fipina
01.12.06,14:04
Podľa akého zákona alebo predpisov je zamestnávateľ povinný vydávať potvrdenie o príjme zamestnanca (účelom je pôžička, úver) ?
Tiež by som Vás poprosila o názor, či je zamestnávateľ z právneho hľadiska povinný uvádzať na takomto potvrdení zrážky zamestnanca.
Vopred ďakujem.
Zoltán Kovács
01.12.06,13:10
Podľa akého zákona alebo predpisov je zamestnávateľ povinný vydávať potvrdenie o príjme zamestnanca (účelom je pôžička, úver) ?
Tiež by som Vás poprosila o názor, či je zamestnávateľ z právneho hľadiska povinný uvádzať na takomto potvrdení zrážky zamestnanca.
Vopred ďakujem.

Odpoveď viem iba na druhu otazku. Ak tie zražky sú z titulu súdneho rozhodnutia,exekucie a pod. treba ich uvádzať. Ak sa zataja, môžu zamestnávateľa obviniť z falšovania.
katkaj
01.12.06,13:33
Podľa akého zákona alebo predpisov je zamestnávateľ povinný vydávať potvrdenie o príjme zamestnanca (účelom je pôžička, úver) ?
Tiež by som Vás poprosila o názor, či je zamestnávateľ z právneho hľadiska povinný uvádzať na takomto potvrdení zrážky zamestnanca.
Vopred ďakujem.

ja neviem o nijakom zákona na základe ktorého je zamestnávateľ povinný vydávať potvrdenie pre banku alebo inú finančnú inštitúciu.
Podľa mňa zákonne sú definované len potvrdenia pri ukončení pracovného pomeru, prípadne potvrdenia na rzzp a zúčtovanie dane.
Evaman
01.12.06,13:40
Možno tak zákon o slobode informácií, ak by si mu napr. to potvrdenie z nejakého dôvodu nebola ochotná urobiť a on by ti podal oficiálne písomnú žiadosť, musela by si mu to potvrdenie do 30 dní aj tak vystaviť. Týka sa to jeho osobných údajov , tak si neviem predstaviť čo by si uviedla ako dôvod k zamietavej odpovedi.
Tie zrážky, tak ako uvádza smith, ináč by to bolo zatajenie údajov s právnym dôsledkom.
milanr
15.03.07,06:51
Dobrý deň, prosím skúsených Poraďákov o radu. Zamestnanec priniesol tlačivko "Potvrdenie o výške príjmu zo ZČ" od Ľudovej banky. Vzhľadom k tomu, že tam nie sú samozrejme žiadne vysvetlivky, chcem sa opýtať, či ako čistú mzdu za 12 mesiacov môžem uviesť príjem celkom podľa mzd. listu (mzda+príplatky+odmeny+SF+náhrady-odvody ZP+SP-daň)/12. Kontrétne sa chcem opýtať ešte ako postupovať, keď ZC zrážam príspevky na DDS ? Odrátať ich od čistej mzdy alebo ich mám uviesť ako zrážky na základe Dohody o zrážkach zo mzdy a čo členské príspevky považujú sa tiež za zrážku? Vopred vďaka za rady!
endrju
15.03.07,07:19
Dobrý deň, prosím skúsených Poraďákov o radu. Zamestnanec priniesol tlačivko "Potvrdenie o výške príjmu zo ZČ" od Ľudovej banky. Vzhľadom k tomu, že tam nie sú samozrejme žiadne vysvetlivky, chcem sa opýtať...
http://www.porada.sk/t34313-definicia-eisteho-prijmu.html
milanr
15.03.07,08:04
Vďaka za link. Po preštudovaní príspevkov nie som o nič múdrejšia. Už by bolo na čase, aby banky prestali zamestnávateľov žiadať o vystavovanie potvrdení o výške príjmu a tieto údaje si samé overovali prostredníctvom Sociálnej poisťovne. Pretože ten čistý príjem môže byť veľmi skresľujúci a záleži fakt len na zamestnávateľovi, čo všetko do neho zahrnie resp. nezahrnie. Ak nie sú presne a jasne stanovené pravidlá, tak je tam veľký priestor na manipuláciu.
katka50
15.03.07,08:26
Podľa mňa odrátaš z hrubej mzdy povinné zrazené poistné a preddavok na daň. Ani DDS, ani členské príspevky by som neodrátala. Nie sú zo zákona povinné.