sybila3
02.12.06,12:58
Ahojte môžem si založiť od januára v MS3 faktúry prijaté tuzemsko a faktúry prijaté zahraničie zvlášť, aby som ich mala rozdelené, pozerala som v demo verzii som si to skúšala, v číselné rady, pridať, zvolila som si FPZ a potom vždy keď idem nahadzovať fa mi ponúkne, či chcem tuzemsko alebo zahraničie, môže to tak byť, máte to niekto rozdelené? Ja to mám teraz tak jak mi prídu fa tak ich nahadzujem a potom cez filter, si vyberám zahraničné, ale chcem ich mať rozdelené. Robíte to niekto tak?
ivab
04.12.06,06:52
Ahoj ja to mám rozdelené na tuzemsko a zahraničné a ako píšeš, vždy si najskôr zvolím či chcem tuzemsko alebo zahraničnú.
neznama22
04.12.06,07:06
Ahojte môžem si založiť od januára v MS3 faktúry prijaté tuzemsko a faktúry prijaté zahraničie zvlášť, aby som ich mala rozdelené, pozerala som v demo verzii som si to skúšala, v číselné rady, pridať, zvolila som si FPZ a potom vždy keď idem nahadzovať fa mi ponúkne, či chcem tuzemsko alebo zahraničie, môže to tak byť, máte to niekto rozdelené? Ja to mám teraz tak jak mi prídu fa tak ich nahadzujem a potom cez filter, si vyberám zahraničné, ale chcem ich mať rozdelené. Robíte to niekto tak?

Myslím si, že to nie je zlý nápad a hlavne to máš prehľadnejšie. Tak isto je možné aj vystavené faktúry takto rozdeliť. A ja to tak mám tiež.:rolleyes:
sybila3
04.12.06,07:24
No veď práve, že ich mám v jednej kope a keď chcem vidieť zahraničné, tak si ich musím vybrať cez filter. Len neviem, či nebude vadiť, že mi čísluje tuzemsko od jednotky aj zahraničie od jednotky, ale asi nie, veď budú mať iné označenie: FP, FPZ-napríklad.
neznama22
04.12.06,11:16
Len neviem, či nebude vadiť, že mi čísluje tuzemsko od jednotky aj zahraničie od jednotky, ale asi nie, veď budú mať iné označenie: FP, FPZ-napríklad.[/quote]

Dôležité je, aby si hlavne dopĺňala číslo prijatej faktúry dodávateľa. Podľa toho to neskôr páruješ a pod.