Zlati
27.11.06,12:41
Ahoj poraďáci,
Mám problém s elektronickým odosielaním mesačného výkazu do Sociálnej poisťovne. Stále mi vypisuje, že výkaz nie je akceptovaný SP a nevypisuje mi žiadnu chybu pri odosielaní. Viete mi poradiť v čom je problém? Diky
jankasm
27.11.06,11:47
Ahoj poraďáci,
Mám problém s elektronickým odosielaním mesačného výkazu do Sociálnej poisťovne. Stále mi vypisuje, že výkaz nie je akceptovaný SP a nevypisuje mi žiadnu chybu pri odosielaní. Viete mi poradiť v čom je problém? Diky

Ani keď v odoslanom výkaze klikneš na zoznam chýb, tak ti tam nič nenapíše?
EPk
27.11.06,11:57
Mne to robilo minuly mesiac. Ked som na to pozrela o nejake 2-3 dni, uz tam bolo akceptovany
Nutricia
27.11.06,12:29
Skus zistit u dodávatela Vášho software či má prisposobené výkazy novej forme SP.
Dadena
27.11.06,12:37
Pozrite si, či v mzdovom systéme od 01.08.06 máte správne zadaných dôchodcov poberajúcich starobný, predčasný starobný alebo invalidný - pokles schopnosti viac ako 70 %), ktorý u Vás pracujú na zmluvu (nie dohodári). Nakoľko tam bola od 01.08.06 zmena v tom, že sa za nich neplatí nemocenské poistenie (teda okrem iného) a tak isto aj Sociálna poisťovňa musela prepracovať svoj softwer. Ak to máte v poriadku a napriek tomu to neakceptuje, tak si zavolajte na príslušnú sociálku (čísla máte uričte na odporúčaní, ktoré dávala sociálka k jednotlivým žiadostiam.
brm
27.11.06,13:32
skontroluj si či máš správne zadaný druh výkazu...riadny opravný atď....ja som raz mala omylom zadaný opravný a šlak ma šiel trafiť
Zlati
28.11.06,07:28
Ďakujem za rady,zle som mala zadaný kód v kolonke výnimka pre starobného dôchodcu mala som L a malo byť C. Teraz mi to akceptovalo.
Zaujímavé je, že za august a september mi zobralo L. Dík