ivab
23.11.06,12:14
Ahojte, taká malá otázočka pre uistenie. Mali sme haváriu na služobnom automobile, odťahová služba nám fakturovala s DPH. Máme nárok na odpočet tejto DPH?
Tweety
23.11.06,12:22
Ahojte, taká malá otázočka pre uistenie. Mali sme haváriu na služobnom automobile, odťahová služba nám fakturovala s DPH. Máme nárok na odpočet tejto DPH?
Malá odpoveď, ak splňate podmienky na uplatnenie nároku, tak áno.
ivab
23.11.06,12:24
Veľmi Dakujem.
muffin
05.08.08,12:04
a prosim ake su tie podmienky?? kde ich najdem??
Zoltán Kovács
05.08.08,12:06
V zákone o DPH.
muffin
05.08.08,12:11
takze vseobecne podmienky.... ja som mal na mysli nejake specificke... okey... diky
ALBO
06.08.08,06:05
takze vseobecne podmienky.... ja som mal na mysli nejake specificke... okey... diky
oni mysleli § 49, t.j. či si nárokujete odpočet s plným nárokom, koeficientom alebo vôbec, v závislosti od toho aké služby vykonávate.