sonička
30.11.06,07:01
Prajem pekný deň , pred mesiacom som surfovala na internete kde bol perfekný rozpis povolaní + pracovná náplň, neviete mi niekto poradiť názov tej stránky pretože som nejako zabudla je názov?
dana9
30.11.06,06:08
Prajem pekný deň , pred mesiacom som surfovala na internete kde bol perfekný rozpis povolaní + pracovná náplň, neviete mi niekto poradiť názov tej stránky pretože som nejako zabudla je názov?

ahoj,

asi máš na mysli túto stránku

www.istp.sk (http://www.istp.sk)

dana:)
sonička
30.11.06,06:24
super dík, prajem pekný deň
jales
30.11.06,06:37
Skúšala som tiež tú stránku. Je tam potrebné zaregistrovať sa. Nemohla som tam však nikde nájsť, či je to zdarma, alebo sa musí za používanie tejto stránky platiť. Neviete mi povedať?
Fany
30.11.06,06:40
No ak by bola platená, malo by ťa to skôr, ako potvrdíš svoju registráciu, na to upozorniť. Ty predsa môžeš aj nemusíš so sumou súhlasiť.
Práve som sa tam tiež zaregistrovala a nič také mi neoznámilo, takže beriem, že bezplatne.
dana9
30.11.06,06:45
Ntreba robiť paniku, stránka sa dá využívať aj bez zaregistrovania, treba ísť cez:

KPM
vyskúšať
nové miesto
označiť možnosť - kopírovať nové miesto z kartotéky , ďalej

a ste tam
Fany
30.11.06,06:59
Lenže po zatvorení tejto stránky sa ti všetky údaje stratia. Ak sa zaregistruješ, môžeš si všeličo dopĺňať...
Komplikovanejšie je to ale z toho pohľadu, že napr. v menších firmách zamestnanec veľakrát robí rôzne práce, iba v menšom rozsahu, čiže napr. nieje samostatný účtovník, robí aj iné pomocné evidenčné práce, predáva...Preto to v programe asi treba bližšie vytvárať.
sonička
30.11.06,08:16
Nevie mi niekto poradiť nenašla som tam pracovnú náplň - na druh práce - majster HSV/hlavná stavebná výroba/ nestretol sa s tým nikto?