atramka
02.12.06,10:46
..napadlo ma k tejto téme, či by sme sem nemohli prilepiť rôzne typy na firemné novoročenky, prípadne by nás možno zdatnejší navigovali, ako urobiť tú vlastnú - originálnu....... a potom sa môže hodnotiť. Fantázii sa medze nekladú.....
Čo vy na to???;)
atramka
04.12.06,11:00
všetci máte novoročenky už hotové, alebo sa pýtam zavčasu?????
Zaujalo to niekoho??? Hoďte tipy..... prosím....
Jednoduché a vkusné, poďakovanie obchodným partnerom, motívy, krajinka, príroda, .....možnosť doplniť logo firmy.
victoria
04.12.06,11:12
jasné že zaujalo :-)
Novoročenky ešte nie sú hotové aj tipy by boli a skúseností z predchádzajúcej práce v reklamnej agentúre len upresniť trošku bližšie aspoň oblasť pôsobenia alebo podobné informácie
atramka
04.12.06,11:27
... victoria, ďakujem za rýchlu reakciu a aj opravu ............
victoria
05.12.06,07:32
Mam v zbierke par novoroceniek, ktore boli jednoduché a napriek tomu ma velmi zaujali. Napriklad tym, ze boli vytlacene na pauzovacom papieri so striebornym nadychom, alebo tym ze k obycajnej novorocenke bol podla zamerania klienta priviazany klas obilia, alebo prilepeny malicky medovnicek. Tiez sa mi pacia napriklad jednoduche novorocenky ktore su vytlacene napriklad na tmavomodrom alebo tmavozelenom podklade a striebornou alebo zlatou sietotlacou sa tam dotlaci text a logo.
Originalne mozu byt tiez urobene novorocenky kde sa na fotografiu so zimnou krajinkou doretusuje kolektiv vasej firmy alebo samostatny cloviecik a rukou dopise text a podpis.
No ale kazdemu sa paci nieco ine takze nech sa pripoja aj ostatni :-)
atramka
12.12.06,07:16
viki, no asi to naši poraďácki kolegovia neriešia :-(, alebo už majú všetko hotové a nebodaj aj rozposlané......
Ja som si myslela,že urobíme aj súťaž poraďákov o naj..... novoročenku, no na túto tému sa tu bavíme iba my dve.
atramka
07.12.09,09:31
Ako to letí........no a je tu už zas čas vianočných a novoročných pozdravov.
Aký je Váš názor na " mailové novoročenky" firemným partnerom??
Prilepí niekto nejaký pekný návrh na mailovú novoročenku??
Ďakujem vopred.