betyna8
20.11.06,13:44
Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradiť, v ktorej banke sa dá jednoducho a rýchlo vybaviť kontokorentný úver, prípadne založiť účet s dobrým balíkom služieb? Máme totiž účet v jednej dosť veľkej nemenovanej banke ale služby sú o ničom, uvažujeme o zmene.
Diky
janaGT
21.11.06,08:32
My máme kontokorent v ČSOB - ale povedala som šéfovi, že je to o ničom. Vždy z 20 na 21 v mesiaci musíš urobiť vklad v minimálnej výške Sk 50 000,- + úroky, inak ti zablokujú účet. Takže veľmi neodporúčam.
sway
21.11.06,08:34
Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradiť, v ktorej banke sa dá jednoducho a rýchlo vybaviť kontokorentný úver, prípadne založiť účet s dobrým balíkom služieb? Máme totiž účet v jednej dosť veľkej nemenovanej banke ale služby sú o ničom, uvažujeme o zmene.
Diky

Odkiaľ si,
mám veľmi dobrú skúsenosť v UniBanke, mám skvelú osobu čo má na starosti moju firmu - ak chceš SS pošlem viac info.
Ľuba
21.11.06,08:36
Moji zákazníci majú už niekoľko rokov Kontokorent v Unibanke a je to myslím v pohode. Raz do roka, pri jeho obnove chcú výkazy a daňové priznanie za minulý rok a to je všetko.
jess
21.11.06,08:37
Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradiť, v ktorej banke sa dá jednoducho a rýchlo vybaviť kontokorentný úver, prípadne založiť účet s dobrým balíkom služieb? Máme totiž účet v jednej dosť veľkej nemenovanej banke ale služby sú o ničom, uvažujeme o zmene.
Diky Skús ešte tatrabanku, je to vybavené rýchle z ich strany, ale musíš aj tak dodať všetky podklady...Daňové priznanie, súvahu....je toho dosť kým to vybeháš. My sme tiež pred mesiacom vybavovali. Doklady chcú potom tiež len raz za rok po podaní DP.
sway
21.11.06,08:38
Skús ešte tatrabanku, je to vybavené rýchle z ich strany, ale musíš aj tak dodať všetky podklady...Daňové priznanie, súvahu....je toho dosť kým to vybeháš. My sme tiež pred mesiacom vybavovali. Doklady chcú potom tiež len raz za rok po podaní DP.
Tatrabanka chce Q- tálne výkazy, nie?
janaGT
21.11.06,08:40
aj ISTROBANKA pýta Q-tálne výkazy
Ľuba
21.11.06,08:40
Aj VÚB chce kvartálne...
jess
21.11.06,08:41
Tatrabanka chce Q- tálne výkazy, nie? Ja som sa na to pýtala a že netreba , iba v apríli daňové priznanie. Ma nestraš, idem čítať zmluvu...:eek:
jess
21.11.06,08:48
takže to čítam..."Dlžník sa zaväzuje predkladať účtovné výkazy + DP ... koncoročné do 15.4. ...."...alebo v prípade doručenia žiadosti od Veriteľa (banky)

Inak....poplatok za úver 10.000,- !!!!
Fany
21.11.06,09:35
Aj VÚB chce kvartálne...
Ľubi, aký poplatok ste platili vo VÚB za kontokorent? Nemáte s tým problém?
Ľuba
21.11.06,09:43
Ľubi, aký poplatok ste platili vo VÚB za kontokorent? Nemáte s tým problém?

Ja si to už nepamätám, ale tam boli tuším dohadované individuálne podmienky.
betyna8
21.11.06,10:23
Odkiaľ si,
mám veľmi dobrú skúsenosť v UniBanke, mám skvelú osobu čo má na starosti moju firmu - ak chceš SS pošlem viac info.

Som zo Žiliny, ak môžeš pošli mi teda neake info. Ďakujem a prajem pekný dník všetkým poraďákom.
Viera.M.
21.11.06,10:27
Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradiť, v ktorej banke sa dá jednoducho a rýchlo vybaviť kontokorentný úver, prípadne založiť účet s dobrým balíkom služieb? Máme totiž účet v jednej dosť veľkej nemenovanej banke ale služby sú o ničom, uvažujeme o zmene.
Diky
Máme kontokorent v UNI banke... sme spokojní ako klienti...