truesick
02.12.06,22:35
Dobry den,
v prvom rade by som rad oznamil ze sa nejedna o reklamne zdelenie ani o reklamu (reklama je skor to ze sa tu doporucuju uz hotove softwary).

Vytvoril som si sam pre seba web aplikaciu na tvorbu faktur - vsetky faktury sa generuju do .pdf formatu, je ich mozne stiahnut a lahko poslat aj klientovi mailom (oskenovane razitko+podpis je tiez mozne vkladat do .pdf), no a rad by som sa spytat ze ci by bol o toto zaujem a pokial ano kolko by ste boli ochotni za to zaplatit (za pristup do systemu pod svojim menom a heslom, zdrojove subory by som nedal z ruky).
K dispozici by bola sprava iba vasich faktur, kalkulacia po jednotlivych kvartaloch alebo za cely rok (suma za urhradene/neuhradene/vsetky faktury), filtrovat sa faktury daju podla toho ci su uhradene / neuhradene. Samozrejmostou je tvorba zalohovanych faktur (nie je danovy doklad).

Cena by bola najskor asi jednorazova, ked tak ma poslite bud do (_._) alebo sa spytajte co by ste potrebovali vediet a navrhnite sumu (viac ako 0,- Skk).
pps_57
11.12.06,08:33
Ahoj celkom zaujimave co popisujes Tvorba faktur skoda ze sa to neda niekde vidiet alebo mat skusobny pristup. tazko takto bez skusky co za to. Igor