AnitaMartinska
20.11.06,13:26
Potrebujem kvalifikovanú odpoved na zachranu zubov pre 21 rocneho,inak zdraveho chalana. Skoro vzdy,ak ho zaboli zub,tak pride s tym,ze mu vybrali korene, takze ma uz asi 4-5 zubov mrtvych.
Teraz sme zmenili zubara,neviem ci to bola jeho chyba, alebo nie je nieco v poriadku v synovom organizme.Co podniknut?
andi
20.11.06,17:21
Skúste Elmex gél na zuby, mojej dcérke velice pomohlo.Dostať to v lekárni bez receptu asi 100,- Sk.
heike
20.11.06,18:51
Súhlasím s Elmex-om, je to náhrada niekdajšej fluorizácie - používa sa to raz týždenne a ozaj to pomáha. O zuby sa treba starať, to mi dá za pravdu asi každý - pravidelne ich umývať a nielen zubnou kefkou, ale aj zubnou niťou, medzizubnou kefkou a dávať pozor na krčky zubov. A zuby treba "vyživovať" aj zvnútra - strava obohatená o vitamíny. Viac... neviem, čo... Píšem z vlastnej skúsenosti...
Hlinkovx
20.11.06,18:56
no...mne osobne proti citlivosti zubov a odhaleným krčkom, ktoré neskôr spôsobujú kazivosť zubov
pomáha tiež elmex ale hlavne sensodyne F
ďasná si občas masírujem Lacalut Aktiv
AnitaMartinska
21.11.06,05:27
Dakujem za vsetky rady.Co sa tyka hygieny,to bude v poriadku. Ja mam dojem,ze to bude nejaka porucha z vnutra Je pravda, ze vitaminom moc neda. Asi to bude v tom.Aj tak ma znepokojuje,ci to nie je z casti chyba aj zubara. Ved ked zacne boliet zub,tak sa ma najprv preliecit,aspon to skusit. Ale on ked prisiel s bolavym zubom,tak mu ho otvorili,vybrali nervy ,nechali za cas otvoreny a zaplombovali.
Vdaka,pekny den.