uzivatel_1001
21.11.06,08:56
zdravicko dobri ludkovia,



obcas kupujem nejake tie pocitace a softver cez internet , platim ale kartou sukromnou resp.kreditnou BLUE AmEx, ktoru nemam vedenu k zivnosti .
vzdy potom nachlp rovnaku ciastku prevediem z uctu zivnostnenskeho tam odkial som cerpal

chcel by som sa popytat, je takyto postup ok ?
co s fakturami, lebo k takenuto tovaru nikdy nedostanete nieco co sa na 100% ponasa na fakturu, iba ak tak si vytlacite podrobnosti transakcie aj s polozakmi, ktore ste nakupili ?


pokial ste to tu uz preberali, toz ma kopnite , ze kde mam hladat ;-)
tori
21.11.06,08:11
Tiez nakupujem cez inernet a vzdy dostanem k tovaru aj fakturu, podstatne je ci je vystavena na teba sukromne, alebo na firmu. Bolo by dobre, keby si to platil z firemneho uctu, ale da sa to preuctovat aj ked platis zo sukromneho.
dianarose
30.07.07,19:39
chcem sa opytat k tejto teme, ak nakupujem zo zahranicia od FO, staci mi kupno predajna zmluva v AJ plus potom doklady z colnice? dakujem.
powadka
01.11.11,20:51
PORADíTE?
Objednala som si tovar cez internet, najskor odpisali,ze objednavka sa vybavuje a na dalsi den mi prisiel mail,ze STORNO. S upresnenim,ze tovar bude o mesiac. Som povinna mesiac cakat, ja ho potrebujem teraz hned, potom uz mi to nebude aktualne. Alebo im napisem tento dovod s tym,ze rusim objednavku (alebo odstupujem od zmluvy?)? Neviem,ci sa to povazuje ako zmluvny vztah, zrejme aj ano,tak neviem presne aku terminologiu pouzit. Moze byt nedostatocne im to poslat mailom? Okrem ineho sa obavam, ze o mesiac moze byt,ze ten tovar uz bude za vyssiu cenu. Podla mna aj teraz to bol tak troska ich ťah, mali jednu z najlepsich cien.Tak neviem,ci prave vsetci isli kupovat to,co ja...ale mam pocit,ze ked som to objednavala,zetam bolo uvedene ...skladom. Preto som to aj objednala,ze som myslela,ze ked je to skladom,tak urcite sa mi kus ujde. Inak by to mal byt taky standarne doveryhodny internetovy obchod.
powadka
01.11.11,20:57
Este mozno doplnim,ze som si tovar povodne chcela vyzdvihnut na predajni, a platila by som v hotovosti. (Ak to treba listom postou, tak myslite,ze aj tu plati,ze im ten list musi prist do 7 dni od objednania,podobne ako pri vrateni tovaru do sedem dni?)
ewita888
01.11.11,21:13
zatelefonuj, napíš.. ak aj tak pošlú, nepreber
powadka
02.11.11,10:09
Až dnes som si uvedomila,že asi dávam dokopy dve rôzne veci, zrušenie objednávky je o objednávke, a zrušenie zmluvy by bolo asi až keby som riešila situáciu po prebratí tovaru, a nie keď som ho ešte neprevzala. Takže momentálne ja asi riešim len to zrušenie objednávky. pred dvomi dňami poslali storno, a dnes poslali, že tovar bude,ale za vyššiu cenu (napisali kolko) a že ak ten tovar chcem, mám im odpísať. Odpísala som emailom, že za vyššiu cenu ho nechcem. Nie je mi jasné, či postačuje, ak som im to všetko odpisovala cez email, nakoľko pri odstupovani od zmluvy je povinne to oznamiť písomne poštou (asi doporučene,aby bola istota), tak neviem,či aj zrušenie objednávky by nemalo byť povinne listom-poštou. V tom keby ste mi poradili. T.j. či moje potvrdenie ich storna k mojej objednavke je po právnej stránke rovnocenné ako keby bolo poslané poštou. (telef.hovor sa dá poprieť, neviem ho dokázať). Čiže vy byť na mojom mieste, by ste to poslali emailom a považovali za jednoznačne vybavené?
billy0
12.11.12,16:38
Zdravim Vsetkych, chcel by som sa popytat ohladom storna uz zaplatenej objednavky cez zlavovy portal. Zakupil som 1 dnovy zajazd , nakolko zlavovy portal a CK uvadzali rozne ceny rozhodol som sa zajazd stornovat. Zlavovy portal reklamaciu uznal nakolko storno bolo do 7 dni. Slubili vratenie penazi vraj "po prevereni vyuzitia kuponu Vam budu vratene peniaze". Storno mi potvrdila aj CK preto si myslim ze nieje dovod cakat na nejake preverenie.Ked som o tom informoval zlavovy portal , prestali so mnou komunikovat. Viete mi poradit do kolko dni maju pravo cele storno a vratenie penazi zdrziavat?
Dakujem za radu
juraj:-)
14.11.12,10:51
neviem, či sa len nekryju, lebo vám vystavili tento kupon a teda vy ho mozete pouzit. neviem ako maju spravenu kontrolu kuponov. reklamaciu by mali vybavit do 30 dní. čo majú napísane v obchodných podmienkach?
billy0
14.11.12,13:33
Vďaka za odpoveď, v obchodnych podmienkach nemaju pisane do akeho terminu musia peniaze vratit, len ze zakaznik moze odstupit do 7 dni bez udania dovodu. To som vsetko splnil , vcera mi poslali mail ze sa ospravedlnuju a ze dnes celu vec posuvaju na ekonomicke odd. , tak snad sa trocha seroznosti dockame.