sway
12.12.04,14:25
drahá porada,
používa niekto originál stiahnuté výkazy zo sociálky z netu? - ide mi na nervy :( , že sa nedajú ukladať - keď si ho uložím /nech ho môžem použiť i na ďalší mesiac s vypísanými RČ/ - tak je znova prázdny a všetko treba znova vypisovať. Mám cca 20 strán a je to o nervy - NEMÁ NIEKTO FINTU AKO NA TO??????

DíK, ZA RADY. :(
judy
12.12.04,17:38
drahá porada,
používa niekto originál stiahnuté výkazy zo sociálky z netu? - ide mi na nervy :( , že sa nedajú ukladať - keď si ho uložím /nech ho môžem použiť i na ďalší mesiac s vypísanými RČ/ - tak je znova prázdny a všetko treba znova vypisovať. Mám cca 20 strán a je to o nervy - NEMÁ NIEKTO FINTU AKO NA TO??????

DíK, ZA RADY. :(
Obcas pouzivam prihlasku do soc.poist a mne to tiez neuklada vraj preto, ze nemam kupeny program Acrobat R. Asi vsetci mame stiahnuty Acrobat len na citanie.
judy
Nika
12.12.04,18:22
Mne to tiež neukladá, ale ja mám len 5-7 ľudí.
ricij
12.12.04,18:25
Presne tak, problém je v tom, že máte len Adobe Reader a ten neukladá dáta. Museli by ste si kúpiť (alebo zohnať crack) na Acrobat Reader. Ale však, podávaj elektronicky, ja som zatiaľ s elektronickými formulármi problém nemal.
aladin
13.12.04,06:51
pouzivam softver POHODA tlacim to z toho a zasielam na socialku. bez problemov.
aladin
13.12.04,06:52
Presne tak, problém je v tom, že máte len Adobe Reader a ten neukladá dáta. Museli by ste si kúpiť (alebo zohnať crack) na Acrobat Reader. Ale však, podávaj elektronicky, ja som zatiaľ s elektronickými formulármi problém nemal.Ked som 1. x pocul o elektronickom podavaní povedal som si bomba.. potom vysvitlo že aj ten este treba zaslat poslou , resp. potvrdenie :-)))))))