maria87
20.11.06,08:28
dobrý deň, táto otázka mi nedá spávať už asi týždeň. Este len začínam a za chvílu je tu už koniec roka. Môj problém sú uzavierkové operácie. Vôbec netuším ako sa to robí a čo mám urobiť. Hľadala som to tu, ale žiaľbohu moc som sa z toho nedozvedela. Len to, že uzavierkové operácie sa robia k 31.12 cez ID a to sa vysvieti na zeleno. ale čo všetko mám robiť cez uzávierkové oeprácie? Bojím, bojím, bojím. Pomôžete prosím? :confused:
Muška
20.11.06,07:33
Mária a čo tak nazvať založené tému "uzávierkové operácie v JU" ??? :)
Lenka ako správny moderátor to už urobila a táto téma sa už nevolá "aaaaaaa"
Muška
20.11.06,07:34
ekopo
20.11.06,07:36
Práve som chcel napísať "perfektný názov témy"
sway
20.11.06,07:39
dobrý deň, táto otázka mi nedá spávať už asi týždeň. Este len začínam a za chvílu je tu už koniec roka. Môj problém sú uzavierkové operácie. Vôbec netuším ako sa to robí a čo mám urobiť. Hľadala som to tu, ale žiaľbohu moc som sa z toho nedozvedela. Len to, že uzavierkové operácie sa robia k 31.12 cez ID a to sa vysvieti na zeleno. ale čo všetko mám robiť cez uzávierkové oeprácie? Bojím, bojím, bojím. Pomôžete prosím? :confused:

neplaš sa ešte k tomu prídeme - daňové je ďalekoooo, zatiaľ si pozri cez vyhľadávač zadaj si "uzávierkové operácie v JÚ"
idú tam určite odpisy
pri bežnom účtovníctve tam toho moc nedávaš
ešte dočkaj ;););)
Muška
20.11.06,07:43
Sway a čo takto:

Marika, klikni máš tu dosť tém uzávierkové operácie
sway
20.11.06,07:46
Sway a čo takto:

Marika, klikni máš tu dosť tém uzávierkové operácie (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=uz%E1vierkov%E9+oper%E1cie)

júj supér, to ma nenapadlo - keď tak rada ťukám:D, nie musím si na to zvyknúť, furt si to neuvedomujem že aj také tu už máme, díííík :)
maria87
20.11.06,08:09
dalo by sa zistiť z minulého roka, čo bolo uložené ako uzávierková operácia? pozerala som minulý rok a sú tam nejaké tri riadky vysvietené na zeleno. to môže byť všetko čo sa týka uzavierkových operácii? boli tam nejaké odpisy z auta :o
Paula
20.11.06,08:12
dalo by sa zistiť z minulého roka, čo bolo uložené ako uzávierková operácia? pozerala som minulý rok a sú tam nejaké tri riadky vysvietené na zeleno. to môže byť všetko čo sa týka uzavierkových operácii? boli tam nejaké odpisy z auta :o

Nemáš možnosť otvoriť si zápis v účt. denníku? Nie je možnosť vytlačiť denník, ak vytlačený nie je?
Muška
20.11.06,08:12
v tom linku čo som Ti pripla - je niekoľko strán - tak si môžeš vybrať, alebo klikni do tejto témy
http://www.porada.sk/t18819-uzavierkove-operacie-este-raz.html?highlight=uz%E1vierkov%E9+oper%E1cie
Manual
20.11.06,08:12
dalo by sa zistiť z minulého roka, čo bolo uložené ako uzávierková operácia? pozerala som minulý rok a sú tam nejaké tri riadky vysvietené na zeleno. to môže byť všetko čo sa týka uzavierkových operácii? boli tam nejaké odpisy z auta :o Ano tieto vysvietené 3 riadky na konci roka sú uzávierkové operácie. Odpisy patria do UUO, ktoré sa účtujú na konci roka.
doplnenie: Predpokladám že robíš v Alfe - tá má vysvietené UUO na zeleno.
Pekný deň...:)
lenkak
20.11.06,20:36
Mária a čo tak nazvať založené tému "uzávierkové operácie v JU" ??? :)

už sa stalo.