timotej
21.11.06,13:44
Nemáte niekto skúsenosti s cenovými reláciami v poľských predajniach sanitárnych výrobkov? Ďakujeeeeeeeeeem:D
Kolenčík
25.11.06,18:51
Máme, len neviem o čo konkretne ide (kút, vaňa, obklady dlažba a p.) a či len lacnejšie, alebo výberové zariadenie.
marcik
26.11.06,05:52
Poviem že nevidím v tom už rozdiel, kúpili sme u nás batériu že rokmi overený výrobca, a len čo sme ju namontovali išla do reklamácie.A bolo toho aj viac! Ale keď sa dobre pozriete na naše hyper obchody tak sú plné poľského tovaru, tak nevidím dôvod si to nekúpiť! Aj keď som zástancom domáceho trhu!! Nech majú naši ľudi prácu!
andreaS
26.11.06,14:15
kamarati boli nedavno na nakupoch a musim povedat, ze v polsku je obrovsky vyber a clovek hned tak z ceny nezosedivie...

napr. chceli obkladacky z gresu, u nas stoji 1000-2500,-/m2, tam kupili za 350,-!!! klucky na dvere aj s vlozkou u nas 1500,-, tam 200,-, umyvadlo sklenene so sklenenym stolcekom 8tis, u nas minimalne 2x tolko. A to je len zlomok toho, co tam vsetko nakupili. Co som si vsimala ja boli podlahy /od 160,-/m2/ a drevene interierove dvere - krasne aj so sklom uz od 1000,-. Mne sa najviac paci ten vyber a ochota pracovnikov cokolvek ukazat, to som zatial v nasich hypermarketoch nezazila.
Marína
27.11.06,14:15
Andrea, nevieš náhodou aké sú cenové relácie napr. lomového kameňa, bridlice, dlažobné kocky?
Kolenčík
27.11.06,16:47
Ak chceš niečo kvalitnejšie a samozrejme krajšie klikni na www.kamien.pl, ak nič ozví sa budem hľadať
Marína
27.11.06,22:02
Ďakujem za ochotu. My potrebujeme vydláždiť časť dvora na cca 80 ročnej chalupe, takže by to nemala byť nejaká dokonalá dlažba, preto asi by bol najlepší lomový kameň, bidlica a pod. Keby si narazil na nejakú www stránku, informuj ma, prosím. Vďaka.
Kolenčík
30.11.06,11:26
Zistil som, bežne ho predávajú a zabezpečujú na Orave, údajne oni ho vozia do Poľska. Ak chceš odpíš a ja Ti zistím kontakt, cena sa údajne pohybuje od 230 – 250 Sk/m2. Ide o kameň na chodníky a nie na obklady. Prajem pekný deň.
Marína
30.11.06,21:04
Zistil som, bežne ho predávajú a zabezpečujú na Orave, údajne oni ho vozia do Poľska. Ak chceš odpíš a ja Ti zistím kontakt, cena sa údajne pohybuje od 230 – 250 Sk/m2. Ide o kameň na chodníky a nie na obklady. Prajem pekný deň.
Presne taký potrebujeme. Buď taký dobrý a ak to nie je problém, zisti mi kontakt a napíš cez SS. Orava je síce ďaleko, ale aspoň by som sa povypytovala na podrobnosti. Ešte raz vďaka.
zuzanar
01.12.06,05:41
Ja som raz dostala takýto tip na kameň na chodníky, možno sa to dá aj u Vás. Firme ktorá spracúva prírodný kameň z kamenolomu (píli obrovské kusy kameňa) vzniká odpad z okrajovej časti kamenného kvádru. Je to jeden veľký plát kameňa. U nás sa s nimi dá dohodnúť a keď je toho viac, podľa toho koľko potrebujete tak Vám to predajú za super cenu. Boli sme sa na to pozrieť, vyzerá to výborne.
Marína
01.12.06,08:21
Ďakujem. Skúsim niečo zistiť.
fliperko
06.02.11,13:19
dobry den,ja sa vas chcem spytat kde v polsku je obchod so sanitou,vsetko pre kupelne,chcem ist na nakupy.dakujem
pivko
06.02.11,14:51
Práve dokončujem RD 2x kúpelňa + 2x WC a všetok obklad a sanitu som kupoval u nás nakoľko pri dnešnom kurze cca 3,9 je v Poľsku všetko drahšie.:mee: