vlllad
29.11.06,15:58
Chcem sa znova spytat na moznost delenia dovolenky na 1/2+1/2 (v iny den jedneho mesiaca). Jedna sa mi totiz o to, ze mi bolo povedane na odkaz §111 (tu cast som na nete vobec nenasiel) ze nie je mozne delit dovolenku na casti (u nas chapane ako casti - hodiny 1/2+1/2). Je to naozaj tak??? Spominany § tu ma 3odseky a bolo mi ukazovanych cca6 (viem , ze to malo zeleny obal a r.2003). :mee:
Chobot
29.11.06,15:09
Chcem sa znova spytat na moznost delenia dovolenky na 1/2+1/2 (v iny den jedneho mesiaca). Jedna sa mi totiz o to, ze mi bolo povedane na odkaz §111 (tu cast som na nete vobec nenasiel) ze nie je mozne delit dovolenku na casti (u nas chapane ako casti - hodiny 1/2+1/2). Je to naozaj tak??? Spominany § tu ma 3odseky a bolo mi ukazovanych cca6 (viem , ze to malo zeleny obal a r.2003). :mee:

Najprv mimotemy : nemusíš s každou otázkou začínať novú tému, pokiaľ má súvis s tou predchádzajúcou. Kľudne si mohol pokračovať v Tvojej téme, ktorú si zadal minule.

Teraz k téme - neviem, aký zákon Ti ukazovali, ale ZP č. 311/2001 platný od 1.4.2002 v § 111 mal od začiatku stále iba 3 odseky. Nikdy nemal viac, takže ak Ti tvrdia niečo iné, tak zavádzajú. Vytlač si aktuálny zákonník práce (aspoň tú časť o dovolenkách) a nech TI ukážu ich verziu, z čoho vychádzajú. Pri rukolapných argumentoch Ťa nemôžu tromfnúť.
lenkas
29.11.06,15:24
Myslim, ze odpovede budu rovnake ako v nasich prispevkoch v tvojej povodnej teme :-)