeeľmi divné, že joe sa odhlásil, zrazu sa registruje nová slečna, ktorá ho bráni zubami-nechtami, píše v rovnakom štýle, dokonca robí rovnaké znaky, nepoužíva veľké písmená (akí vzdelaní ľudia!). Rovnaké šifry, keď sme boli pri tých knihách - Leonardo sa môže ísť schovať . v messine je tma len v duplexe sa svieti.......no, vhodné aj pre FBI a CIA.
Joe asi vie, o čom hovorím :cool:
Marianna01
20.11.06,21:07
Danila
20.11.06,21:07
Obávam sa, že to nie je z hlavy tohoto trojnickového démona. Vymenila som si s ním cielenú ss. Je to rozumný, ochotný, vzdelaný a ústretový človek. Ide už len o to, kto si jeho služby objednal. Takže, prestaň tú šaškáreň a opäť sa nasťahuj do človečenstva.
duficek
20.11.06,21:13
Obávam sa, že to nie je z hlavy tohoto trojnickového démona. Vymenila som si s ním cielenú ss. Je to rozumný, ochotný, vzdelaný a ústretový človek. Ide už len o to, kto si jeho služby objednal. Takže, prestaň tú šaškáreň a opäť sa nasťahuj do človečenstva.
takze sme sa stali predmetom exkrementu, ehm, experimentu porady? alebo ako to chapat?
Marianna01
20.11.06,21:17
Obávam sa, že to nie je z hlavy tohoto trojnickového démona. Vymenila som si s ním cielenú ss. Je to rozumný, ochotný, vzdelaný a ústretový človek. Ide už len o to, kto si jeho služby objednal. Takže, prestaň tú šaškáreň a opäť sa nasťahuj do človečenstva.

Nerozumiem - môžeš to bližšie vysvetliť?
jasminat1
20.11.06,21:26
Čím ďalej, tým viac mám z Teba pocit, že si veeeľmi rozhľadený, inteligentný ale stále mi uniká význam Tvojho pôsobenia, veď už nenapínaj a odnickuj sa.;)
typni si vek. a znamenie
jasminat1
20.11.06,21:35
Obávam sa, že to nie je z hlavy tohoto trojnickového démona. Vymenila som si s ním cielenú ss. Je to rozumný, ochotný, vzdelaný a ústretový človek. Ide už len o to, kto si jeho služby objednal. Takže, prestaň tú šaškáreň a opäť sa nasťahuj do človečenstva.
to ho potesi, aj mna mam na tom aj ja male zasluhy aj keby len 1%. jeho si nikto neobjednal, proste sa rozhodol uz davno ze napise knihu. cez vikend boli ohrozeni jeho najblizsi, on nie. mal na vyber bud vystupi z anonymity v rodnej krajine alebo riskuje nieci skrat. on si cely zivot robi co chce a co citi. jeho emocnainteligenia = abs. hodnote emocnej inteligencii materialistu. -:). a urcite si neurobil z porady.sk pokusnu kralikaren. len maximalizoval vlastnu pridanu hodnotu/cas + pomoc x ludi. a zalozi nadaciu [15.10.06 po tom co udajne v prahe ukradol auto -:) pozdravujem stripterky v HP-:)] a napise knihu (rozhodol sa po tom ako zistil ktora je najpredavanejsia kniha [60dni]). a film (3 mesiace dozadu). -:). toto vsetko za dva dni. prace. on v zivote nebude robit pre peniaze a pracuje na strate ich hodnoty dlhodobo. get lamp {triada1} -:)
jasminat1
20.11.06,21:37
experiment = krajina hokejistov {skusime iny sport}
Marianna01
20.11.06,21:39
pracuje na strate ich hodnoty dlhodobo. get lamp {triada1} -:)

Nie je práve toto v rozpore..........?
jasminat1
20.11.06,21:41
Nerozumiem - môžeš to bližšie vysvetliť?
vysvetlenie - get lamp - judge jules tusim hovori slepim aby si zazli v tuneli BBCr1 to vie presne ako a odkial to je. je to paraidny schizofrenik (ale len sem tam) dnes uz je vylieceny-:) vdaka 5
jasminat1
20.11.06,21:47
Nie je práve toto v rozpore..........?
nie hodnota nemusi znamenat peniaze. kto zaplati mojej matke ze vychovala koho vychovala, v ekonomickej teorii som asset ktory tvori hodnoty. len to na slovensku nikde toto neucia na skole, opravte ma ak sa mylim
jasminat1
20.11.06,21:49
takze sme sa stali predmetom exkrementu, ehm, experimentu porady? alebo ako to chapat?
no to je novinka co. akurat ze tvoju da do rovnice ako absolutnu hodnotu-:) aby mu nevysiel zapor a trafil ho slak. -:)
Marianna01
20.11.06,21:53
vysvetlenie - get lamp - judge jules tusim hovori slepim aby si zazli v tuneli BBCr1 to vie presne ako a odkial to je. je to paraidny schizofrenik (ale len sem tam) dnes uz je vylieceny-:) vdaka 5

Vy všetci traja rozprávate v rovnakých šifrách....študovali ste spoločne na Yale?

Netuším, kto je BBCr1 - mojej mame neostalo na to, aby mi takúto školu zaplatila, takže mi zostalo len to úbohé vzdelanie na Slovensku!

O.i. nikto tu nikdy nepovedal, že hodnota = peniaze. To vy stále o tom točíte, neviem, prečo nám dávate do úst veci, ktoré sme nikdy nepovedali.

Ale vidím, že sa skutočne dobre bavíte. Aspoň nejakú hodnotu má táto diskusia.
jasminat1
20.11.06,23:26
http://www.porada.sk/showpost.php?p=329787&postcount=128

http://www.porada.sk/showpost.php?p=330802&postcount=209

Je treba sa o niečo báť? Alebo sa baviť?
toto je zaujimave poslite mu odkaz. mna to tiez zaujima. ale k tomu sa nemoze ani joye vyjadrit a ja vobec neviem o co vlastne ide (ako sa vyjadril jumperov dlhorocny priatel),. mysliet boli a takisto to ze sa 30 ludi, ktori mu otocili chrbat , budu mat moznost vyjadrit a ospravedlnit sa verejne ked to prelozi. uz nie anonymne. mysliet boli ako poveda ujo Ivan (a rychlo na to zabudol-:))
jasminat1
20.11.06,23:34
Vy všetci traja rozprávate v rovnakých šifrách....študovali ste spoločne na Yale?

Netuším, kto je BBCr1 - mojej mame neostalo na to, aby mi takúto školu zaplatila, takže mi zostalo len to úbohé vzdelanie na Slovensku!

O.i. nikto tu nikdy nepovedal, že hodnota = peniaze. To vy stále o tom točíte, neviem, prečo nám dávate do úst veci, ktoré sme nikdy nepovedali.

Ale vidím, že sa skutočne dobre bavíte. Aspoň nejakú hodnotu má táto diskusia.
no ja som na Yale nestudovala urcite a jumper [sa urcite chyta za brucho] joe joy studoval a odisiel inde. na 'elitnych ekonomickych univerzitach' (az 1) na SK nie na porade sa vyucuje ze hodnota=CF, ale dalej sa uz nedostali (maju totiz zakazane vzdelavat narod lebo by to niekomu vadilo, ze niekto je profesor uz v 35tke aako vsade vo svete a nie v 280, myslenim v 19.st) cest vynimkam - tyou Balaz, Stern, Slosarova, Nemec, atd (a bez urazky, bavime sa o ekonomickych fakultach na SK), na Slovensku na uradoch a skolach vladne post socializmus, ved sa to pohne samo. to s.... jumpera uz dost dlho. a tym ze assets sa nezhodnocuje - nedostane sancu, degraduje jeho hodnotu z pohladu mimo Sk. on reformu navrhne za 10 min. ale potom bude take zemetrasenie ake ste nevideli ale bude tu europske skolstvo. ak nie hrajme sa na yale, EU , UK, ... to je ako chytanie ilegalov v NYC.-:) parodia na catch me if you can.
jasminat1
20.11.06,23:37
vies a tieto 'sifry' su v kazdej normalnej knihe a ovlada ich asi kazdy kto sa samovzdelava. takze nie yale harvard ale zivot ta uci, skola ti nic neda ked si ty z nej nezoberies. ma ta naviest a na SK len navedie vecer do mesta-:)
wajsko500
21.11.06,00:31
no nejak sa mi zacina ucelovat obraz o dusevnom zdravi jasminat1, Joa Blacka a jumpera- hovori sa tomu paranoidna schyzofrenia takze akekovek pokracovanie v diskusii nema cenu. Rodina ?
wajsko500
21.11.06,00:33
Ak niekdo uvidi tento mindstream tak si pre neho jak otvorena kniha
jasminat1
21.11.06,00:53
ok idem a pridem niekedy.
jumper
21.11.06,00:59
1. neverim ze vajsko je moj debilny brat co ma na krku trestne oznamenie p212ods1. -:) vedel som ze si dusevne zdravy. debilko dones mi veci asap.. no uz mame vsetko pokope, zatial 9 sudnych sporov, paradny CF a teba dekan vyhodi cez to okno na 3.tom poschodi
jumper
21.11.06,01:06
..
no nejak sa mi zacina ucelovat obraz o dusevnom zdravi jasminat1, Joa Blacka a jumpera- hovori sa tomu paranoidna schyzofrenia takze akekovek pokracovanie v diskusii nema cenu. Rodina ?
si debil tak ako ivan. pozri sa pravde do oci a spomen si na leto ako si nariekal v NY ze nemas kamaratov (takych ako ja) okrem ofcu. a to ze som nebol na Key Weste mam uplne na haku. a este ten dlh co si mal sancu dostat ti prepadol koli tvojej chorej bubline. aha moja rada. 1. mediator; ked nie tak psycholog, ked ani ten tak klinicky, a ked uz ten nie tak psychiater a bud si psychotik alebo psychopat. podla mna len potrebujes facku aby ti stena dala druhu. ok pravnik - si debil. ani to nevies ze potomka vydedit nemozno (1,2,3,4) a ani napisat zmluvu ani mi vratit moje veci. ostan tam aj tento vikend. uz minuly si pochopil ze ides dost ludom na nervy. debo.. a v NRSR od januara mozes robit akurat casnika ok?.. ja ti dam staz. keby si mal problem tak si zavolaj psychoanalytika na 0904536636..pajaso, mas po Ivanovi a matke emocnu inteligenciu na bode mrazu. tak sa uc od druhych.. ked nie odo mna..
jumper
21.11.06,01:10
no nejak sa mi zacina ucelovat obraz o dusevnom zdravi jasminat1, Joa Blacka a jumpera- hovori sa tomu paranoidna schyzofrenia takze akekovek pokracovanie v diskusii nema cenu. Rodina ?..
aha ich dusevny stav je vynikajuci a citia sa perfektne a ty si dokazal hovno. ale pokial viem z tvojej rodiny ste ostali len vy dvaja cierne ovce. Ivan to pochopil. Peti to bolo jasne. Obidvom starkam takisto. Takze ty sa vyliec z tvojich komplexom a slovo rodina zuzi na 2 ovce. neverim ze si konecne ovca ty, to bude mat lena radost.. tej knihe - 2 diel bude o tom ako cirna ofca pouca vsetkych a vsetci ju od nudy zozeru.. grow up bro.. game over..
jumper
21.11.06,01:33
..mozete wajska500 aka pajaso johny vyhodit. je mi to jedno ak to tu chcete nechat, len keby to vadilo adminovi.. mne akurat robi free PR.. a jeho dekan na UK sa bude smiat aky je dusevny malorolnik.. co uz.. bro get lamp, poslem ti aj video, pozri si tube od GOOG a tam je navod..
jasminat1
21.11.06,03:53
..joye to fukol sem tak nech sa stara. keby niekto stretol johnyho nech mu (5) vrati peniaze a ostatne veci a nech ani domov nechodi..http://0k-philanthropy.blogspot.com/..
jasminat1
21.11.06,03:55
..keby som ta nepoznala naozaj by som ta vyfackala za to co ste predviedli aj s mamou..
jasminat1
21.11.06,03:57
ked niekto chce pristup napiste na joez.blackz@gmail.com on bude admin zatial
jasminat1
21.11.06,03:59
vstup bude za 1sms (ak vas jumper nepozna) a ta sms pojde jeho bratovi a text je ..get lamp ofca.. b4N
Marianna01
21.11.06,08:28
vies a tieto 'sifry' su v kazdej normalnej knihe a ovlada ich asi kazdy kto sa samovzdelava. takze nie yale harvard ale zivot ta uci, skola ti nic neda ked si ty z nej nezoberies. ma ta naviest a na SK len navedie vecer do mesta-:)

Moja milá jasminat1, ak sa niekto celoživotne vzdeláva, sú to práve účtovíci a ekonómovia. Život nás učí, to máš pravdu, ale nie veci typu šifra BBr1 a podobne. My sa, žiaľ - alebo chvalabohu - musíme učiť veci, ktoré za takéto smiešne šifry neskryješ.
A keď je to taká jasná vec, prečo 99% ľudí nepozná ani jednu z vašich skratiek?
Ak si náhodou aj študovala - prečo nie si ochotná -ani Ty, ani Tvoji kamoši- vysvetliť čo len jednu z nich?
Na jednej strane nás strašne chcete učiť, na druhej strane nás vyzývate, aby sme sa učili sami.... zaváňa to tým, že sami neviete, o čom točíte!:eek:
Marianna01
21.11.06,08:29
to jumper:
láskavo sa vyjadruj v rámci Etikety porady a v rámci slušnosti. Ak už tu nikoho nerešpektuješ, rešpektuj admina!
heja3
21.11.06,08:52
Pre mariannu01: Ja tomu tiež nerozumiem, len toto: asi b4N - beforn = predtým?/skomolene/.
4 4 week - for 4 week - za 4 týždne,alebo počas 4 týždňov, CF asi cash flow - tok financii, môžeš skúšať ďalej, ja som si len tipla, nemám vysokú ekonomickú, ani anglicky moc neviem.
Richard
21.11.06,08:56
no táto téma už pomaly odchádza do drenáže, takže ju uzatváram

jumper, prosím už neotváraj žiadnu ďalšiu - už som zopár krát napísal že na riešenie takýchto problémov Porada nie je vhodné miesto. Všetko má svoje poslanie aj Porada, takže to skús niekde inde...