nina100
21.11.06,09:45
Dobrý deň,
SZČO podniká v rámci kamiónovej prepravy, vykonáva zemné práce. Moja otázka znie: keďže ťahač nemá v technickom preukaze uvedenú spotrebu nafty, taktiež ju nemajú uvedenú ani mechanizmi, ktoré používa na vykonávanie zemných prác - je nutné tu nejakým spôsobom preukazovať spotrebu PHM? Samozrejme tankovanie nafty je u každého v tom-ktorom mesiaci iné, závisí to od trasy, terénu, topenia a podobne...
Môže si uplatňovať celkový nákup PHM, alebo je nutné to nejako prepočítavať na km?
Ďakujem
Vladimír Ozimý
21.11.06,08:55
no ja uvediem príklad...ja účtujem lesného pracanta ktorý robí z traktorom a inou technikou v lese a nie je možné určiť spotrebu na základe čoho eďže on prejde na traktore 1 km ale spotreba je 50 litrov nafty denne..uznávam komplet...

ale pokiaľ viem pri strojoch na pozemných komunikáciach sa robí prelitrovanie ak sa to dá určiť ale ja by som uznával plnú výšku spotreby keďže tie stroje isto maj spotrebu aj na mieste keĎ pracujú a nie malú
ormika
21.11.06,09:00
Pri zemných prácach tiež dávam celé PHM do nákladov.
nina100
21.11.06,09:00
Áno, ale to čerpanie a spotrebu si vôbec neeviduješ? Alebo máš nejaký výkaz - napr. príjem - spotreba - zostatok? Napr. pri tom traktore - máš určité čerpanie a na konci mesiaca nejaký zostatok v nádrži - to neeviduješ? ďakujem
Vladimír Ozimý
21.11.06,09:26
nie je to reálne čo vyleje posledný deň na konci naftu aby ju odmeral...to sa skrátka nedá odsledovať pretože on spotrebuje naftu pri práci nie pri jazdený a v ťažších terénoch viac v lahších menej
nina100
21.11.06,09:29
O.K. Vladimír - thanks
A má niekto skúsenosti s kamiónom?