Richard
30.11.06,20:03
Rubrika návrhy a pripomienky slúži k živému kontaktu s Vami .-)

Ak máte nápady na vylepšenia, ďakujeme, sem s nimi :)
Ak nájdete nejakú chybu v DRAKovi, môžete napísať sem, alebo stlačiť bonzáčika (talčidlo nahlás) v danom príspevku.
Ak máte čokoľvek iné na srdci, píšte píšte píšte ;)
Marína
01.12.06,12:04
Riško, ja mám len jedno na srdci. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.:)
Gabi03
01.12.06,12:08
Jéééj, už mi ide aj písať. Takže predfaktúru na tlačenú literatúru už aj hádžem do skartovača. :)
Tiež ďakujem. ;)
camelfly
01.12.06,12:08
Richard, spravili ste moc uzitocnu vec za ktoru vam bude mnozstvo ludi moc vdacnych ;) , dizajn je krasny,
myslim ze sa rapidne zvysi pocet PORADAKOV :),
tvorcom vsetka cest ;)
Hlinkovx
01.12.06,12:11
ja mám predsa len jednu pripomienku...resp dotaz...resp. niečo také :D

keď si otvorím napr. daňový bonus...
je tam odkaz že je to podľa ZoDP_§33
ale nevidím tam hneď znenie toho zákona...
išlo by to tam dotvoriť??
Jozef Mihál
01.12.06,12:14
Takže predfaktúru na tlačenú literatúru už aj hádžem do skartovača. :)

...o toto nám ide...

Kde jedni končia, iní začínajú.
Jozef Mihál
01.12.06,12:15
dizajn je krasny

Aj za Richarda hovorím - ďakujeme za pochvalu (nielen) dizajnu.
Jozef Mihál
01.12.06,12:16
keď si otvorím napr. daňový bonus...
je tam odkaz že je to podľa ZoDP_§33
ale nevidím tam hneď znenie toho zákona...
išlo by to tam dotvoriť??
...Na stránke sa pracuje...

(a taký malý pandrláčik tu kopká s lopatičkou ale nestíha)
renča1
01.12.06,12:23
Ja mám tiež jednu otázočku, bude sa v budúcnosti uvažovať aj nad inými podobnými stránkami ako je DRAK na MZDY, teda uvažovať nad stránkami DRAK na JÚ , PÚ, DPH atd....?
Manual
01.12.06,14:26
Bol som v Mzdy - tématické okruhy a posledná téma je Materské. A keď kliknem na Nasledujúca téma, tak sa dostanem o jednu tému vyššie, to je ktorá je predposledná. Ak kliknem na Predchádzajúca téma, tak mi vypíše, že staršie témy neexistujú. Myslím, že to hladanie je opačne nastavené. Alebo som ja prepracovaný. Ak je to tak tak to je len drobnôstka na vylepšenie.
ANNA
01.12.06,16:02
Ďakujeme, stránka je veľmi príjemná. Páči sa mi, dizajn super.
Anja111
01.12.06,16:10
Tiež pridávam úprimné poďakovanie. Oplatilo sa čakať.
Richard
01.12.06,20:09
Ja mám tiež jednu otázočku, bude sa v budúcnosti uvažovať aj nad inými podobnými stránkami ako je DRAK na MZDY, teda uvažovať nad stránkami DRAK na JÚ , PÚ, DPH atd....?

ak bude záujem tak určite ;)
lenkak
01.12.06,20:13
No to by bolo super. Určite bude záujem.
jamija
01.12.06,21:59
Ďakujeme, ďakujeme, budem sa opakovať, je to super.
gray
13.12.06,10:00
Mam jednu pripomienku:
funkcionalita "Hodnotenie článku" - ked som chcel pridat hodnotenie, nebol som si isty ci to robim spravne.
Na moj pohlad, nie je celkom jasne co ma znamenat spokojnost : 0 az 5. , na porade je to vystiznejsie: slovny popis - vyborna, chvalitebna, dobra atd, resp aj graficke zobrazovanie hviezdiciek.
Stacilo by pridat poznamku, napr.: 0-nespokojny, 5-absolutne spokojny.
IVEB
18.12.06,18:58
Neviem či som sa dobre nastavila na tému , ale pri školeniach p.Mihála je uvedená zľava na školenie pre predplatiteľov Elektronickej encyklopédie mzdárov , tak by som sa rada opýtala ako je to s tým spoplatnením za využívanie draka . Neviem presne na ktorom mieste bolo uvedené , že do konca januára nebude drak spoplatnený a potom bude potrebné uhradiť poplatok za jeho užívanie.Samozrejme by som mala o to záujem , a rada by som vedela aké bude predplatné Elektronickej encyklopédie mzdárov , od kedy bude platiť a pod. ? Vďaka
Jozef Mihál
20.12.06,07:40
Informácie o cene za vstup do Databázy Riešení Aktualít a Komentárov pre rok 2007 nájdete tu:

http://www.porada.sk/t38372-cennik-za-vstup-do-elektronickej-encyklopedie-mzdarov-drak-platny-pre-rok-2007.html
cactus
25.12.06,09:33
Mám otázku:

okrem novej porady drak-a bude fungovať aj doterajšia klasická porada? Dˇ.
Jozef Mihál
26.12.06,19:27
Áno, bude.

DRAK nie je nová Porada a nie je konkurencia Porade.

DRAK je internetová encyklopédia mzdového účtovníka, komerčný projekt namierený voči tradičným paperbackovým publikáciam pre mzdárky.
AMEA
05.01.07,15:54
Skutočne výborné. Vďaka. Alena
Jozef Mihál
07.01.07,22:44
Mam jednu pripomienku:
funkcionalita "Hodnotenie článku" - ked som chcel pridat hodnotenie, nebol som si isty ci to robim spravne.
Na moj pohlad, nie je celkom jasne co ma znamenat spokojnost : 0 az 5. , na porade je to vystiznejsie: slovny popis - vyborna, chvalitebna, dobra atd, resp aj graficke zobrazovanie hviezdiciek.
Stacilo by pridat poznamku, napr.: 0-nespokojny, 5-absolutne spokojny.
Stupnica je od 0 po 5 v škále od absolútne nespokojný po absolútne spokojný.

Prosím pri hodnotení článku hodnoťte kvalitu článku, nie kvalitu v článku popisovanej legislatívy. Za kvalitu legislatívy autor článku (až na zriedkavé výnimky) nemôže.
jež
16.01.07,20:47
prosim vas , ako viem ktora tema bola najnovšia, alebo čo všetko pribudlo počas dňa ?
liba2
16.01.07,22:04
Na hornej lište je "skratka" - vyrolujú sa ti možnosti a ty vyber "dnešné príspevky". Sú tam aj príspevky z predchádzajúceho dňa alebo od tvojho posledného prihlásenia (?), uvidíš. Nebudeš stíhať čítať.... :p
Muška
16.01.07,22:18
Libuška, ale hodí Ťa to na poradu.
Ak chce novinky na Drakovi, tak asi ideál je kliknúť na ikonku draka a potom na ľavo v stĺpci na "Aktuality"
liba2
16.01.07,22:33
No ja si myslím, že všetky príspevky z draka sú ešte v súčasnosti aj na porade. Ja do draka nechodím ale na porade sa mi otvárajú príspevky z draka. Tak ja neviem, AHA už viem.
U draka je to tak, že tam v súčasnosti nie sú príspevku z chronologického hľadiska usporiadané, ale vecne a treba kliknúť na "značky" a tam si vybrať konkrétnu tému , atď.
Chromologický sled je len na porade.sk :mee:
Krtko
21.01.07,17:00
Minulý týždeň mi prišla ponuka a až dnes som sa dostala "na draka". Chcela som tuším niečo robiť, ale keď som si ho o 11-tej pozrela, hneď som ho aj zaplatila a doteraz som po ňom surfovala až am oči bolia - za chvíľu je 18.00.
Takže: super obsah
super ukľudňujúci dizajn - zelená naozaj ukľudňuje
super usporiadanie
a proste ste supeéééér !!!!!!!!!!!!
Stokrát vďaka a dúfam, že aj na rok 2008 bude pre Vaše stálice nejaká SUPER cenová ponuka.
Lekon
31.01.07,17:37
Ja by som sa len chcela opytat. Registravala som sa tu v case, ked som na podnikanie este pouzivala zivnost, teraz fungujem na s.r.o. a na nu som aj vyplnila objednavku a vytlacila som si aj zal.fakturu na draka, hoci registrovana do porady som este na zivnost. Je to v poriadku? Pride mi ostra faktura normalne na sro? Dakujem za odpoved.
liba2
31.01.07,17:51
Lekon, na porada.sk si sa registrovala ako občan. Fa z drak.porada.sk ti pride na s.r.o.
Muška
25.02.07,12:28
Neviem, či robím niečo špatne, ale zle sa mi hľadá na drakovi.
Napr. keď si kliknem na "Daň z príjmu" otvoria sa mi otázky aj s čiatočnými odpoveďami a musím sa preklikať cez niekoľko strán.
Nestačilo by iba , aby bolo vidieť iba "otázku", aby sa toho zmestilo viac na stranu?

......ale ináč stránka predčila moje očakávania :)
Jozef Mihál
26.02.07,11:04
...zle sa mi hľadá na drakovi.
Napr. keď si kliknem na "Daň z príjmu" otvoria sa mi otázky aj s čiatočnými odpoveďami a musím sa preklikať cez niekoľko strán.
Nestačilo by iba , aby bolo vidieť iba "otázku", aby sa toho zmestilo viac na stranu?

Pre ostatných - Naďka myslí toto:

http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/dan-z-prijmov/

...koľko ľudí toľko názorov. Súčasné riešenie - teda že je vidieť aj úvodné vety zo samotnej otázky - je dobré v tom, že nie vždy stačí samotný titulok otázky na získanie informácie, o čom asi tá otázka skutočne je. Na druhej strane je fakt, že vďaka tomu sa na jednu stránku zmestí menej otázok...

Vyjadrite sa prosím aj ďalší.
Muška
26.02.07,17:52
Jožko,
ja len preto, že príspevky pribúdajú a pribúdajú a dúfam, že budú pribúdať :)

Na drakovi zadávaš jasné názvy tém, takže viem o čom je vo vnútri témy....pokiaľ nezačneš nazývať témy "Pomóóóc" pod. :D

Ale jasne, nech sa vyjadria aj ďalší.....ja sa prispôsobím.
Ďakujem za odpoveď