agromaster
22.11.06,14:47
Zdravím všetkých na fóre. Dlhodobo nezamestnaná manželka by chcela začať podnikať v novostavbe RD v suteréne v jednej miestnosti (asi 4x4 m, voda, elektrina, jedno okno, keramická dlažba) tak, že by si tam zriadila prevádzku pekárne buchtičiek s rôznými naplňami podľa vlastného receptu. Pracovala by sama ako živnostník. Výrobky by zo začiatku dodávala iba zmluvným odberateľom súkromným vozidlom ako nebalené v plastových cukrárenských prepravkách. Neskôr, by si chcela zriadiť aj predajničku, ale mimo RD. Prevádzka by mala pozostávať z jednej elektrickej rúry na pečenie, pracovného stola, skriniek na odkladanie nadobia a potravín a z umývadla. Neviem, či tam musí byť aj chladnička a či nemajú byť umývadla dve?. Zaujímali by ma ešte tieto otázky:

Ako postupovať pri založení živnosti, ak nemá podľa zákona potrebnú odbornosť pre dané remeslo, ani prax a ani zodpovednú odbornú osobu? Dá sa nájsť nejaká medzera v zákone, aby sa to dalo nejako rozumne obísť?
Aké sú obmedzenia zo strany hygienikov na prevádzky takého druhu v rodinných domoch?
Čo je výhodnejšie z ohľadom na hygienikov, predávať tento výrobok balený, alebo voľne ležaný.
Ak bude predávať výrobky iba zlmuvným odberateľom musí mať aj ERP?Ďakujem.
Black
22.11.06,20:02
Dobrý nápad. Chcem ťa povzbudiť, poznal som človeka, ktorý to rozbehol v tomto biznise (začal tiež v malej prevádzke), vyrábal nové druhy cukroviniek (teraz robí v podobnom biznise v Kanade).

Co sa týka zivnosti (Živnostenský zákon)

V prílohe č.1 (remeselné živnosti) bod 16 je - Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov

§ 19 - Ohlasovacie živnosti sú: a) remeselné, ak je podmienkou prevádzkovania živnosti odborná spôsobilosť získaná vyučením v odbore,
§ 21 - (1) Odborná spôsobilosť sa preukazuje výučným listom alebo iným dokladom o riadnom ukončení učebného odboru alebo študijného odboru a dokladom o vykonaní najmenej trojročnej praxe v odbore.
§11 - (7) Ak je podnikateľom fyzická osoba, môže ustanoviť zodpovedného zástupcu, ktorého prostredníctvom bude živnosť prevádzkovať. Ak podnikateľ nespĺňa osobitné podmienky na prevádzkovanie živnosti (§ 7), je povinný ustanoviť zodpovedného zástupcu.

Musíš buď spĺňať podmienky(§7), alebo mať zodpovedného zástupcu.

Ostatne ti musia poradit iný
agromaster
23.11.06,05:14
Ďakujem za odpoveď, ale bohužiaľ to som už vedel, preto som sa pýtal hneď v prvej odrážke otázok, ako sa to dá v praxi vyriešiť inakšie.
duficek
23.11.06,07:10
4 - ak bude predavat na fakturu, ERP mat nemusi
agromaster
04.12.06,15:15
Tak sme boli dnes s manzelkou u hygienikov na konzultacie. Dozvedeli sme sa dost vela novych veci, dotycna uradnicka bola velmi ochotna a venovala nam takmer 45 minut svojho casu. Zarazilo ma, ze aj napriek tomu, ze mame v dome 2 samostatne zachody, tak musime vybudovat este jeden prave kvoli pekarnicke. No a okrem este inych samostatnych priestorov na sklad potravin, expedicia vyrobkov, sklad a umyvanie prepraviek, miestnost na cistiace prostriedky, satna, tak tam musime mat aj samostatnu miestnost na rozbijenie vajec. Som myslel, ze si z nas robi srandu. Je to normalne v tomto state? Ved sa lenpozrime, ako sa u nas predava taky popcorn! Stankari nemaju vodu cely den, ako tam pradavaju a funguje to. Nechapem.