silvuša
27.11.06,12:30
koncom januára nastupujem na md-po problémoch so šéfom chcem nastúpiť na pnku-len neviem čo je lepšie: od dnešného dna sa nechať vypísať až do md,pričom mi zamestnávateľ preplatí zvyšnú časť dovolenky, alebo si najprv vyčerpať dovolenku-aspon do konca tohto mesiaca aby som mala lepšiu výplatu a nastúpiť na pn od 1.12., pričom zvyšnú časť dovolenky mi preplatí? Alebo je to jedno? Vraj mi to neovplyvní výšku príspevku na materské...?
jankasm
27.11.06,11:38
koncom januára nastupujem na md-po problémoch so šéfom chcem nastúpiť na pnku-len neviem čo je lepšie: od dnešného dna sa nechať vypísať až do md,pričom mi zamestnávateľ preplatí zvyšnú časť dovolenky, alebo si najprv vyčerpať dovolenku-aspon do konca tohto mesiaca aby som mala lepšiu výplatu a nastúpiť na pn od 1.12., pričom zvyšnú časť dovolenky mi preplatí? Alebo je to jedno? Vraj mi to neovplyvní výšku príspevku na materské...?

Dovolenku ti pred nástupom na MD nemôže preplatiť, môže ti ju preplatiť len pri skončení PP.
Ak končíte PP tak potom by som nastúpila na PN a dovolenku si nechala preplatiť. Ale ak PP nekončíte, dovolenka sa preplatiť nedá, preto by som si ju najprv vyčerpala (pre lepšiu výplatu) a potom nastúpila na PN.
ZlaticaB
27.11.06,11:41
Len doplnim Janku, dovolenka Ti neprepadne aj keď sa vrátiš z materskej dovolenky môžeš si ju vyčerpať.
Jana Motyčková
27.11.06,12:25
Len doplnim Janku, dovolenka Ti neprepadne aj keď sa vrátiš z materskej dovolenky môžeš si ju vyčerpať.
... napríklad po skončení materskej (28 týždňov) počas poberania rodičovského príspevku. T.j. "výhodnejšie" je teraz PN, potom materská a potom vyčerpať dovolenku.
anmary
27.11.06,12:34
Myslím, že by bolo dobré pozrieť sa na to z hľadiska náhrady mzdy počas MD. Najvýhodnejšie je podľa mňa, čo najviac si zvýšiť príjem ešte v roku 2006 /dovolenkou/, keďže nástup na MD je 1/2007, bude sa počítať z príjmu za rok 2006. Neviem, či by to tá PN nepokazila. Počas MD je každá korunka dobrá. :o
silvuša
27.11.06,12:50
no, ja by som v práci rada zostala, ale mala som so šéfom problémy, vyhrážal sa mne a ešte jednej kolegyni aby sme sa medzi sebou rozhodli, ktorá dáme -hm-dobrovolne-výpoved-vie že mne ju dať nemôže. dal nám na to tento víkend a dnes sme mu mali povedať, ako sme sa dohodli. Nemám chuť tam už byť a stresovať sa v takej práci -a to len kôly tomu, že som sa bola opýtať, či by sa mi mohol pozrieť na predchádzajúcu výplatu-mala som tam nejaký rozdiel-narobil mi scény..atak..bezdôvodne.. takže kôly stresom som sa rozhodla, že pôjdem radšej na rizikové-ale zostalo mi ešte 10 dní dovolenky-tú mi chce preplatiť, ale ja som si radšej vybrala, že si do konca tohto mes.vyčerpám pár dní-na premyslenie...a mám v pláne ísť na pn-rizikové od 1.12.2006. Len neviem či robím dobre...
Jana Motyčková
27.11.06,14:37
Ak končíš pracovný pomer teraz, tak by bolo výhodnejšie aby Ti nevyčerpanú dovolenku preplatili v poslednej výplate - trošku by do navýšilo priemer pre materské. Čerpanie dovolenky by zrejme veľmi vplyv na materskú nemalo.
Iveta Matlovičová
28.11.06,06:45
Somij, uplne to sem nepasuje, ale chcem sa spýtať, ak má tehotná zamestnankyna termín pôrodu 29.4.2007 a podľa zákona o soc.poistení: "Poistenkyni vzniká nárok na materské od začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom, najskôr od začiatku ôsmeho týždňa pred týmto dňom, a ak porodila skôr, odo dňa pôrodu. Nárok na materské zaniká uplynutím 28. týždňa od vzniku nároku na materské, ak tento zákon neustanovuje inak."
Znamená to, že nástup na materskú dovolenku sa vypočíta tak, že 8 týždnov x 7 kalen.dní = 56 dní pred 29.4.2007 je možný termín nástupu na MD ?
Ďakujem pekne
marmal
28.11.06,09:27
Ano, tak sa vypocita mozny nastup na MD.

Marta
;) ;) ;)
Marti.ka
28.11.06,09:57
Neviem aký je možný termín nástupu, ale väčšinou sa počíta 6 týždňov x 7 kalendárnych dní = 42 dní pred plánovaným pôrodom.
Iveta Matlovičová
28.11.06,10:36
marmal a marti.ka
dakujem :-))
marmal
28.11.06,11:51
6 tyzdnov pred planovanym terminom porodu MUSI nastupit na MD,
ale MOZE uz 8 tyzdnov pred terminom.


Marta
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
ivemar
28.11.06,14:13
Podla mojho nazoru Musi nie je pravda. Az na to, ze o dobu, o ktoru neskor nastupi na matersku sa jej vyplacanie materskej krati - stale len maximalne do konca 28.tyzdna od vzniku naroku( 6 tyzdnov pred planovanym porodom). Ked zena chce a po zdravotnej stranke moze pracovat hoci az do dna porodu, zakon jej v tom podla mna branit nemoze a ani nebrani.
jankasm
28.11.06,14:52
Podla mojho nazoru Musi nie je pravda. Az na to, ze o dobu, o ktoru neskor nastupi na matersku sa jej vyplacanie materskej krati - stale len maximalne do konca 28.tyzdna od vzniku naroku( 6 tyzdnov pred planovanym porodom). Ked zena chce a po zdravotnej stranke moze pracovat hoci az do dna porodu, zakon jej v tom podla mna branit nemoze a ani nebrani.

No neviem, to slovíčko MUSÍ je tam asi správne.
Ona síce keď chce, môže pracovať, na vlastné riziko /len pozor, počas MD nesmie pracovať na PP ani na dohodu, takže pracovať napr. s tým, že odmena bude vyplatená a zúčtovaná až počas RD/, ale myslím, že lekár ju MUSÍ vypísať na MD tých 6 týždňov pred pôrodom.
ZlaticaB
29.11.06,09:42
§ 167
Na začiatok

(1) Žena nastupuje materskú dovolenku spravidla od začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu, najskôr však od začiatku ôsmeho týždňa pred týmto dňom.

(2) Ak žena vyčerpá z materskej dovolenky pred pôrodom menej ako šesť týždňov, pretože pôrod nastal skôr, ako určil lekár, patrí jej materská dovolenka odo dňa nástupu až do uplynutia času ustanoveného v § 166 ods. 1. Ak žena vyčerpá z materskej dovolenky pred pôrodom menej ako šesť týždňov z iného dôvodu, poskytne sa jej materská dovolenka odo dňa pôrodu len do uplynutia 22 týždňov alebo 31 týždňov, ak ide o ženu, ktorá porodila zároveň dve deti alebo viac detí, alebo ak ide o osamelú ženu.