kucu
22.11.06,19:25
Ahojte, som SZČO a spolupracujem s jednou firmou na SVK, tj. pracujem pre nich ako zamestnanec, len právny vzťah je firma - SZČO. Bol som tri dni v Čechách, a "zamestnávateľ" mi povedal, aby som si uplatnil diéty vo faktúre na základe zákonníka. Chcem sa opýtať či zákonník práce platí aj v tomto prípade, a ak áno, viete mi napísať koľko mi prináleží a na základe čoho sa to počíta? Ďakujem :cool:
szidzsi
22.11.06,18:48
Podľa mňa Zákonník práce v tomto prípade neplatí, nakoľko nepracuješ na základe klasickej pracovnej zmluvy. Nárok na stravné a vreckové počas zahraničnej pracovnej cesty máš aj prípade ak si SZČO - zákon o dani z príjmov. Náhrada sa vypočítava podľa zákona o Cestovných náhradách podľa dĺžky trvania prac. cesty.
skaspa
22.11.06,19:54
Ahojte, som SZČO a spolupracujem s jednou firmou na SVK, tj. pracujem pre nich ako zamestnanec, len právny vzťah je firma - SZČO. Bol som tri dni v Čechách, a "zamestnávateľ" mi povedal, aby som si uplatnil diéty vo faktúre na základe zákonníka. Chcem sa opýtať či zákonník práce platí aj v tomto prípade, a ak áno, viete mi napísať koľko mi prináleží a na základe čoho sa to počíta? Ďakujem :cool:

cestovné náhrady upravuje zákon č. 283/2002 o cestovných náhradách; diéty pre čechy sú 600 CZK za pracovnú cestu nad 12 hodín; podľa dlžky pobytu v jednotlivých dňoch si potom vypočítaj koľko ti presne patrí - § 13

ináč ten váš vzťah je veľmi zaujímavý - SZČO ako zamestnanec, ak sa toho chytí daňový úrad zrejme sa to nezaobíde bez prekvalifikácie, lebo zrejme spĺnaš všetky prvky závislosti, ako SZČO predsa nemôžeš mať zamestnávateľa; ja sa stále čudujem ako niektoré spoločnosti hľadajú zamestnancov a pritom od nich žiadajú, aby mali živnostenský list, veď potom nemôže ísť o zamestnanca;
Chobot
23.11.06,06:41
cestovné náhrady upravuje zákon č. 283/2002 o cestovných náhradách; diéty pre čechy sú 600 CZK za pracovnú cestu nad 12 hodín; podľa dlžky pobytu v jednotlivých dňoch si potom vypočítaj koľko ti presne patrí - § 13

ináč ten váš vzťah je veľmi zaujímavý - SZČO ako zamestnanec, ak sa toho chytí daňový úrad zrejme sa to nezaobíde bez prekvalifikácie, lebo zrejme spĺnaš všetky prvky závislosti, ako SZČO predsa nemôžeš mať zamestnávateľa; ja sa stále čudujem ako niektoré spoločnosti hľadajú zamestnancov a pritom od nich žiadajú, aby mali živnostenský list, veď potom nemôže ísť o zamestnanca;

kucu, a na Tvojom mieste by som si ešte nárokoval aj na vreckové v najvyššej sazbe - 40% zo stravného. Čiže ak si tam bol jeden celý deň (viac ako 12 hodín), tak 600 + 150 CZK.

Ty, ako SZČO nemáš oficiálne nárok na vyplatenie cestovných náhrad od iného subjektu. Ty si môžeš faktúrovanú sumu určiť sám, kde si zohľadníš všetky Tvoje náklady za dodanú službu alebo tovar. Ale to je na dlhé rozpisovanie.
M0NIKA
01.12.06,21:19
[Ty, ako SZČO nemáš oficiálne nárok na vyplatenie cestovných náhrad od iného subjektu. Ty si môžeš faktúrovanú sumu určiť sám, kde si zohľadníš všetky Tvoje náklady za dodanú službu alebo tovar. Ale to je na dlhé rozpisovanie.[/QUOTE]

Chobot, prosím Ťa, už som tu riešila problém, kedy SZČO má živnosť na vedenie cudzieho motor. vozidla a pre inú firmu vozí tovar kamiónom tejto firmy. Ako má táto SZČO faktúrovať spomínanej firme služby? Pretože doteraz nemajú spísanú zmluvu a vlastne ju chcú dopísať neskôr - podľa reálneho fungovania. Predbežná dohoda je taká, že si bude fakturovať sumu za kilometer a diéty. Zatiaľ to riešia zálohovými faktúrami a na konci roka chcú urobiť vyúčtovanie.
Zaujímalo by ma ako teda má správne vyzerať faktúra za takéto služby, keď vopred nevie, v ktorej krajine sa koľko zdrží, teda ani nevie, aký má nárok na stravné a vreckové.
Bude v poriadku to, ak na konci mesiaca zráta najazdené kilometre, prislúchajúce diéty a vyfaktúruje to jednou sumou ako služby za vedenie mot. vozidla v danom mesiaci?
A ako potom napísať zmluvu? Nejako to neviem domyslieť....:o
Prosím, poraď mi (môžu, samozrejme, aj iní), vidím, že sa vyznáš.
Vopred ďakujem.
liba2
03.12.06,00:38
Ty, ako SZČO nemáš oficiálne nárok na vyplatenie cestovných náhrad od iného subjektu. Ty si môžeš faktúrovanú sumu určiť sám, kde si zohľadníš všetky Tvoje náklady za dodanú službu alebo tovar. Ale to je na dlhé rozpisovanie.

Chobot, prosím Ťa, už som tu riešila problém, kedy SZČO má živnosť na vedenie cudzieho motor. vozidla a pre inú firmu vozí tovar kamiónom tejto firmy. Ako má táto SZČO faktúrovať spomínanej firme služby? Pretože doteraz nemajú spísanú zmluvu a vlastne ju chcú dopísať neskôr - podľa reálneho fungovania. Predbežná dohoda je taká, že si bude fakturovať sumu za kilometer a diéty. Zatiaľ to riešia zálohovými faktúrami a na konci roka chcú urobiť vyúčtovanie.
Zaujímalo by ma ako teda má správne vyzerať faktúra za takéto služby, keď vopred nevie, v ktorej krajine sa koľko zdrží, teda ani nevie, aký má nárok na stravné a vreckové.
Bude v poriadku to, ak na konci mesiaca zráta najazdené kilometre, prislúchajúce diéty a vyfakturuje to jednou sumou ako služby za vedenie mot. vozidla v danom mesiaci?
A ako potom napísať zmluvu? Nejako to neviem domyslieť....
Prosím, poraď mi (môžu, samozrejme, aj iní), vidím, že sa vyznáš.
Vopred ďakujem.
Tak ako sama uvádzaš: v zmluve dohodnúť cenu za 1 km. Tak bude vystavená aj faktúra: km x dohodnutá cena; a ďalšia položka skutočné cestovné náklady. Fakturácia nemusí byť mesačná, ale po skončení každej cesty – do 15 dní. Myslím, že najťažšie bude určiť cenu za službu. Kilometre sú len meradlom rozsahu poskytnutej služby. Pokiaľ ich urobí za mesiac dosť, tak zarobí; ale môže sa stať, že auto bude v oprave a on nebude jazdiť, ale jeho pravidelné výdavky bude musieť zaplatiť bez ohľadu na túto skutočnosť. Cenu za odjazdený km musí stanoviť tak, aby zarobil dosť pre obživu svojej rodiny, na daň z príjmu, na odvody, účtovníčku, kanc. mat., komerčné poistenie, pracovný odev, na mesiac dovolenky a ďalšie výdavky, ktoré neviem odhadnúť v svojej úvahe (napr. možno používa vlastné auto na podnikanie, t.j. presúvanie sa), ale nevie ich predvídať ani on sám.
M0NIKA
03.12.06,06:56
Super, ďakujem.
Práve som si uvedomila, že som nenapísala v čom vlastne spočíva môj problém. Ja ho vidím v tom, že majiteľ firmy, pre ktorú jazdí nechce zvýšiť sumu za kilometer, teda nie je možné diéty zahrnúť do sumy za kilometer.
Ja vlastne neviem, ako to vyfaktúrovať, aby to bolo správne - keď tam nemajú byť diéty, kilometrovné zvýšiť neviem, ....za kilometre mu mesačne vychádza cca 20.000,- dostávať by mal cca 40.000 mesačne. Čiže mi ide o ten rozdiel.
A v súvislosti s tým ako potom vyúčtujem cesty tak, aby mu zároveň vznikali výdavky? Lebo okrem telefónu žiadne výdavky vlastne nemá...
Prosím, ešte mi skúste poradiť. Vďaka.
liba2
03.12.06,20:57
Super, ďakujem.
Práve som si uvedomila, že som nenapísala v čom vlastne spočíva môj problém. Ja ho vidím v tom, že majiteľ firmy, pre ktorú jazdí nechce zvýšiť sumu za kilometer, teda nie je možné diéty zahrnúť do sumy za kilometer.
Ja vlastne neviem, ako to vyfaktúrovať, aby to bolo správne - keď tam nemajú byť diéty, kilometrovné zvýšiť neviem, ....za kilometre mu mesačne vychádza cca 20.000,- dostávať by mal cca 40.000 mesačne. Čiže mi ide o ten rozdiel.
A v súvislosti s tým ako potom vyúčtujem cesty tak, aby mu zároveň vznikali výdavky? Lebo okrem telefónu žiadne výdavky vlastne nemá...
Prosím, ešte mi skúste poradiť. Vďaka.
Teraz, keď si objasnila o čo v tomto prípade ide, tak to vôbec nie je problém fakturácie a teda vôbec nie tvoj problém, ale problém je vo veci dohody medzi SZčO a odberateľom. Títo dvaja sa môžu dohodnúť na cene "ako balík" teda všetko v jednej sume pred každou cestou individuálne práve preto, že výdavky sú vždy rozdielne.

doteraz nemajú spísanú zmluvu a vlastne ju chcú dopísať neskôr - podľa reálneho fungovania.Môj odhad je, že zostane pri sume 20.000 Sk, lebo evidentne odberateľ nechce zaplatiť viac.
Ono je to totiž celé "choré", pretože ako môže niekto podnikať v cestnej doprave, keď nemá základný predpoklad a to je: vozidlo?
V tomto vzťahu, tak ako si ho popísala, ide o závislú činnosť a nie podnikanie. Veď ten vodič plní všetko čo odberateľ povie, ešte aj cenu služby..... tu sa veľmi ťažko radí.
dari1
04.12.06,07:03
monika,
ku kilometrom ti neviem poradit, ale do nakladov SZCO mozes okrem telefonu dat samozrejme narok na zahrnicne diety, vratane vreckoveho. Pokial som sa stretla s obdobným problémom, tak bol SZCO s odberatelom dohodnuty napr. na 3O EUR diet/deň (nazvane to bolo inak), v skutocnosti je podla nasho zakona o cestovnych nahradach a opatrenia, ktorým sa urcuju nahrady pri zahranicnej pracovnej ceste - napr. na SRN 45 EUR + 18 EUR vreckove (40%).
mozno ti to pomoze.
M0NIKA
04.12.06,08:11
Ja som sa nakoniec rozhodla doriešiť to takto:
odberateľovi sa budú faktúrovať služby za vedenie motorového vozidla ako balík (zatiaľ to takto funguje na zálohové faktúry - tie sú vždy riadne zaplatené).Faktúrovaná suma sa vypočíta nasledovne:
suma za kilometer x najazdené kilometre plus suma, v ktorej reálne vychádzajú cesťáky. Teda keď najazdí za 20.000 Sk a podľa cesťákov bude mať nárok na diéty a vreckové spolu za 19.000,- Sk, potom faktúrovať bude 39.000,- Sk ako služby za vedenie mot. vozidla. Zároveň si za 19.000,- Sk povystavuje cesťáky a sám sebe dá do daňových výdavkov.
Zdá sa mi to tiež choré, ale "zamestnávateľ" ho nechce prijať ako zamestnanca a s takýmto postupom súhlasí.
Prosím, odobrite mi môj postup, nič lepšie s tým urobiť neviem....:o a už sa mi o tom aj sníva...
M0NIKA
05.12.06,15:48
Ja som sa nakoniec rozhodla doriešiť to takto:
odberateľovi sa budú faktúrovať služby za vedenie motorového vozidla ako balík (zatiaľ to takto funguje na zálohové faktúry - tie sú vždy riadne zaplatené).Faktúrovaná suma sa vypočíta nasledovne:
suma za kilometer x najazdené kilometre plus suma, v ktorej reálne vychádzajú cesťáky. Teda keď najazdí za 20.000 Sk a podľa cesťákov bude mať nárok na diéty a vreckové spolu za 19.000,- Sk, potom faktúrovať bude 39.000,- Sk ako služby za vedenie mot. vozidla. Zároveň si za 19.000,- Sk povystavuje cesťáky a sám sebe dá do daňových výdavkov.
Zdá sa mi to tiež choré, ale "zamestnávateľ" ho nechce prijať ako zamestnanca a s takýmto postupom súhlasí.
Prosím, odobrite mi môj postup, nič lepšie s tým urobiť neviem....:o a už sa mi o tom aj sníva...
Prosím, je to takto dobre?
M0NIKA
12.12.06,18:36
Prosím.... aspoň jeden názor....:(
Manual
12.12.06,20:04
Ja som sa nakoniec rozhodla doriešiť to takto:
odberateľovi sa budú faktúrovať služby za vedenie motorového vozidla ako balík (zatiaľ to takto funguje na zálohové faktúry - tie sú vždy riadne zaplatené).Faktúrovaná suma sa vypočíta nasledovne:
suma za kilometer x najazdené kilometre plus suma, v ktorej reálne vychádzajú cesťáky. Teda keď najazdí za 20.000 Sk a podľa cesťákov bude mať nárok na diéty a vreckové spolu za 19.000,- Sk, potom faktúrovať bude 39.000,- Sk ako služby za vedenie mot. vozidla. Zároveň si za 19.000,- Sk povystavuje cesťáky a sám sebe dá do daňových výdavkov.
Zdá sa mi to tiež choré, ale "zamestnávateľ" ho nechce prijať ako zamestnanca a s takýmto postupom súhlasí.
Prosím, odobrite mi môj postup, nič lepšie s tým urobiť neviem....:o a už sa mi o tom aj sníva...
Monika, možno to zbytočne prekombinovávaš. Do zmluvy by som dal, že cena za ...... bude stanovená vzájomnou dohodou strán v zmysle zákona o cenách. Žiadne detaily, pretože ozaj to nie je štandartný postup. Pri vystavovaní faktúry by som postupoval tak ako píšeš, aby si výšku faktúry vedel odkontrolovať aj "zamestnávateľ". A obe strany predsa vedia /lebo sa dohodli/ ako sa postupuje pri vyčíslení sumy, ktorá sa bude faktúrovať. Dúfam že mi rozumieš.
Pekný večer...:)
M0NIKA
12.12.06,20:19
Ahoj Janko, ďakujem, hneď sa mi bude lepšie spať ;) .
Ten človek je veľmi príjemný a nerada by som niečo pokazila...