pán porada
24.11.06,10:27
Poradíte mi čo majú vaše deti radi a čo by si želali na vianoce??? Viem že každé chcú iné.(chcem to len pre orietáciu)
ilona
24.11.06,09:38
Je to rôzne,ale ak má niekto poradiť,tak uvedte aspon vek dieťaťa,ak majú 15 darmo Vám niekto poradí bábiku.
toria
24.11.06,09:56
No moja dcéra má tri a o ničom inom nehovorí iba o tom, že "Jejitko mi donetie ponyho."
A je to dostane Ponyho ale musí mať "fatitku a dudinku"
Tak ak máš staršie deti tak neviem. Ináč mám dilemu aj ja mám 15 ročnú neter a 11 ročné krsňa chalana, ale čo sa kupuje takýmto, to teda neviem.
Kto ide kupovať čo.... PORADTE NÁM OSTATNÝM
Marti.ka
24.11.06,10:11
Skús si v sobotu a nedeľu pozrieť ranné detské vysielanie, hlavne reklamy medzi rozprávkami. U nás nič iné nepočuť a toto by som chcel, a toto by som chcela a ešte toto... Keď sú deti menšie je to jednoduchšie. Moje deti 4 a 6 ročné majú za úlohu napísať Ježiškovi, čo by chceli na Vianoce. Možno im ten Ježiško niečo z toho aj donesie.
Napr. nejaká zaujímavá kniha, potom nejaké skladačky, spoločenské hry, rozprávky na DVD, plyšové zvieratká, pre dievčatá nejaká bábika, kuchynka a vecičky na parádenie. A k tomu ešte niečo praktické napr. na skrášlenie a vyzdobenie detskej izby - pekná lampička atď...
Nika
24.11.06,10:22
Moja 5-ročná vnučka má katalóg z Dráčika a tam si označuje čo by chcela - označené má skoro všetko:p
Danila
24.11.06,10:26
Poradíte mi čo majú vaše deti radi a čo by si želali na vianoce??? Viem že každé chcú iné.(chcem to len pre orietáciu)Tvoja otázka je písaná veľmi zvláštnym rukopisom. A teraz neviem... Ide ti o tvoje deti, naše deti, alebo sa chystáš rovno do detských domovov? Skús....:)
manweeq
24.11.06,10:28
Fakt záleží od toho pre aku vekovú kategóriu sa chystáš kúpiť darčeky :D
SERVIS
24.11.06,10:42
Syn má 9 rokov a on by sa len hral a hral. Včera som mu povedala, že mu teda kúpim tú Hotwheels dráhu, ale na budúci rok má už 10 a teda, že je to posledný raz čo kupujeme hračky pod strom. No, rozplakal sa. Kúpim radšej to čo chce aj keď z môjho pohľadu hlúposť. Len nech nie je plač pod stromčekom.
lenkak
24.11.06,11:34
- záleží aj čím sa dieťa zaoberá,
napr. môj synovec 9 rokov- sníva o futbalovej lopte, chrániče, dres, korčule....
ondrejvla
24.11.06,19:22
Pred 30-imi rokmi, keď moja dcéra chodila do prvej triedy ZŠ sa rozhodla, že Ježiško musí priniesť na Vianoce schody z Prioru. A Keď by ich nezohnal, tak koňa! Keď sme sa jej pýtali, kde by sme toho koňa dali, suverénne oznámila - veď máme veľkú kúpeľňu...
Teraz v novom dome už máme pre istotu menšie kúpeľne a schody jednoducho nedostať - i keď by som ich dnes už pristala pod stromček dostať ja, verte mi, že áno!
kukučka
24.11.06,19:46
Vlasti boduješ :D :D :D

Prečítajte si, čo napísalo Ježiškovi jedno dievčatko :)

http://forum.living.cz/read.php?151,1768771,page=1

PS. Diskusiu radšej nie, je...no, neviem nájsť vhodný výraz, alebo lepšie povedané, nechcem napísať, že odpudzujúca.
manweeq
24.11.06,20:27
No zase ja mam 1,5 ročného synovca. Tomu je to jedno hlavne nech to vrčí, prípadne vydáva iný zvuk. Ale aj tak najradšej ma vysávač. A keď mu ho nedajbože chcete vziať tak až do druhej dediny počuť NIEEEEEEE!!!!
DanielaSL
25.11.06,13:55
Tomuto by som sa potešila aj ja..... a výber je veľký......:) ;) :rolleyes:

www.plastelina.sk (http://www.plastelina.sk)
Nika
27.11.06,12:05
Vnučka nám povedala, že na vianoce si zo všetkého najviac praje "ovčáky"(ovčie kiahne-majú ich teraz v škôlke)..................:D
jočka
29.11.06,10:56
Môj syn má 4,5 roka a teraz letia pirátske lode, hrady s rytiermi a pod.
kikoza
29.11.06,11:39
Tomuto by som sa potešila aj ja..... a výber je veľký......:) ;) :rolleyes:

www.plastelina.sk (http://www.plastelina.sk)
Danka, kde chodíš na tie nápady. Ak sa mi podarí určite kúpim.:)
rosemary
29.11.06,11:43
Môj syn, keď mal 14 rokov, písal ježiškovi. V zozname okrem motorky, auta, vysokého kapesného rádia a televízora bola ešte pol strany volovin, zoznam dal pod magnetku na chladničku. Ráno ho tam čakala odpoveď. Milý synku, budeš musieť vymeniť ježiška.
Farks
29.11.06,11:43
Môj synček má 3,5 roka a na Vianoce chce uja policajta, aby ho strážil a chce bračeka, čo vyzerá ako Shrek.
dari1
29.11.06,12:22
myslim, ze uplne najlepsia hracka je nieco z LEGOvej stavebnice, my sme sa nakupovali aut, ktore su uz davno pokazene a vyhodene, ale lego mame este po prvom synovi a druhy sa s nimi tiez este stale hra.
Potom prilezitostne nejake stolove hry, knihy.
misoft
14.12.21,14:54
mimotemy
ONA chce?
A nie naopak? Vy chcete! Aby ste nemuseli dohliadať, kam da dostane.

Iba ak - dcéra chce pre svojho potomka - potom je to OK.