bezradná
28.11.06,09:03
skúste si vybrať:eek:
Libor4
28.11.06,10:05
Tento súbor som zozbieral ja a okrem neho ich mám (samozrejme - iných)ešte asi 80 MB. Aby som zvýšil "bezradnosť", pokúsim sa pridať ďalšie dva súbory... Snáď to dokážem.
bezradná
28.11.06,10:14
Tento súbor som zozbieral ja a okrem neho ich mám (samozrejme - iných)ešte asi 80 MB. Aby som zvýšil "bezradnosť", pokúsim sa pridať ďalšie dva súbory... Snáď to dokážem.

Prepáč, to som ani netušila, že sa dopúšťam plagiátorstva, ja som tento súbor dostala dnes z Bratislavy a chcela som sa len podeliť. Vidíš, aký je ten svet malý, ty ho vypracuješ v BB a ja ho dostanem z Bratislavy.

PS: preboha, nie že dopadnem takto?!http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm512_mal.gif
Libor4
28.11.06,10:24
Je to ÚPLNE v poriadku, lebo ja tieto "zbierky" tiež zbieram kde sa dá (mnoho od kolegýň a kolegov) a potom to posielam tým, ktorí majú záujem o dobré papanie...:) A som len rád, že aj tento súbor niekoho poteší ... a to hneď 2 krát (tj. pri čítaní a potom pri chutnaní:D )! Dobrú chuť všetkým!!!
Marína
28.11.06,10:29
Ďakujeme.:):):)
Gabi03
28.11.06,10:58
mimotemy Viete čo by ma zaujímalo?! Síce tiež som posadnutá zbieraním a zakladaním, ukladaním a lepením receptov do zošitov, pc a pod., ale musím priznať, že ani desatinu som zatiaľ nevyskúšala. Vy, ktorí ste s tým zbieraním podobne na tom, ste aspoň raz vyskúšali každý recept? Alebo nemusím sa báť, že mám nejaký defekt :confused: :eek: :D
Libor4
28.11.06,11:04
Občas aj ja niečo vyskúšam... Ale vcelku;) je to lotéria, lebo "koľko ľudí, toľko chutí" platí stále...