Barboretta
22.11.06,09:34
dobrý den,
som tu znova s prosbou,
nenasiel by sa tu niekto, kto by ma naučil podrobnejšie podvojnému učtovníctvu, teda vlastne praxe. moja suseda co som s nou mala pracovat, musela ist do nemocnice. seriozne, ozaj by som sa to chcela nauči a pracovat ako učtovnicka a vo velkych firmach je velmi tazko sa tam dostat, lebo vsade potrebuju prax. a ja mam taky ciel, doma si robit ucto napr pre kamaratku, ktora si chce otvorit kadernictvo... Okolie PK alebo TT alebo SC :rolleyes:
katarina.j
22.11.06,09:26
a čo tak skusiť ísť na školenie - podvojné účtovníctvo? aj ked nebudes hned profesionál - to nikto nikdy nebude - ved sa stále niečo mení a my učíme, ale odporučam aspon na nejaké základné informácie a potom by som odporučila kupit si knihu od Ing.Anny Cenigovej-Podvojné účtovníctvo - dá sa aj podľa toho naučiť, super kniha aj super vysvetlené /samozrejme za predpokladu, že máš skusenosti aspon z jednod.učtovníctva/
DanielaSL
22.11.06,09:34
Skús si pozrieť aj toto:

http://www.dashofer.sk/?product=ONCPUZP
Barboretta
22.11.06,09:46
na škole som mala učtovnictvo, nakolko som minuly rok ešte len maturovala...
sice pracujem už rok ale to v obchodnom smere... kurz nie je taky, ako keby ta niekto učil doma, ukazoval to konkretne mne a ako samouk sa neviem ci niečo naučím