martina_j
01.12.06,12:13
Poprosila by som Vas o radu, aky softver odporucate na sledovanie nakladov a vynosov na strediska, vykony, zamestnancov - podporujúce vnutropodnikove uctovnictvo. (rozuctovania nakladov na strediska)

odpovede mozte poslat aj cez sukromnu spravu aby to nebola akoze reklama :D
Vladula
06.12.06,10:30
Prosím Vás pozná niekto účtovný program Svetas? Ako by som sa dostala k demo verzii a k manuálu-ich stránka uz nefunguje-v novej firme, kde nastupujem mam pracovat s týmto účtovným programom.Majú natiahnutú iba demo veziu,ale instalacne demo nemajú-ani ziadny manuál. Doteraz robila stará úctovnícka na inom programe,ale ten uz nezodpoveda dnesnym standartom.
endrju
06.12.06,10:51
:eek: Firma by mala mať zakúpený softvér, ak chce účtovať na počítači. :cool:
Nad tým, že novonastupujúci zamestnanec si má pozháňať niekde inštalačné diskety (CDčko) účtovného softvéru, nevládzem ani žasnúť :rolleyes: :confused:
Vladula
06.12.06,15:35
Ja ich zhánam vo vlastnom zaujme,kym nastupim t.j. v januari chcela som sa s tym programom oboznamit. Hovorí Vám niekomu nieco ten program SVETAS?:o
endrju
07.12.06,07:45
Ja ich zhánam vo vlastnom zaujme,kym nastupim t.j. v januari chcela som sa s tym programom oboznamit. Hovorí Vám niekomu nieco ten program SVETAS?:o

Bráni niečo budúcemu zamestnávateľovi, aby poskytol svojmu budúcemu zamestnancovi nejaké podklady na preštudovanie (prípravu)? :cool:

Skúšal som námatkovo prelistovať linky nájdené cez Google, ale informácie mali dosť nízku vypovedaciu hodnotu.
Ide asi o nejaký menej populárny softvér ak je problém s nájdením fungujúcej internetovej stránky s podrobnejšími informáciami o tomto produkte. :(
V čase permanentných legislatívnych zmien považujem používanie účtovných programov s takouto informačnou podporou za "adrenalínový šport". ;)
majo02
07.12.06,10:45
ja používam program MADO Podvojné účtovníctvo a som spokojný.