coolgirl
23.11.06,20:18
Chcela som si stiahnuť súbor pripojený k odpovedi. Bohužiaľ mi to nejde,
je tam uvedené, že súbor je v karanténe. Čo to znamená? Ďakujem za odpoveď.
endrju
23.11.06,19:29
V niektorých poradách musia byť prílohy najprv potvrdené administrátorom. Pred týmto potvrdením sú v karanténe, t.j. nie je možné do nich nazerať.
Dôvodov je niekoľko. Ten najzaujímavejší z pohľadu Poraďáka je ochrana pred nežiadúcim šírením vírusov prostredníctvom Porady :)
coolgirl
23.11.06,19:36
V niektorých poradách musia byť prílohy najprv potvrdené administrátorom. Pred týmto potvrdením sú v karanténe, t.j. nie je možné do nich nazerať.
Dôvodov je niekoľko. Ten najzaujímavejší z pohľadu Poraďáka je ochrana pred nežiadúcim šírením vírusov prostredníctvom Porady :)
To beriem:) A ako dlho trvá, kým to administrátor preklepne a ja si to budem môcť stiahnuť?
Melnick
23.11.06,19:39
No neviem endrju,ak už bol prilepený v odpovedi,tak by sa jej mal dať stiahnuť,alebo sa mýlim?
endrju
23.11.06,19:50
Majka, neviem, či je to vždy pravda. Azda to Richard objasní úplne presne.
Možné je aj to, že v okamihu pokusu o stiahnutie súboru coolgirl nebola prihlásená a nevšimla si to.
Hostia (= neprihlásení návštevníci stránky) nemajú možnosť sťahovať súbory.
coolgirl
23.11.06,20:07
Bola som prihlásená a teraz som to skúsila znova, pre istotu, a nič, súbor je v karanténe.
lenkak
23.11.06,20:09
tak skús sem dať link. Ak si to ťahala z dokumentov, tlačív, tam je možné, že prikladaný súbor ešte Richard neprezrel a preto sa nedá stiahnuť.
Black
23.11.06,21:14
Pre coolgirl: Asi hľadáš tú výpoveď (dohodnúť sa s prenajímateľom nedalo ???).

Pošlem ti to na mail ak chceš. Ozvi sa.
Muška
23.11.06,21:21
Ja som dnes tiež pridala do "tlačív" - "Vyrozumenia z úradov" - 2 ks a tiež je to v karanténe.
Riško to pozrie a určite to pricapí.
coolgirl
25.11.06,19:45
tak skús sem dať link. Ak si to ťahala z dokumentov, tlačív, tam je možné, že prikladaný súbor ešte Richard neprezrel a preto sa nedá stiahnuť.
Ťahala som to rovno z odpovede, ale dnes už je to našťastie o.k. a dokument je v dobrých rukách mojho počítača. :) Tak ďakujem Lenke za ponúknutú pomoc a aj Richardovi.