mysimis
23.11.06,14:53
Chcela by som sa opýtať či nemáte niekto skúsenosť či sociálna poisťovňa zoberie výkazy vytlačené priamo z programu, nakoľko z poslednej verzie sú navlas podobné tými ktoré si vytlačím s internetu.
m.hladka
23.11.06,13:58
Včera som take odniesla na SP KE do podateľne a nemali k tomu žiadne poznámky. Prevzali to bez problémov. Na SP KE-vidiek take už odovzdávam dávno a nemajú výhrady. Záleži od ľudí, na tom ktorom mieste úradu a asi aj ich nálady.
Marína
23.11.06,14:00
Mne z výkazov dokonca usekáva, pretože používam ihličkovú tlačiareň a neviem editovať zostavu, a SP vôbec neprotestuje. Osobne som sa rozprávala s pracovníčkou, ktorá údaje zadáva do PC a potvrdila mi, že pre nich to nie je žiaden problém, ak sú údaje čitateľné, pretože oni zatiaľ nepoužívajú skener na čítanie dát.
ekopo
23.11.06,14:10
Máte univerzálnu / DOS / verziu miezd , alebo vizuálnu????
Marína
23.11.06,14:14
Mám WIN verziu.
mysimis
23.11.06,14:15
Mám obe verzie programu, ale pracujem už len vo verzii Win
m.hladka
23.11.06,14:19
Mám obe verzie programu, ale pracujem už len vo verzii Win

Aj ja to tak .
monnica
23.11.06,14:20
Ja posielam tlačivo priamo z programu a nemám s tým problém.
Ale napríklad daňové priznanie z MRP Win. mi nevezmú musím ho prepisovať, vraj nesedí čiarový kód.:)
Marína
23.11.06,14:27
DÚ používajú čítačky(skenery), preto musí byť tlačivo identické s tlačivom vydaným MF SR.
Marína
23.11.06,15:34
Máte univerzálnu / DOS / verziu miezd , alebo vizuálnu????
Kvôli čomu si sa nás to pýtal?
mysimis
23.11.06,15:36
Ja dávam aj štrvrťročné prehľady k dani aj DPH výkazy z Win programu a berú mi ich bez problémov.
ekopo
23.11.06,15:49
Kvôli čomu si sa nás to pýtal?
Mám mzdy ešte univerzál, aj tam vylezú výkazy dokonca aj s čiarovým kódom, ale SP ich nechce prevziať.
lenkak
23.11.06,16:26
Ja dávam aj štrvrťročné prehľady k dani aj DPH výkazy z Win programu a berú mi ich bez problémov.

len nie na všetkých DU, žiaľ na jeden DU mi ich zoberú z PC a na druhom prepisujem.
mysimis
23.11.06,19:31
Je síce úpravda, že zo začiatku sa čudovali, ale čiarový kód sedel takže sa uspokojili.
lenkak
23.11.06,19:46
asi záleží od okresu.
Zoltán Kovács
24.11.06,09:40
Pridávam sa k lenkak, mne štvrťročné prehlady o zrazených preddavkoch na daň zo závislej činnosti neberie jeden DÚ, a druhý bez problémov akceptuje. Do SP už roky posielam výkazy priamo tlačené z programu a sú dobré.
DanielaSL
24.11.06,09:55
Mám také isté skúsenosti, aké sú v predchádzajúcich príspevkoch, len chcem doplniť , že bez problémov mi zoberú aj ZP mesačné výkazy a tiež Oznámenie zamestnávateľa.... Tak isto SP mi berie ELDZ vtlačený do formuláru a potvrdenie o príjme pri PN.
A ešte jeden dodatok, keď prišiel šéf s tým, že do VÚB už treba iný hromadný príkaz na ich tlačive..tak som s potešením zistila, že presne také mi MRP urobí.
lenkak
24.11.06,10:01
a keď sme pri tých VUB príkazoch, tak zatiaľ všetky VUB okrem KN mi ich zobrali, v KN len s ich tlačivami...
mysimis
24.11.06,18:03
Mám také isté skúsenosti, aké sú v predchádzajúcich príspevkoch, len chcem doplniť , že bez problémov mi zoberú aj ZP mesačné výkazy a tiež Oznámenie zamestnávateľa.... Tak isto SP mi berie ELDZ vtlačený do formuláru a potvrdenie o príjme pri PN.
A ešte jeden dodatok, keď prišiel šéf s tým, že do VÚB už treba iný hromadný príkaz na ich tlačive..tak som s potešením zistila, že presne také mi MRP urobí.

Danielka, Tebe program robí aj Oznámenie zamestnávateľa? Kde sa vlastné nachádza? Alebo máš novšiu verziu programu?:mee:
ALDA
24.11.06,18:24
Danielka, Tebe program robí aj Oznámenie zamestnávateľa? Kde sa vlastné nachádza? Alebo máš novšiu verziu programu?:mee:

Nie som síce Danielka, ale...Výstupy-Poistné, -zmena platiteľa poistného ZP.
Win. 4.57/004/, ale myslím, že to bolo už v skoršej verzii.
mysimis
24.11.06,18:28
Aldi, našla som to, ďakujem za radu. Bude to naozaj uľahčenie mojej práce.