Leenkaa
01.12.06,12:16
Zdravím všetkých. Mám tému, o ktorej sa tu už hovorilo - súvisí to s odmeňovaním v práci. To odmeňovanie, kt. by malo byť samozrejmé, keď teda pracujete na 100 príp. 250% (myslím, že väčšina ľudí tu).

Ja osobne robím viac - robím veci, kt. nemám ani v prac. zmluve - a nerobím z toho vedu. Keď niečo neviem - nepoviem "tak toto robiť nebudem, lebo to neviem" , ale často v rámci svojho voľného času pozháňam literatúru (alebo sa kuknem na PORADU) a urobím to. Tak ako väčšina z vás. Osobne ma desí len to, že keď začína nový mesiac, urobím si výplatu a čakám....... a čakám....... trapné, hrozné, divné. Teraz pred koncom roka som mala v práci nával - zvládla som to myslím dokonale, zažiadala som si o 13.plat (pre firmu som zarobila iks krát viac ako je môj trapný 13. plat), ale boss povedal: "nedám vám to naraz! a teraz nemôžem mám platiť svoje výdaje a poskytol mi krátky zoznam jeho "nutných" výdajov, kt. samozrejme mňa nemusia a ani nezaujímajú. Cítim sa ponížená, osprostená a akože chcem "niečo naviac". Ak máte podobné skúsenosti - ocenila by som, keby ste mi poskytli nejaké argumenty, ako reagovať a vyriešiť tú každomesačne opakujúcu sa dilemu.... a necítiť sa trapne.....

Ďakujem všetkým a zdravím :)
Fany
01.12.06,11:39
No neviem, o čo ti vlastne ide. O "pravidelnú" alebo "vyššiu" výplatu. Pretože ak o pravidelnú, potom by si mala šéfkovi slušne vysvetliť, že aj ty pre neho robíš prácu pravidelne a na čas, tak by si bola rada, keby to tak robil aj on voči tebe. Môžeš mu tiež vysvetliť, že máš tiež určité záväzky (splátky pôžičiek...tak ako sa on snažil tebe vysvetliť jeho výdaje) ktoré sú termínovo viazané a napokon aj v pracovnej zmluve máš (aspoň by si mala mať) termín výplaty. Ak ale chceš vyššiu výplatu, potom by bolo treba prehodnotiť alebo prediskutovať tvoju náplň práce, aby nevznikol problém, kto čo myslí. Po tomto rozhovore by malo byť jasné, či robíš práce naviac a teda by si mala byť za to aj ohodnotená, alebo ak nerobíš naviac a šéf to berie ako samozrejmosť, potom by si to mala mať zahrnuté v pracovnej náplni a je na tebe, či s takouto náplňou a takým platom budeš súhlasiť. Ak nie, žiaľ, máš len dve možnosti. Rezignovať, alebo vymeniť šéfka.
Danila
01.12.06,11:54
Toto nie je len Tvoj problém, to je širokospektrálny problém. Najmä u "bossov", ktorí sú imunní voči názorom a potrebám podriadených, ešte imunnejší voči akýmkoľvek termínom, predovšetkým výplatným. Čím väčší "boss", tým slabšie počuje. Ale daj si ruku na srdce, koľko máš v sebe odvahy všetko mu to pekne predostrieť a upozorniť, že ak nenastane náprava, využiješ všetky zákonné možnosti, inšpektorát práce nevynímajúc. Ale predtým sa poobzeraj, či sú vôbec nejaké vypracované pravidlá vo firme, ktoré by boli porušované, okrem tých samozrejme, ktoré priamo ukladá zákon.
Aby si sa do toho mohla možno aj úspešne pustiť, skús sa zároveň poobhliadnúť aj po nejakých ponukách iných pracovných miest. Pre istotu.