Ala1
23.11.06,11:59
Prajem pekný deň,

prosím Vás o radu. Čo potrebujem na založenie živnosti - poskytovanie klasickej masáže. Stačí mať certifikát o kurze a živnostenský list, musím mať zriadenú aj prevádzkareň? Aké zariadenia, prístroje budem potrebovať /posteľ, .../? Prípadne informácie o zriadení relaxačného centra. Ďakujem.
mysimis
23.11.06,13:40
Prajem pekný deň,

prosím Vás o radu. Čo potrebujem na založenie živnosti - poskytovanie klasickej masáže. Stačí mať certifikát o kurze a živnostenský list, musím mať zriadenú aj prevádzkareň? Aké zariadenia, prístroje budem potrebovať /posteľ, .../? Prípadne informácie o zriadení relaxačného centra. Ďakujem.
Celý Tvoj príspevok mi pripadá trochu chaotický. Predpokladám, že už ten certifikát máš a chcela by si začať podnikať. Zájdeš na živnostenský úrad v mieste Tvojho bydliska a vybavíš si ŽL. Prevádzkáreň si zriaďovať nemusíš, ale kde chceš potom pracovať? Doma? Ak by som ja chcela v čomsi podobnom podnikať, vybrala by som sa do podobného relaxačného centra a popozerala by som čo asi je potrebné. Podľa vlastného uváženia by som si potom niečo zriaďovala.:)