daja4
22.11.06,09:25
Dobrý deň, dnes mi prišla jedna pracovníčka, doniesla papier od lekárky, že je tehotná, a my jej chceme dať výpoveď v skúšobnej dobe. Môžme ? Ďakujem
Jara
22.11.06,08:34
Ak je v skúš. dobe tak áno. § 72 ZP.
Tweety
22.11.06,08:37
Dobrý deň, dnes mi prišla jedna pracovníčka, doniesla papier od lekárky, že je tehotná, a my jej chceme dať výpoveď v skúšobnej dobe. Môžme ? Ďakujem
Podľa § 59 ZP jedna z možností skončenia PP- odst.1 písm. d, skončenie PP v skúšobnej dobe , tam nie je žiadne obmedzenie. § 72- skončenie PP v skúšobnej dobe.
Papči
25.09.07,13:27
Mám klienta, ktorý k 30.9.2007 ruší predajňu, ktorá je jeho jedinou prevádzkou. Má zamestnanú 1 pracovníčku, ktorej chce dať výpoveď z organizačných dôvodov. Háčik je v tom, že pracovníčka je tehotná. Na skončenie PP dohodou nechce pristúpiť, čo je pochopiteľné, ale klient pre ňu nemá prácu. Pracovníčka sa chystá ísť na PN. Ako skončiť tento pracovný pomer, popr. ako vyriešiť túto situáciu? Ďakujem za radu.
Tweety
25.09.07,13:31
ZáKAZ VýPOVEDE pri výpovedi podľa § 63 odst.1, písm. a - ak sa zrušuje alebo premiesťňuje..-sa na ňu nevzťahuje, takže môže s ňou ukončiť PP podľa uvedeného §.
Papči
25.09.07,14:08
Ďakujem veľmi pekne. Takže ak zajtra prevezme skončenie PP výpoveďou podľa §63 odst.1 a),kde výpovedná doba začína plynúť 1.10.2007, a je 2-mesačná, čiže PP končí 30.11.2007. Čo v prípade, ak mi v piatok pred začiatkom plynutia výpovednej doby donesie PN, ktorú predpokladám bude mať až do pôrodu? ďakujem
katchka
22.08.12,14:20
Dnes nam pracovnicka oznamila, ustne, ze je pravdepodobne tehotna, potvrdene lekarom to este nema, kedze ide len o 7 tyzden tehotensta...ma TPP na dobu neurcitu...mozeme jej dat v takomto pripade vypoved k 31.1.2013 ? Na matersku by mala ist totiz vo februari a my sa chceme vyhnut tomu, aby sme ju museli evidovat dalej ako zamestnanca, kedze nahradu si za nu musime teraz samozrejme najst novu. DAKUJEM
Tweety
22.08.12,14:22
Dnes nam pracovnicka oznamila, ustne, ze je pravdepodobne tehotna, potvrdene lekarom to este nema, kedze ide len o 7 tyzden tehotensta...ma TPP na dobu neurcitu...mozeme jej dat v takomto pripade vypoved k 31.1.2013 ? Na matersku by mala ist totiz vo februari a my sa chceme vyhnut tomu, aby sme ju museli evidovat dalej ako zamestnanca, kedze nahradu si za nu musime teraz samozrejme najst novu. DAKUJEM
Nie, samozrejme, že nie, je pred výpoveďou chránená, určite donesie aj patričný doklad. Len tak naokraj, je to od vás, ako zamestnávateľa, neseriózne. Viete, že je tehotná, a už plánujete šup šup výpoveď. Dôvod výpovede bude tehotenstvo? Ozaj na poľutovanie.
Mila123
22.08.12,14:24
Dnes nam pracovnicka oznamila, ustne, ze je pravdepodobne tehotna, potvrdene lekarom to este nema, kedze ide len o 7 tyzden tehotensta...ma TPP na dobu neurcitu...mozeme jej dat v takomto pripade vypoved k 31.1.2013 ? Na matersku by mala ist totiz vo februari a my sa chceme vyhnut tomu, aby sme ju museli evidovat dalej ako zamestnanca, kedze nahradu si za nu musime teraz samozrejme najst novu. DAKUJEM
ako opýtam sa, čo ste to pre Boha za ľudia!!!!!!
pretože je tehotná, pôjde na MD ju prepustíte???????
zaujímal by ma dôvod na prepustenie, aký uvediete vo výpovedi.......
Tweety
22.08.12,14:30
Dnes nam pracovnicka oznamila, ustne, ze je pravdepodobne tehotna, potvrdene lekarom to este nema, kedze ide len o 7 tyzden tehotensta...ma TPP na dobu neurcitu...mozeme jej dat v takomto pripade vypoved k 31.1.2013 ? Na matersku by mala ist totiz vo februari a my sa chceme vyhnut tomu, aby sme ju museli evidovat dalej ako zamestnanca, kedze nahradu si za nu musime teraz samozrejme najst novu. DAKUJEM
A aký problém budete mať s jej evidenciou? Až taký vážny, že naruší chod firmy a stojí vám za porušenie ZP?
veronikasad
22.08.12,14:32
Dnes nam pracovnicka oznamila, ustne, ze je pravdepodobne tehotna, potvrdene lekarom to este nema, kedze ide len o 7 tyzden tehotensta...ma TPP na dobu neurcitu...mozeme jej dat v takomto pripade vypoved k 31.1.2013 ? Na matersku by mala ist totiz vo februari a my sa chceme vyhnut tomu, aby sme ju museli evidovat dalej ako zamestnanca, kedze nahradu si za nu musime teraz samozrejme najst novu. DAKUJEM
dôvod bude aký ?
katchka
22.08.12,14:35
Tak aby sme sa na zaciatok vyhli tym prispevkom o nasej neserioznosti....ta zamestnankyna je nasa kamaratka a ona to navrhla, ze aby sme ju nemuseli evidovat tri roky ako zamestnankynu, tak nech jej dame vypoved...mna len zaujimalo, ci je to mozne...lebo ZP urcite porusit nechceme...
katchka
22.08.12,14:37
a este k tomu co sme to pre boha za ludia, tak jej chceme zvysit do konca roka plat, aby dostavala vyssiu matersku ...len tolko, ako rychlo niektori vedia hned ineho hodnotit a sudit....
veronikasad
22.08.12,14:38
Tak aby sme sa na zaciatok vyhli tym prispevkom o nasej neserioznosti....ta zamestnankyna je nasa kamaratka a ona to navrhla, ze aby sme ju nemuseli evidovat tri roky ako zamestnankynu, tak nech jej dame vypoved...mna len zaujimalo, ci je to mozne...lebo ZP urcite porusit nechceme...
Výpoveď jej dať nemôžete, môže sama požiadať o skončenie pracovného pomeru dohodou. Ale vie tá vaša kamarátka, že takto sa pripraví o nárok na dávku v nezamestnanosti po skončení RD ?
Tweety
22.08.12,14:42
a este k tomu co sme to pre boha za ludia, tak jej chceme zvysit do konca roka plat, aby dostavala vyssiu matersku ...len tolko, ako rychlo niektori vedia hned ineho hodnotit a sudit....
To je tak, keď nedáš ucelené info. Na to tvoje sa inak reagovať ani nedalo.
katchka
22.08.12,14:43
Výpoveď jej dať nemôžete, môže sama požiadať o skončenie pracovného pomeru dohodou. Ale vie tá vaša kamarátka, že takto sa pripraví o nárok na dávku v nezamestnanosti po skončení RD ?

no to asi nevie...ale podla toho, co nam vravela, tak chce po RD bud zacat podnikat alebo mat este rychlo dalsie dieta :) ale dakujem za odpoved s tou dohodou...tak to budeme riesit takto a urcite ju upozornim o tych davkach v nezamestnanosti...este ma napadlo, keby sme jej dali ukoncenie pracovneho pomeru k predpokladanemu ukonceniu RD, tak by narok na tie davky mala ?
veronikasad
22.08.12,14:45
a este k tomu co sme to pre boha za ludia, tak jej chceme zvysit do konca roka plat, aby dostavala vyssiu matersku ...len tolko, ako rychlo niektori vedia hned ineho hodnotit a sudit....
Tak to môžete urobiť celkom legálne, so zmenou platu urobíte v dohode o zmene pracovnej zmluvy aj zmenu trvania pracovného pomeru - z doby neurčitej na dobu určitú.

Vlastne, takto to vôbec neide. Ak chcete aby mala materskú z vyššieho VZ, musíte súčasný pracovný pomer ukončiť (nie výpoveďou zo strany zamestnávateľa, ale dohodou na žiadosť zamestnanca) a uzatvoriť novú pracovnú zmluvu. Nový pracovný pomer musí trvať najmenej 90 dní, neviem či prešla novela zákona o SP, že musí trvať aj nem.poistenie (nesmie byť PN-ka). A môže byť kludne na dobu určitú.
veronikasad
22.08.12,14:46
no to asi nevie...ale podla toho, co nam vravela, tak chce po RD bud zacat podnikat alebo mat este rychlo dalsie dieta :) ale dakujem za odpoved s tou dohodou...tak to budeme riesit takto a urcite ju upozornim o tych davkach v nezamestnanosti...
Vieš, niekedy človek mieni - a Pán Boh mení. Želám jej, aby to v jej prípade neplatilo a všetko jej vyšlo podľa jej predstáv.
Mila123
22.08.12,14:46
reakcia si myslím bola adekvátna......podľa môjho názoru.....
Katcha, napísala si A a nenapísala B......

kamoška nech pekne krásne ostane v evidencii spoločnosti, jej riadnym zamestnancom......
a po ukončení prípadného RP nech potom sama požiada o ukončenie PPV, dostane celkom peknú podporu (podľa nového do výšky priemerného zárobku v NH)
popr. mohla by ísť aj na ďalšiu MD..........
Mila123
22.08.12,14:48
ak by chcela ja ďalšie dieťa a nebude mať pracovný pomer, iba sebe poškodí..........
veronikasad
22.08.12,14:48
Tu je zrejme obava, že zamestnávatel by jej niekedy musel vyplatiť odstupné z toho nového platu
veronikasad
22.08.12,14:56
no to asi nevie...ale podla toho, co nam vravela, tak chce po RD bud zacat podnikat alebo mat este rychlo dalsie dieta :) ale dakujem za odpoved s tou dohodou...tak to budeme riesit takto a urcite ju upozornim o tych davkach v nezamestnanosti...este ma napadlo, keby sme jej dali ukoncenie pracovneho pomeru k predpokladanemu ukonceniu RD, tak by narok na tie davky mala ?
Uzatvorte nový pracovný pomer na dobu určitú do 3 rokov veku dieťaťa. Nárok na dávku v nezamestnanosti bude mať, a zamestnávatel sa vyhne plateniu odstupného z vysokého VZ.
katchka
22.08.12,15:13
Uzatvorte nový pracovný pomer na dobu určitú do 3 rokov veku dieťaťa. Nárok na dávku v nezamestnanosti bude mať, a zamestnávatel sa vyhne plateniu odstupného z vysokého VZ.

dik :) aj ked nemyslim, zeby si ona niekedy narokovala nejake odstupne....:) ale dakujem za radu....este ma naúadlo, to musime uzatvorit uplne novy pracovny pomer ? alebo staci spravit dodatok k uz existujucej zmluve spolu s novym platobnym dekretom ?
veronikasad
22.08.12,15:14
dik :) aj ked nemyslim, zeby si ona niekedy narokovala nejake odstupne....:) ale dakujem za radu....
Nemusí si ho nárokovať, ak je dá výpoveď zamestnávatel, musí jej ho vyplatiť.
veronikasad
22.08.12,15:15
dik :) aj ked nemyslim, zeby si ona niekedy narokovala nejake odstupne....:) ale dakujem za radu....este ma naúadlo, to musime uzatvorit uplne novy pracovny pomer ? alebo staci spravit dodatok k uz existujucej zmluve spolu s novym platobnym dekretom ?
Nový pracovný pomer. Dodatok nestačí, lebo by sa jej počítala materská z príjmu za celý rok 2012.

Tu som to doplnila

http://www.porada.sk/t36513-tehotna-a-vypoved.html#post2128790
katchka
22.08.12,15:22
Tak to môžete urobiť celkom legálne, so zmenou platu urobíte v dohode o zmene pracovnej zmluvy aj zmenu trvania pracovného pomeru - z doby neurčitej na dobu určitú.

Vlastne, takto to vôbec neide. Ak chcete aby mala materskú z vyššieho VZ, musíte súčasný pracovný pomer ukončiť (nie výpoveďou zo strany zamestnávateľa, ale dohodou na žiadosť zamestnanca) a uzatvoriť novú pracovnú zmluvu. Nový pracovný pomer musí trvať najmenej 90 dní, neviem či prešla novela zákona o SP, že musí trvať aj nem.poistenie (nesmie byť PN-ka). A môže byť kludne na dobu určitú.

tak to je super, to v pohode stihame...ak jej to dame od septembra....
veronikasad
22.08.12,15:24
tak to je super, to v pohode stihame...ak jej to dame od septembra....
Po 3 mesiacoch môže mať aj PN-ku, z rovnakého VZ ako materské. (ak prešla novela zákona o SP)