Zoltán Kovács
20.11.06,11:33
Ahojte poraďáci!
Nechystá sa stretko ešte pred vianocami v Ba? Veľmi rád by som stretol ľudí z porady, a už by sa aj patrilo mne zučastnič sa na stretku po skoro dvojročnom členstve. Prosím dajte vedieť!!!

Ďakujem
Jozef Mihál
20.11.06,11:06
DanielaSL
22.10.08,10:03
Veľa všelijakých stretkujúcich piatkov býva, ale ja idem navrhnúť, či niekto nemá chuť zastaviť sa túto sobotu na káve..alebo aj niečom inom v Avione v kaviarničke Street café cca o 15 - 16-ej hodine. Práve budem cez víkend v Bratislave a tak by som sa s vami rada stretla. Termín ešte upresníme...neviem ako budem všetko stíhať...:);)
endrju
22.10.08,16:28
Veľa všelijakých stretkujúcich piatkov býva, ale ja idem navrhnúť, či niekto nemá chuť zastaviť sa túto sobotu na káve..alebo aj niečom inom v Avione v kaviarničke Street café cca o 15 - 16-ej hodine. Práve budem cez víkend v Bratislave a tak by som sa s vami rada stretla. Termín ešte upresníme...neviem ako budem všetko stíhať...:);)
Zatial netusim, ci sa v tom case budem nachadzat v "dosahu". V rovnakom case sa konaju 3 konkurencne akcie, na ktorych by som sa mal zucastnit.
Martin Mocko
22.10.08,16:41
Ahojte poraďáci!
Nechystá sa stretko ešte pred vianocami v Ba? Veľmi rád by som stretol ľudí z porady, a už by sa aj patrilo mne zučastnič sa na stretku po skoro dvojročnom členstve. Prosím dajte vedieť!!!

Ďakujem

Toť si tu raz rozbehol tému o SC stretku...a to už zapadlo do zabudnutia. Hm?
DanielaSL
22.10.08,16:47
Zatial netusim, ci sa v tom case budem nachadzat v "dosahu". V rovnakom case sa konaju 3 konkurencne akcie, na ktorych by som sa mal zucastnit.

No jó...ale do PD môžeš chodiť stretkovať častejšie... ale stretnúť v Blave mňa...to môžeš leda tak raz do roka...:rolleyes:;)
endrju
22.10.08,16:54
No jó...ale do PD môžeš chodiť stretkovať častejšie... ale stretnúť v Blave mňa...to môžeš leda tak raz do roka...:rolleyes:;)
PD je "bonus" k spomenutym trom. Blizi sa 1. november a konaju sa aj ine eksn stretkoviteho charakteru okrem poradackych treffov. FIES?
DanielaSL
22.10.08,19:27
No fiem...zato som si vymyslela, že idem do BA o týždeň skôr..ale asi viacerí mysleli tak ako ja....:mee:
bepo
22.10.08,19:30
A HUFo pekne padá dolu, ak tam rýchlo pojdeme tak sa aj lacno najeme ;)
DanielaSL
23.10.08,09:26
Stretko v Avione - Street Café - 15 -16.00 hod.

Čas ešte upresníme. Môžte dať súhlas, kto by mal záujem oddýchnuť si a pokecať?
drobeceva
23.10.08,09:31
Toť si tu raz rozbehol tému o SC stretku...a to už zapadlo do zabudnutia. Hm?
machinak neboj, smith čaká, aby aj ja z východu som sa mohla stretka zúčastniť. Zatiaľ mladí v Senci nebývajú. Byt prevzali, ale majú ešte kopu roboty. Vidím to reálne v budúcom roku. Teším sa.
brm
24.10.08,08:02
práve mi volala Daniela, už sa rúti do Bratislavy...a zajtra nás chce vidieť o tretej poobede v AVIONE :D