BRUSNO
30.11.06,11:36
Bola som na prezentácii spomenutého kuchynského náčinia... a chcem počuť vaše pre a proti. Ďakujem.
Zita4
30.11.06,10:38
Bola som na prezentácii spomenutého kuchynského náčinia... a chcem počuť vaše pre a proti. Ďakujem.
http://www.porada.sk/t31846-tupperware.html
andyt
27.12.06,22:55
JA som si kupila takzvanu ,,misku kysku,, na kysnute cesto a mozem povedat, ze sa u nas doma oblubila, pouzivam ju casto a aj ju preto odporucam.
DON
04.01.07,16:38
ved to uz z nazvu vyplyva ze tuper akoze si tupy a ked si tupy tak to kupis.Caw
liba2
04.01.07,16:40
ved to uz z nazvu vyplyva ze tuper akoze si tupy a ked si tupy tak to kupis.CawTo sa dalo aj inak povedať - viď etiketa (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=etiketa) porady.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=19909&postcount=1
mysimis
04.01.07,16:45
ved to uz z nazvu vyplyva ze tuper akoze si tupy a ked si tupy tak to kupis.Caw
Don pokiaľ prečo útočíš v každej téme so svojimi blbými poznámkami? Ak máš zlé dni tak sa radšej odhlás a nekaz tu ľuďom dobrú náladu!
Mici
30.01.07,12:51
Ja mám kysku a tiež som veľmi spokojná, taktiež aj misku "klíma" , v ktorej mi zelenina a ovocie inak náchylné na zvädnutie alebo pokazenie dlhšie vydržia čerstvé. Dokonca do jednej klímy si moje deti robia desiatu už v predchádzajúci deň aby im neobschla a nestvrdla v chladničke.
Mici
Janza
30.01.07,12:57
Pripájam sa ku ostatným. Mám už dosť dobrú "výbavu" výrobkov z tejto firmy a môžem povedať, že zatiaľ mi dobre slúžia a sú kvalitné. Sú možno trochu drahšie, ale táto investícia sa oplatí, lebo využiješ ich pri bežnom varení.
Ofélia
30.01.07,13:50
Sú to trocha drahšie výrobky, tiež som si ich nakupovala postupne, vždy len tie ktoré boli v akcii,podložku, hitparády, zázračne misky, královna poličiek, krištál až po podnosy či poháre. So všetkým som spokojná, mám to už 5 rokov. Keď si to chcete vyskúšať, kúpte si niečo čo budete používať často, aby ste zistily či je to iné ako to z obchodu. Zo začiatku som mala na to zlý názor (cena ma ovplyvnila), potom som dostala do daru misky a už to išlo..... Moja mama nedá dopustiť na škrabku!
m.hladka
30.01.07,14:18
Don pokiaľ prečo útočíš v každej téme so svojimi blbými poznámkami? Ak máš zlé dni tak sa radšej odhlás a nekaz tu ľuďom dobrú náladu!


Ja si myslím, že vôbec neútočil, len trošku zavtipkoval, a to je v dnešnej dobe cenné. A ak to niekto nepochopil, tak asi má zlé dni.
lubica_02
30.01.07,16:54
Bola som na prezentácii spomenutého kuchynského náčinia... a chcem počuť vaše pre a proti. Ďakujem.
Mam viac vyrobkov z tejto firmy su fakt dobre aj ked drahé ,chcela by som asi vsetky vyrobky.:o
Halahi
31.01.07,06:52
Misku-kisku a šejker mám už asi 5 rokov a som s tým veľmi spokojná.Rýchlo sa urobí kvások a cesto skutočne rýchlejšie vykysne.Použiteľná aj na prenos jedla.
Halahi
učtovníčka
31.01.07,09:14
Nie som predajca ale dlhoročný užívateľ a som veľmi spokojná s výrobkami. Jedným zo spôsobov ako sa k výrobkom dostať je nájsť si klientelu medzi "poradkyňami". Mne sa to podarilo a tak pri ich návštevách ma sem tam potešili nejakou drobnosťou z ich ponuky, niečo som si prikúpila a dnes nech si kto chce čo hovorí sú to dobré a pre zamestnané ženy užitočné veci. Nemôžu to pochopiť "nevariaci" muži. Ďalšou možnosťou ako sa dostať k výrobkom je usporiadať posedenie pre Vaše kamarátky ktoré potrebujú variť rýchlo a zdravo a firma Vám za to dá pomerne dosť darčekov a zľavy. Ja som to urobila v januári a už sa teším čo nové zase pri dodávke tovaru dostanem. Za tých pár káv vypitých s kamarátkami to určite stojí.
daria29
17.04.07,18:25
je to pravda,sedenie je prijemne, damy si navzajom poradia ako pripravuju rozne recepty ,posranduju a odreaguju sa , odporucam !
ajka100
18.04.07,11:47
Doporučujem kúpiť. Sú super a tá cena sa s odstupom času a skúsenosťami zdá byť podľa mňa adekvátna.
anmary
19.04.07,06:31
:confused: Chcela by som sa spýtať skúsenejších užívateľov výrobkov Tupperware. Dostala som takú misku na cestoviny - je to miska so sitkom, ktoré sa dá vytiahnuť. Viem, že je to na varenie cestovín, no môj prvý pokus nebol moc vydarený. Neviem, či pri zaliati horúcou vodou musia byť cestoviny celkom ponorené alebo stačí keď vodu nalejem len na spodok misky? Čo všetko môžem ešte v tejto miske robiť?
miroslav2
19.04.07,06:43
Aj ja si ich postupne kupujem ,sú drahé, ale sú dobré.
drobeceva
19.04.07,10:09
:confused: Chcela by som sa spýtať skúsenejších užívateľov výrobkov Tupperware. Dostala som takú misku na cestoviny - je to miska so sitkom, ktoré sa dá vytiahnuť. Viem, že je to na varenie cestovín, no môj prvý pokus nebol moc vydarený. Neviem, či pri zaliati horúcou vodou musia byť cestoviny celkom ponorené alebo stačí keď vodu nalejem len na spodok misky? Čo všetko môžem ešte v tejto miske robiť?
Presnú tú istú misku mám aj ja, ale na cestoviny sa mi neosvedčila. Už som skúšala aj bezvaječné cestoviny, ale nie. Pripadajú mi také mazľavé. Vieš na čo teda používam tú misku? Keď vyprážam rezne, vyberám ich do nej. Nespĺňa mi ten účel, na ktorý som ju kúpila. Ináč hocičo v nej môžeš uskladniť.
Pepa
19.04.07,10:33
:confused: Chcela by som sa spýtať skúsenejších užívateľov výrobkov Tupperware. Dostala som takú misku na cestoviny - je to miska so sitkom, ktoré sa dá vytiahnuť. Viem, že je to na varenie cestovín, no môj prvý pokus nebol moc vydarený. Neviem, či pri zaliati horúcou vodou musia byť cestoviny celkom ponorené alebo stačí keď vodu nalejem len na spodok misky? Čo všetko môžem ešte v tejto miske robiť?
Cestoviny treba ponoriť - inak mám dneska zajtra pomaly sto rokov a naučila som sa jednu vec - pri varení cestovín /mám na mysli normálny hrniec/ treba nechať zovrieť vodu, vsypať cestoviny, nechať to znovu zovrieť a vypnúť - nevariť. Zliať ich vtedy, ak "dojdú". Žiadne dve,tri,päť abo neviem koľko minút - opakujem zovrieť a vypnúť. A takto robím napr. aj tarhoňu, slov. ryžu či "normálnu" ryžu. Neprihorí to a ušetríš energiu.
AlaNR
19.04.07,11:57
Ja do tejto misky tiež dávam rezne :-)) Alebo zeleninu, keď chcem rozmraziť a trošku predhriať mrazenú, napr na šalát.

Cestoviny sa vraj majú v nej variť tak, že sa zalejú 2 litrami vriacej vody (vraj bez ohľadu na množstvo cestovín) a nechajú sa "dôjsť".
Tá tetula predvádzačka nám vysvetľovala, že sa z nich potom nevyplaví neviem aká súčasť a sú chutnejšie, ALE opak je pravdou. Absolútne netuším, koľko ich tam mám nechať dochádzať, lebo to trvá vždy minimálne raz toľko ako v hrnci a hlavne, nedajú sa dobre osoliť. Tá soľ ako keby do nich nevošla, či čo.
Koľkokrát sa mi až hnusili, aké boli doslova uslizené.
Tak som tento spôsob využitia misky zavrhla:rolleyes: .
Tweety
19.04.07,12:00
- inak mám dneska zajtra pomaly sto rokov
mimotemy nerozumiem:mee:
Pepa
19.04.07,12:03
mimotemy nerozumiem:mee:
:D:D Majka - básnik tým chcel povedať, že nie som začínajúca gazdinka a len teraz som sa dozvedela, koľko energie, práškov na drhnutie a podobných "zbytočností" som mohla ušetriť :D
Tweety
19.04.07,12:05
:D:D Majka - básnik tým chcel povedať, že nie som začínajúca gazdinka a len teraz som sa dozvedela, koľko energie, práškov na drhnutie a podobných "zbytočností" som mohla ušetriť :Dmimotemy
Ja som si nebola istá, či máš dnes, alebo až zajtra 100 rokov. :--- Z toho som to nijakovsky nevedela pochopiť.
Pepa
19.04.07,12:10
mimotemy
Ja som si nebola istá, či máš dnes, alebo až zajtra 100 rokov. :--- Z toho som to nijakovsky nevedela pochopiť.

:--- :--- :---
malalulu
10.07.07,06:52
Ja mám tiež dosť tohto náčinia a veruže som s nimi veľmi spokojná. Až som sa musela prinútiť, vyjsť z toho kruhu uskutočňovaných "predvádzacích párty", lebo ma to tak všetko lákalo, že by som bolo vždy niečo kúpila: Tiež som kupovala hlavne akcie, lebo tie ceny sú naozaj dosť vysoké.
vrabcek1
10.07.07,10:06
misku-kisku som mala odloženú asi rok.Potom som ju začala používať a teraz som velmi spokojná
Zita4
10.07.07,10:13
Ja som mala takto odloženú rýchlokysku aj podložku, valček a Maxi-mix skoro 2 roky. Potom som bola na Tupperware party, uvedomila som si, že to tam zbytočne leží ladom a odvtedy používam všetko. Nakúpila som ešte kopu užitočných výrobkov, sú perfektné a nesľubujú nič, čo naozaj nesplnlia.
Robina
10.07.07,19:30
Keby som povedala, že výrobky nie sú dobré - klamala by som. Podľa mňa väčšina z nich je výborná, kvalitná - majú aj niektoré zbytočnosti, ale stále si treba premyslieť, čo najviac využijem a potom čo je v akcii - vtedy sa oplatí - bývajú veľmi dobré zľavy, lebo cena normálne je dosť ...
Teraz najnovšie som si kúpila ručný mixer a krájanie cibule nebolo nikdy jednoduchšie, taktiež vajíčka, uhorky do šalátov - proste sú to dobré veci.:)
účtovník 007
11.07.07,06:22
Cestoviny treba ponoriť - inak mám dneska zajtra pomaly sto rokov a naučila som sa jednu vec - pri varení cestovín /mám na mysli normálny hrniec/ treba nechať zovrieť vodu, vsypať cestoviny, nechať to znovu zovrieť a vypnúť - nevariť. Zliať ich vtedy, ak "dojdú". Žiadne dve,tri,päť abo neviem koľko minút - opakujem zovrieť a vypnúť. A takto robím napr. aj tarhoňu, slov. ryžu či "normálnu" ryžu. Neprihorí to a ušetríš energiu.

mimotemy Hej Pepí,
to tie cestoviny praskneš do hrnca, vypneš a čakáš až sú "aldente"?
Skusim, ak sa nepodarí ,neželaj si tú SS-ku.:D
lavi
13.07.07,06:28
Ja si myslím, že vôbec neútočil, len trošku zavtipkoval, a to je v dnešnej dobe cenné. A ak to niekto nepochopil, tak asi má zlé dni.


Skor iny zmysel pre humor...ja ten prvoplanovany tiez nemusim....

Spominanej znacky mam skrabku, misky, brusic nozov a som uuuuplne spokojna
gabca888
10.06.10,09:01
Mám toho už fakt veľa. Presne rok som "závisláčkou" na Tupperware. Tiež kupujem v akciách a neskutočne ma vedia potešiť tie rôzne iné drobnosti - hoc´aj závesná lyžička.
Ja viem len a len odporučiť.

A ešte k tej Profi mise - "nevarila" som v nej ešte nikdy cestoviny, ale mne bolo povedané, že Maggi cestoviny je v tom najlepšie pripravovať (dúfam že to nie je nejaká nepovolená reklama - ak áno - prosím o zmazanie) - a jedla som jedlo takto pripravené a bolo to veľmi chutné. Možno raz skúsim. Ale teraz používam tiež len na vyprážané jedlá a rozmrazovanie.
Lenka*1
10.06.10,12:48
Moja mamka je tiez velmi spokojna... a ked sa u nej ocitnem v kuchyni, alebo nieco zabali do T. misky, tak som spokojna aj ja :D
myslim, ze je to dobra investicia... hlavne spomenute miska kyska alebo klima...
hubatá
27.06.10,05:14
Hmmm...... a po zdravotnej stránke vyhovujú tie výrobky?
wagner
27.06.10,19:49
Hmmm...... a po zdravotnej stránke vyhovujú tie výrobky?

Keď som si pred rokmi kupovala tento riad, tak kamarátka mi k nemu doniesla aj doklad, na ktorom bolo napísané, že sú zdravotne nezávadné. Prešlo to našou štátnou skúšobňou. Ja som spokojná.
gabca888
28.06.10,10:42
V piatok bola u mňa tupperware ukážka a získala som kopu darčekov a najmä 101 st.microgourmet. tak sa teším. budem ho mať až o dva týždne, ale sa neviem dočkať, dúfam že bude tak super ako aj ostatné výrobky.
musela som sa pochváliť :)
odporúčam vám aspoň raz za čas doma usporiadať tupperware party. viac ako dve hodiny trvala u mňa, ale ani sme si to nevšimli, tak preletel ten čas. kočka, ktorá bola u mňa to vie :)
Zllatkaa
22.07.10,06:36
Ak sa mozem pridat ja mam tiez viac vyrobkov z tejto firmy a som velmi spokojna, bez kysky si uz zivot ani predstavit neviem , mam aj myku na varenie ryze v mikrovlnke a som maximalne spokojna. Za 15-20 min mam uvarenu skutocne dobru ryzu bez namahy a pripalenych hrncov. Cena naozaj nie je "lakava" ale myslim si ze to stoji za to . Nic sa mi zatial nepolamalo ani neprasklo , nezmenila sa farba ani nic podobne.... maximalna spokojnost :)
janaGT
22.07.10,06:40
Ak sa mozem pridat ja mam tiez viac vyrobkov z tejto firmy a som velmi spokojna, bez kysky si uz zivot ani predstavit neviem , mam aj myku na varenie ryze v mikrovlnke a som maximalne spokojna. Za 15-20 min mam uvarenu skutocne dobru ryzu bez namahy a pripalenych hrncov. Cena naozaj nie je "lakava" ale myslim si ze to stoji za to . Nic sa mi zatial nepolamalo ani neprasklo , nezmenila sa farba ani nic podobne.... maximalna spokojnost :)

ako varíš ryžu v tej nádobke, aj ja ju mám, ale ešte som ju neskúšala ...
Llívia
22.07.10,06:54
...A ešte k tej Profi mise - "nevarila" som v nej ešte nikdy cestoviny, ale mne bolo povedané, že Maggi cestoviny je v tom najlepšie pripravovať (dúfam že to nie je nejaká nepovolená reklama - ak áno - prosím o zmazanie) - a jedla som jedlo takto pripravené a bolo to veľmi chutné. Možno raz skúsim. Ale teraz používam tiež len na vyprážané jedlá a rozmrazovanie.
Mama zase v nej namáča fazuľu, šošovicu alebo hrach - večer zaleje horúcou vodou a ráno varí.


Hmmm...... a po zdravotnej stránke vyhovujú tie výrobky?
Je na nich symbol lyžica+nôž - to tuším znamená, že nádoby môžu prichádzať do styku s potravinami, a keďže môžu prichádzať do styku s potravinami, tak nemôžu byť zdravotne závadné (možno je to iný znak, ale do styku s potravinami prichádzať môžu = sú zdravotné nezávadné.


V piatok bola u mňa tupperware ukážka a získala som kopu darčekov a najmä 101 st.microgourmet. tak sa teším. budem ho mať až o dva týždne, ale sa neviem dočkať, dúfam že bude tak super ako aj ostatné výrobky.
musela som sa pochváliť :)
odporúčam vám aspoň raz za čas doma usporiadať tupperware party. viac ako dve hodiny trvala u mňa, ale ani sme si to nevšimli, tak preletel ten čas. kočka, ktorá bola u mňa to vie :) Gabča888, to ste boli nejaké/í rýchly, u nás aj cez 3 hod. a prebralo sa všetko možné-nemožné aj mimo Tupperware. :)
Tupperware ukážka je dobrá aj na získanie nových receptov :) Na prvej, ktorá bola u nás možno aj pred 15 rokmi, robila ich poradkyňa langoše, ale také, že do "placky" zabalila syr a salámu, urobila z toho valček a vypražila to. Dovtedy som ani netušila, že sa dá niečo takéto urobiť. Alebo cestovinový šalát z Profi misy s jogurtovou zálievkov (tú robím aj na iný šalát) z Maxi fix (šejker so šrobovacím uzáverom) - rýchle a dobré!
Najviac od nich sa mi páčia Kráľovné poličiek na (do 2,1 l sa mi vlezie 500 g Chocapic :D) a Maxi fix
Lenka1979
22.07.10,07:16
Mňa by zaujímalo, či sa dajú tieto výrobky kúpiť aj prostredníctvom internetu .. :rolleyes:
janaGT
22.07.10,07:17
Mňa by zaujímalo, či sa dajú tieto výrobky kúpiť aj prostredníctvom internetu .. :rolleyes:

oficiálne nie, ale cez jednu stránku ich predávajú, síce už nie v takom hojnom počte ako kedysi, ale predávajú
Llívia
22.07.10,07:25
Mňa by zaujímalo, či sa dajú tieto výrobky kúpiť aj prostredníctvom internetu .. :rolleyes:

Skús pozrieť tu:
www.tupperware.sk
Lenka1979
22.07.10,07:25
oficiálne nie, ale cez jednu stránku ich predávajú, síce už nie v takom hojnom počte ako kedysi, ale predávajú


.. môžeš mi prosím ťa napísať cez akú stránku? Ak to je indiskrétne do SS. dík.
Lenka1979
22.07.10,07:26
Skús pozrieť tu:
www.tupperware.sk (http://www.tupperware.sk)


.. vďaka, tu sa to nedá.
janaGT
22.07.10,07:31
.. môžeš mi prosím ťa napísať cez akú stránku? Ak to je indiskrétne do SS. dík.

píšem SS
Empen
22.07.10,09:21
Su to veľmi dobré výrobky ja ich používam niekoľko rokov a som spokojná
mlyn16
22.07.10,09:52
Na výrobky Tupperware nedám dopustiť. Sú skvelé. Keďže sú dosť drahé, treba si hlavne uvedomiť, čo využijem, čo potrebujem. V domácnosti už roky u nás slúžia tieto výrobky: miesto č. 1 Hviezdy
Tieto misky som dávala deťom medzi oblečenie, keď som ich balila ako študentov na "týždňovky". Nikdy sa ich obsah nevylial. Fantastické. A dodnes ich denne používam na nosenie polievok z jedálne, ktoré zjem až doma.
Ďalej si neviem kuchyňu predstaviť bez škrabky, haluškára (špecle), rýchlokysky, mix fixu, cukorničky a soľničky (obsah bez vlhkosti), kúzelníčky a strúhadla. Vynikajúce sú taniere, ktoré sa ale už asi nepredávajú. Tieto výrobky sa nedajú nahradiť podobnými od iných výrobcov.
Llívia
22.07.10,11:07
Na Hviezde drží vrchnák najpevnejšie zo všetkých TW nádob. Vždy mám problém ho otvoriť. Na druhej strane istota - ani horúca polievka sa sama neotvorí :-)
Llívia
22.07.10,20:51
mimotemy BRUSNO, tu máš pre inšpiráciu aj recepty:
http://www.porada.sk/t108881-p2-tupperware-recepty.html#post1460876
polis1
17.09.10,11:22
v ryžovači, čo je na ryžu sa dá dobre urobiť i tarhoňa. Máme to vyskúšané. Tak isto máme veľa vecí a dosť vecí sme si postupne pokúpili a tá investícia za to stojí. Fakt super pomocnici.
janaGT
17.09.10,11:29
v ryžovači, čo je na ryžu sa dá dobre urobiť i tarhoňa. Máme to vyskúšané. Tak isto máme veľa vecí a dosť vecí sme si postupne pokúpili a tá investícia za to stojí. Fakt super pomocnici.

aj ja mám ryžovač, ale ešte som ho neskúšla, lebo neviem ako na to. Mohla bvy si napísať osvedčený postup? Už to tu pár ľudí písalo, ale nemala som odvahu vyskúšať.
daria29
18.09.10,17:16
jana GT, často čítam že sa zapájaš do debaty o tupperware.aj teraz, ale som prekvapená že píšeš,máš ryžovač, a este si ho neskušala,pýtaš si postup.od kial ho máš, ked nepoznáš postup? nemáš odvahu ho vyskušať,tak načo si ho kupila ?je to divné,keď od niekoho kupiš niečo,a nevieš ako sa to používa? je to mô j postreh a moja uvaha.
janaGT
20.09.10,04:58
jana GT, často čítam že sa zapájaš do debaty o tupperware.aj teraz, ale som prekvapená že píšeš,máš ryžovač, a este si ho neskušala,pýtaš si postup.od kial ho máš, ked nepoznáš postup? nemáš odvahu ho vyskušať,tak načo si ho kupila ?je to divné,keď od niekoho kupiš niečo,a nevieš ako sa to používa? je to mô j postreh a moja uvaha.

milá Dária, teraz nerozumiem, čo chceš týmto povedať :rolleyes:.
ryžovač mi darovala moja sestra, teraz si už presne nepamätám, či tam bol aj návod alebo nie. Doma mám takmer všetky TW výrobky z katalógu, niektoré používam veľmi často, niektoré sem tam. Ryžovač som ešte neskúšala, pretože nemám roblém urobiť ryžu klasickým spôsobom. Ak by som si ho mala kúúpiť sama, tak si ho nekúpim ( ale to asi vieš, že nie je v katalógu ) ale keď som ho dostala darom, tak ho mám. Ešte som dostala od sestry napr. neviem ako sa to volá, sa mi marí, že alibaba, je to na taštičky, bledožltá farba. Taktiež mi to stojí v skrinke hádam aj rok a nepoužila som to.
P.S. ak si myslíš, že si niečo vymýšľam, pretože to tak cítim z tovjho príspevku, nech sa páči, keď budeš mať cestu do TT, napíš, dám ti číslo na mňa a môžeš prísť ku mne domov, aby si sa presvedčila, či klamem alebo nie. Mrzí ma to, ale netuším, prečo si tak vyštartovala po mne :confused:
polis1
20.09.10,08:24
takže postup je taký, že vždy na 1 pohár ryže a dáš tam dva poháre teplej vody. Potom si ju ochutíš a dáš do mikrovlnky na 10min a potom pozreš na ňu a ak ešte nebude tak to dáš tak ešte na 3min. Ale musím povedať super ryža..a aj výrobok, treba vyskúšať
daria29
20.09.10,10:52
Janka GT ,necíť to tak, že som po tebe vyštartovala! ja som uvažovala, a rozmýšlala, že keď si to kupila postup musíš vedieť.no ak to kupila sestra, mala ti to ukázať. ale neboj sa toho ,ja tiež skušam, a to že máš toho veľa, je len dobre, dufam že si spokojná.pri výrobkoch nebývaju postupy, to sa práve preto ukazuje na prezentáciách.postup si už dostala,ale niečo a niekedy si musíš aj sama vylepšiť.keďže sme v rub recepty ja ti napíšem ,ako ja varím ryžu.

ak dám pol litr pohár ryže, dám si do rýchlovarnej kanvice 1 a pol pohára vody,privediem to do varu ,zalejem si umytu ryžu, ja ju dochutím vegetou a dám si aj trochu oleja, pomiešam a dám do micro na 5 min,ja si to pomiešam, vložím späť na 5 min, nechám dôjsť,potom jemne premiešam,vyparýsa,jedobrá, nelepivá.takto sa ti určite podarí. veľa úspechou.
JAJA11
20.09.10,11:31
Ja by som sa znovu chcela spýtať na zakúpenie tovaru TUPPERWARE. Vlastním misku-rýchlokysku a pár ďalších vecí. Nechcem však nič kupovať nové, len tú osvedčenú misku-rýchlokysku. Písala som aj na stránky firmy, ale všetci sa na mňa zvysoka .... :(
Ak chcú aby som ich pochválila, mali by mi predať tovar aj bez ukážky. Takto si o nich myslím, že nepotrebujú zarábať normálne, ale len tak aby "oblbli" ľudí a predali im aj iné veci ako oni sami chcú :mad:
Je to jednoducho neseriozna firma :o (To je moja skúsenosť) mimotemy
Zdenka 0705
20.09.10,11:37
Jaja, však aj na mimibazáre sa predávajú výrobky. Bez prezentácie, na dobierku.
účtovník 007
20.09.10,13:20
Ja som u maminy našla nepoužívanú takú hranatú Tupperware bielu misku s modrým vrchnákom a vo vnútri je ešte jedna biela miska ako sitko. Mamina nevie kto jej to dal a ani to nikdy nepoužívala. Prosím Vás, je to určené na nejaké varenie, alebo iba ako odkvapkávacia miska s uzáverom?
janaGT
20.09.10,16:22
Ja som u maminy našla nepoužívanú takú hranatú Tupperware bielu misku s modrým vrchnákom a vo vnútri je ešte jedna biela miska ako sitko. Mamina nevie kto jej to dal a ani to nikdy nepoužívala. Prosím Vás, je to určené na nejaké varenie, alebo iba ako odkvapkávacia miska s uzáverom?

to bude zrejme profi misa. Je to super vecička, ja mám doma dve, je určená na varenie cestovín, ale ja ju používam hlavne na uskladnenie uvarených cestovín, halušky tam dávam, rezne, pagáče ...
Super vecička, určite sa oplatí využívať ju :)
Zdenka 0705
20.09.10,16:41
Súhlas s Jankou, iba na uskladnenie uvarených cestovín, rizota atď. Cestoviny ani ryža sa mi v tom nepodarilo uvariť, aj keď mi bolo povedané, že to ide.
daria29
20.09.10,17:08
profi misa - ma 3 časti-nadoba,sito,pokrievka.perfektna nadoba- trochu rozvinuť fantáziu na čo sa môže použiť_.
sito -umyvať ryžu, cediť cestoviny, umyvať zeleninu-rajčiny,ovocie, papriky, sitko ma na spodumalé nožičky, preb.voda odtečie,dalej rozmrazovať kura,mäso.
ak vyprážate rezne,fašírky,filé,ryby,udržíte jedlo teplé,pod sitko dajte krajec chleba,ten vám vsaje odklapnutý olej, tekutinu.Ďalej možno použiť na majonézový šalát, kyslý šalát, a ako bolo spomenuté odkladanie halušiek,cestovín....
varenie cestovín"ide to ,je vyborné to pozerať na prezentácii.treba trochu skusenosti.dobré su cestoviny MAGGI ,aj cesi ,nie všetky, z LIDLA su perfektné také fliačky, čas 8 min,cestoviny sa daju do misy, treba viac soli ako pri varení, trochu oleja, zaliať vriacou vodou,rýchlo pomiešať, zatvoriť.neotvárať. po 8 min si jednu cestovinu ukradnite, skuste, či jej stačí, ak nie dajte im ešte 2 min, dosť,precediť, cestoviny ešte pridu k sebe , treba premiešať, môžte zapekať, alebo na cestovinový šalát,alebo na granatír,príloha. niekto razom uvarí aj polievku.
firma TUPPERWARE nepotrebuje nikoho oblbovať,nieje neseriozná!
práve naopak, učíako sa vyrobky používaju,zadarmo! aksavam niečo pokazí, vymenia,ak niečo stratíte, môžte si dokupiť aby sa daná vec mohla ďalej používať, urobia to niekde v obchode? Jaja 11?
Llívia
20.09.10,19:19
Ja som u maminy našla nepoužívanú takú hranatú Tupperware bielu misku s modrým vrchnákom a vo vnútri je ešte jedna biela miska ako sitko. Mamina nevie kto jej to dal a ani to nikdy nepoužívala. Prosím Vás, je to určené na nejaké varenie, alebo iba ako odkvapkávacia miska s uzáverom?
Mama ju používa hlavne pri vyprážaní - dáva tam rezne, karfiol (medzi jednotlivé vrstvy dáva ešte kuchynskú utierku kvôli odsatiu prebytočného tuku). Rezne zakrýva, aby ešte "došli". A tiež v nej namáča fazuľu.
Llívia
20.09.10,19:20
http://www.porada.sk/t108881-p2-tupperware-recepty.html
Tu sú recepty, ktoré som prepisovala mame. Na začiatku niektorých receptov by mali byť aj návody na používanie nádob. Možno vám to pomôže.
viki2
20.09.10,19:52
Mama ju používa hlavne pri vyprážaní - dáva tam rezne, karfiol (medzi jednotlivé vrstvy dáva ešte kuchynskú utierku kvôli odsatiu prebytočného tuku). Rezne zakrýva, aby ešte "došli". A tiež v nej namáča fazuľu.

Ja som tú misku zobrala od mojej mamy a používam ju na zeleninové šaláty. V tej dierkovanej nechám umytú zeleninu odkvapkať od vody a v tej väčšej urobím šalát. Fakt je ten, že keď ju dám do chladničky v tejto miske, tak vydrží dlhšie čerstvá.
JAJA11
21.09.10,04:57
firma TUPPERWARE nepotrebuje nikoho oblbovať,nieje neseriozná!
práve naopak, učíako sa vyrobky používaju,zadarmo! aksavam niečo pokazí, vymenia,ak niečo stratíte, môžte si dokupiť aby sa daná vec mohla ďalej používať, urobia to niekde v obchode? Jaja 11?[/QUOTE]


Tak to určite zadarmo nie je, cena tých výrobkov je vysoká a to predvádzanie je veľmi dobre zaplatené :o
Súhlasím, že je dobré tie výrobky predviesť, aby sme ich vedeli naplno využívať, keď už za ne zaplatíme nemalú sumu. Sama som sa takého posedenia zúčastnila a na misku rýchlokysku nedám dopustiť. Ale keď ju chcem kúpiť a nemám šancu sa k nej dopracovať, napriek tomu, že napíšem na oficiálne stránky firmy, tak to seriózne nie je :o
Ale budem hľadať, snáď sa mi podarí natrafiť na niekoho, kto mi ju predá :)
Už mám informáciu, že na mimibazare by som mohla niečo zohnať, tak uvidím. :)
JarkaL
21.09.10,06:28
Ja som u maminy našla nepoužívanú takú hranatú Tupperware bielu misku s modrým vrchnákom a vo vnútri je ešte jedna biela miska ako sitko. Mamina nevie kto jej to dal a ani to nikdy nepoužívala. Prosím Vás, je to určené na nejaké varenie, alebo iba ako odkvapkávacia miska s uzáverom?

Okrem už spomínaného použitia pri odkvapkávaní zeleniny alebo vyprážaného jedla, ja túto misu používam pri varení cestovín a halušiek - v sitku premyjem a odkvapkám a potom to presypem do misy, v nej aj servírujem. Používam ju veľmi často, zvykla som si na ňu, som s ňou veľmi spokojná.
mlyn16
21.09.10,06:56
Ale keď ju chcem kúpiť a nemám šancu sa k nej dopracovať, napriek tomu, že napíšem na oficiálne stránky firmy, tak to seriózne nie je :o
Ale budem hľadať, snáď sa mi podarí natrafiť na niekoho, kto mi ju predá :)
Už mám informáciu, že na mimibazare by som mohla niečo zohnať, tak uvidím. :)[/QUOTE]
To máš naozaj takú zlú skúsenosť? Ja práve čo potrebujem, to mi poradkyňa zoženie. A aj po rokoch vymenia bez problémov akýkoľvek výrobok, na ktorom sa objaví výrobná závada. Napríklad na mernom mixe a mix fix sa zodrali písmenká, vymenili za nové nádoby po 8-ych rokoch používania.
účtovník 007
21.09.10,08:03
Ďakujem za info, ako používať moju nájdenú misku.:) To varenie cestovín zaliatych iba vriacou vodou vyskúšam. Potom napíšem.
petacuckova
24.09.10,08:57
Dobrý deň. Ja som sa dostala k lopatke tejto značky. Počula som, že sa s ňou výborne krájajú koláče a vraj sa používa aj na pocukrovanie :-(... ešte ju totiž nemám doma, ale chcela by som vás poprosiť o nejaké typy a rady, ako ju využívate vy... Ďakujem :-)
mati111
24.09.10,12:02
pre BRUSNO:

Precital som si tuto diskusiu od zaciatku, venujem jej pozornost a bol som zvedavy aspon na jeden nazor proti. Urcite verim ze zucasnene damy, ktore si to zakupili, za, ako sa tu neustale zdoraznuje, nie male peniaze, to dokonale vyuzivaju.
Cakal som na nazor proti, urcitu nespokojnost, ci drobne zavady, nevyuzitelnost.
Neprecital som si taky nazor, len nazory ktore nevedeli z danim tipom robit, co je pochopitelne ak nebola skusenost.
Damy, ale cele mi to tu prirada ako keby Ste boli vsetky dilerky tej znacky, tak sa to tu vychvaluje.
Mam strach z veci co sa len chvalia.
Som uprimne rad ak sa podarilo niekomu navrhnut, vymyslet, vyrobit a uviest na trh tak nepostradatelne neznicitelne a dokonale vyrobky. Toto je uprimny obdiv, nie sarkazmus.
JAJA11
25.09.10,09:17
Ale keď ju chcem kúpiť a nemám šancu sa k nej dopracovať, napriek tomu, že napíšem na oficiálne stránky firmy, tak to seriózne nie je :o
Ale budem hľadať, snáď sa mi podarí natrafiť na niekoho, kto mi ju predá :)
Už mám informáciu, že na mimibazare by som mohla niečo zohnať, tak uvidím. :)
To máš naozaj takú zlú skúsenosť? Ja práve čo potrebujem, to mi poradkyňa zoženie. A aj po rokoch vymenia bez problémov akýkoľvek výrobok, na ktorom sa objaví výrobná závada. Napríklad na mernom mixe a mix fix sa zodrali písmenká, vymenili za nové nádoby po 8-ych rokoch používania.[/QUOTE]

Asi som sa neozývala na správne miesta :rolleyes: Už som nakontaktovaná aj vďaka porade a určite si kúpim to čo potrebujem :)
ex
03.10.10,19:08
Ja by som sa znovu chcela spýtať na zakúpenie tovaru TUPPERWARE. Vlastním misku-rýchlokysku a pár ďalších vecí. Nechcem však nič kupovať nové, len tú osvedčenú misku-rýchlokysku. Písala som aj na stránky firmy, ale všetci sa na mňa zvysoka .... :(
Ak chcú aby som ich pochválila, mali by mi predať tovar aj bez ukážky. Takto si o nich myslím, že nepotrebujú zarábať normálne, ale len tak aby "oblbli" ľudí a predali im aj iné veci ako oni sami chcú :mad:
Je to jednoducho neseriozna firma :o (To je moja skúsenosť) mimotemy
Mne sa ani nechce veriť, žeby okolo N.M. nebola žiadna dáma, ktorá by s týmto tovarom robila. Skús na oficiálnej stránke pohľadať v rámci distribučných stredísk to, čo je Ti najbližšie, a tam zavolaj - dúfam, že uspeješ
barbora23
19.10.10,19:39
Zdravim, zaujal ma tupperware vyrobok MIX FIX, pouzivate to niekto? Da sa s tym uslahat sneh z bielkov? Na akom principe to funguje ? Dakujem.
mlyn16
20.10.10,05:32
Mix fix mám už 10 rokov a stal sa neodlučiteľnou pomôckou v domácnosti.Slúži hlavne na miešanie zátrepok, pudingov, podkysnutie droždia, namiešanie ionizujúcic nápojov (syn kulturista) a nakoniec uskladnenie zvyškov tekutín.
Llívia
20.10.10,05:41
Zdravim, zaujal ma tupperware vyrobok MIX FIX, pouzivate to niekto? Da sa s tym uslahat sneh z bielkov? Na akom principe to funguje ? Dakujem.
Na tom našom sa po nejakej dobe používania zotrela stupnica. Pozor na to, čo chceš v ňom mixovať, lebo môže "vybuchnúť" - raz som v ňom miešala puding, po zamiešaní som nádobu postavila (ale neotvorila), zrazu odletel ten vrch a puding bol všade v kuchyni :D:D:D Je to šikovná vecička na miešanie napr. pudingu, vajíčok na praženicu (to dokonca zvládol aj môj tatko), zátriepok do polievky, palaciniek... Sneh ani šľahačku sme v ňom neskúšali vyšľahať.
Ak chceš miešať v ňom väčšie množstvá, tak bude lepší Maxi mif http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/908.html - tento má šróbovací uzáver, takže žiaden "výbuch" nehrozí. :)
mlyn16
20.10.10,06:09
"Zotretý" MIX FIX ti vymení kedykoľkek poradkyňa Tupperwaru. Mne už 2x menili.
Llívia
20.10.10,06:16
Nám zatiaľ len raz - už ho toľko nepoužívame, takže tento druhý vydrží dúfam dlhšie.
mlyn16
20.10.10,06:19
Údajne zmenili technológiu. Nesledujem, nie som poradkyňa.
janaGT
20.10.10,06:21
momentálne je v akciovej ponuke MAXI MIX:
http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/1435.html
barbora23
22.10.10,15:10
Ja som sa na ten mix fix namotala hlavne kvoli tomu, ze na ich stranke pisu, ze sa s tym da aj slahat, tak som myslela, ze to je aj na sneh z bielkov a slahacku. Skodaaaa
MartinaP22
23.10.10,14:45
Ja mám toho od tejto firmy hodne. Aj používam, no stalo sa mi, že časom sa mi podložka na vaľkanie cesta rozlepila a nádoba do mikrovlnky jedného pekného dňa urobila puk a pukol vrchnák a aj miska pri používaní podľa návodu, bola som spokojná s ňou, používala som často. Napísala som na ich stránku, ozvali sa mi z Nových Zámkov a dohodli sme sa na zaslaní výrobkov, že mi ich vyreklamujú. Poslala som to tam 10. 9. 2010, asi o dva týždne som sa informovala mailom, či moja reklamácia bude vybavená, prišla odpoveď, že na budúci týždeň by mali poslať vyreklamované výrobky, to bol ešte september. Od vtedy som tam poslala dva maily, volala som tam, no môj hovor bol zrušený... neviem čo si mám myslieť, asi z toho nič už nebude, škoda, myslela som, že sú seriózni...
daria29
23.10.10,20:39
Martina P22 je to akési divné.teda u mna by bol postup nasledovný:kupila si to predsa u nejakeho poradcu! ten je povinný ti to reklamovať! poštou je to zdlhavé, a fi seriozna je, ale je divné že sa ti pukla pokrievka a aj nadoba , čo to je za nadobu ,?ja mam veci 15 rokov , a nič sa mi nepuklo, samozrejme pri správnom používaní !no aj tak ti môže reklamacia dobre dopadnuť.
MartinaP22
24.10.10,05:15
Problém je v tom, že poradca, od ktorého som výrobky kúpila, už umrel, preto som sa obrátila priamo na firmu, teda na ich oficiálnu stránku. Tiež mám veľa výrobkov, tento bol konkrétne mickro plus, používala som 5 rokov... aj podložku som mala dosť dlho a s ostatnými výrobkami som spokojná. Netuším, čo sa mohlo stať, že to puklo, používala som to stále rovnako.
MartinaP22
24.10.10,17:06
Práve sa mi pani z Nových Zámkov ozvala, že vybavia moju reklamáciu, možno som sa mýlila a ozaj je táto firma seriózna :-)