IVEB
22.11.06,11:35
Prosím Vás je možné zasielať do zdravotných poisťovní Oznámenie zamestnávateľa .... v čiernobielej forme na predpísanom tlačive , alebo je to nevyhnutné , aby to bolo farebné?
Tweety
22.11.06,10:36
Prosím Vás je možné zasielať do zdravotných poisťovní Oznámenie zamestnávateľa .... v čiernobielej forme na predpísanom tlačive , alebo je to nevyhnutné , aby to bolo farebné?
Je možné aj čiernobiele.mimotemy Aj čierna a biela sú farby.:) :p
DanielaSL
22.11.06,10:50
Prosím Vás je možné zasielať do zdravotných poisťovní Oznámenie zamestnávateľa .... v čiernobielej forme na predpísanom tlačive , alebo je to nevyhnutné , aby to bolo farebné?

Robím v MRP a toto oznámenie mi vytlačí a keďže nemám farebnú tlačiareň, tak mi to takto v pohode zoberú na všetkých poisťovniach.
Daska
22.11.06,10:51
Ja posielam len to co mi vytlaci program a uznavaju to, podoba sa na to ich originalne
sonička
22.11.06,11:41
Ja sa chcem opýtať, ak posielam tieto tlačivá do VZP elektronickou poštou /mám nad 20 zamestn.prihlásených do VZP/musím ich doručiť aj ako originál na pobočky VZP?
Zita4
22.11.06,13:36
Ja sa chcem opýtať, ak posielam tieto tlačivá do VZP elektronickou poštou /mám nad 20 zamestn.prihlásených do VZP/musím ich doručiť aj ako originál na pobočky VZP?
Nemusíš ich posielať poštou. Potom by elektronické zasielanie nemalo význam. Máš vybavený elektronický podpis a tým, že to odošleš, povinnosť je splnená. :)
Origos
22.11.06,13:38
Pre Tweety - :-) ja mám čierno-biely televízor.... Ja mám farebný??? :-))
duficek
22.11.06,13:43
Pre Tweety - :-) ja mám čierno-biely televízor.... Ja mám farebný??? :-))
aj ja si rypnem :)
nemas ciernobiely, lebo tvoj televizor nezobrazuje len ciernu a bielu, ale aj odtiene sedej.
aj tvoj "ciernobiely" je farebny ako napisali hore, akurat ze zobrazuje menej farieb ako "farebny" televizor :)mimotemy
EPk
22.11.06,13:56
Na farbe nezaleží, tlačivá akceptujú aj stiahnuté z internetu
ZlaticaB
22.11.06,14:14
Alebo zo mzdového programu