MS77
02.12.06,18:09
Ahojte,
som poberatelom rodičovského príspevku, dostala som vhodnu pracovnu ponuku, ak sa zamestnam na hlavny pracovny pomer bude mi i nadalej vyplácaný rodičovský príspevok alebo uz nie?
Anja111
02.12.06,17:13
Ahojte,
som poberatelom rodičovského príspevku, dostala som vhodnu pracovnu ponuku, ak sa zamestnam na hlavny pracovny pomer bude mi i nadalej vyplácaný rodičovský príspevok alebo uz nie?

Pokiaľ nebude dieťa umiestnené v štátnom zariadení /štátnej škôlke/, tak bude rodičovský príspevok vyplácaný v plnej výške.
anmary
05.12.06,09:04
Súhlasím s prechádzajúcou odpoveďou. Nedá mi však neupozorniť na povinnosť nahlásiť túto skutočnosť na ÚPSVaR ktorý vypláca rodičovský príspevok. Budú žiadať pracovnú zmluvu a čestné prehlásenie o tom, že dieťa nebude umiestnené v žiadnom zariadení, a musí tam byť uvedené kto sa bude o dieťa starať počas neprítomnosti matky. :rolleyes:
zuza 74
06.12.06,07:18
Súhlasím s prechádzajúcou odpoveďou. Nedá mi však neupozorniť na povinnosť nahlásiť túto skutočnosť na ÚPSVaR ktorý vypláca rodičovský príspevok. Budú žiadať pracovnú zmluvu a čestné prehlásenie o tom, že dieťa nebude umiestnené v žiadnom zariadení, a musí tam byť uvedené kto sa bude o dieťa starať počas neprítomnosti matky. :rolleyes: Ja mam v suvislosti s touto temou este niekolko otazok; u nas bola jedna pani - je stale na predlzenej MD. aj chce ostat az do 3.10.2007. Mozeme ju zobrat do zamestnania na PZ[normalny prac. cas, normalne odmenovanie], ci su tu nejake obmedzenia? a ake odvody sa platia? Prosim o rychlu odpoved, velmi mi to pomoze. Dakujem
Tweety
06.12.06,07:24
Ja mam v suvislosti s touto temou este niekolko otazok; u nas bola jedna pani - je stale na predlzenej MD. aj chce ostat az do 3.10.2007. Mozeme ju zobrat do zamestnania na PZ[normalny prac. cas, normalne odmenovanie], ci su tu nejake obmedzenia? a ake odvody sa platia? Prosim o rychlu odpoved, velmi mi to pomoze. Dakujem
Poopravím, nie na MD ale RD je tá pani. Do zamestnania môže nastúpiť.Odvody bude platiť tie isté ako ostatní zamestnanci, t.j. všetky zo svojej mzdy.
jankasm
06.12.06,07:25
Ja mam v suvislosti s touto temou este niekolko otazok; u nas bola jedna pani - je stale na predlzenej MD. aj chce ostat az do 3.10.2007. Mozeme ju zobrat do zamestnania na PZ[normalny prac. cas, normalne odmenovanie], ci su tu nejake obmedzenia? a ake odvody sa platia? Prosim o rychlu odpoved, velmi mi to pomoze. Dakujem

Predpokladám, že je na predĺženej RD, nie MD.
V tom prípade môže pracovať bez obmedzenia, dokonca ak poberá rodičovský príspevok tak ho môže poberať aj naďalej, nesmie však dieťa umiestniť do štátnej škôlky.
Čo sa týka odvodov do poisťovní, sú normálne ako u všetkých ostatných zamestnancov, žiadne úľavy. ;)
zuza 74
06.12.06,07:28
Predpokladám, že je na predĺženej RD, nie MD.
V tom prípade môže pracovať bez obmedzenia, dokonca ak poberá rodičovský príspevok tak ho môže poberať aj naďalej, nesmie však dieťa umiestniť do štátnej škôlky.
Čo sa týka odvodov do poisťovní, sú normálne ako u všetkých ostatných zamestnancov, žiadne úľavy. ;) Dievcata, vy ste ako blesk. Dakujem, dakujem a prajem krasny den.
zuza 74
06.12.06,11:56
Predpokladám, že je na predĺženej RD, nie MD.
V tom prípade môže pracovať bez obmedzenia, dokonca ak poberá rodičovský príspevok tak ho môže poberať aj naďalej, nesmie však dieťa umiestniť do štátnej škôlky.
Čo sa týka odvodov do poisťovní, sú normálne ako u všetkých ostatných zamestnancov, žiadne úľavy. ;)No ale, Janka, aky je potom zmysel toho, ked je na predlzenej RD, nepobera prispevok, zacne robit na zmluvu a stale chce byt na RD? V com je to pre nu vyhodne? alebo ma zamestnavatel voci nej prihliadat na nejake zvlastne obmedzenia? Som z toho jelen.
jankasm
06.12.06,12:00
No ale, Janka, aky je potom zmysel toho, ked je na predlzenej RD, nepobera prispevok, zacne robit na zmluvu a stale chce byt na RD? V com je to pre nu vyhodne? alebo ma zamestnavatel voci nej prihliadat na nejake zvlastne obmedzenia? Som z toho jelen.

Ona nemôže byť už na RD.
Rodičovská dovolenka je niečo úplne iné ako rodičovský príspevok. Ako píšeš, ona už príspevok nepoberá. Má ale predĺženú RD. Lenže keď chce nastúpiť do zamestnania, tak RD sa automaticky musí ukončť. Rodičovská dovolenka rovnako ako aj materská dovolenka, je vlastne vykrytie obdobia, kedy žena nepracuje. Ak však nastúpi do práce, nie je na to dôvod. ;)
Ja osobne poberám rodičovský príspevok, pretože som malú nedala do škôlky, ale rodičovská dovolenka mi skončila nástupom do zamestnania. :)
Ešte doplním, že všetky podmienky pre ňu platia rovnako, ako pre ostatných zamestnancov.