immi
23.11.06,20:54
Nie som spokojný s programom, ktorý teraz používam na vedenie podvojného účtovníctva. Poraďte mi prosím aký program (SW) si mám vybrať a ktorá firma ho vyrába?

Zaujímajú ma najmä programy, v ktorých by som mohol vyhotoviť elektronické faktúry podpísané zaručeným elektronickým podpisom. A taktiež mohol údaje z takejto elektronickej faktúry jednoduchým klikom "vtiahnuť" do účtovníctva. Mám totiž veľké množstvo drobných faktúr, ktorých nahadzovanie mi zaberá veľa času.

Zaujímajú ma akékoľvek návrhy.

Píšte prosím a mailujte... :o)

ďakujem

immi
sway
23.11.06,21:45
Nie som spokojný s programom, ktorý teraz používam na vedenie podvojného účtovníctva. Poraďte mi prosím aký program (SW) si mám vybrať a ktorá firma ho vyrába?

Zaujímajú ma najmä programy, v ktorých by som mohol vyhotoviť elektronické faktúry podpísané zaručeným elektronickým podpisom. A taktiež mohol údaje z takejto elektronickej faktúry jednoduchým klikom "vtiahnuť" do účtovníctva. Mám totiž veľké množstvo drobných faktúr, ktorých nahadzovanie mi zaberá veľa času.

Zaujímajú ma akékoľvek návrhy.

Píšte prosím a mailujte... :o)

ďakujem


immi


OMEGA klik na www.kros.sk ;)
marcik
24.11.06,05:02
OMEGA klik na www.kros.sk ;)
Je max.prepracovaný, a poradia okamžite,a veľmi sa mi páči že aj opravia databázu ak niečo na ňom vyvediem!!sway vie o čom hovorí!
JTOMA
24.11.06,07:27
Skús www.sunsoft.sk, okrem účta majú aj elektronický obchod.Pomer cena a výkon je veľmi dobrý.
Aljok
24.11.06,09:10
Účtujem v OMEGE od Krosu a som maximálne spokojná. Vrelo doporúčam.