babs
04.12.06,12:33
ahojte vsetci,
stara znama tema stravneho sa asi nikdy nezunuje. Mam konkretny priklad a rada by som pocula nazory skusenejsich alebo tych ktori sa s takymito pripadmi stretavaju. Zamestnanec bol poslany na seminar, za ktory sa neplatil ziadny ucastnicky poplatok, jediny vydavok, ktory tam mal bolo ubytovanie. V ramci tejto ubytovne maju zavodnu jedalen, kde sa daju zaplatit ranajky, obed aj vecera. Tento zamestnanec si zaplatil ubytovanie a takisto aj kompletnu stravu. Vsetko mi doniesol na doklade z registracnej pokladne - ubytovanie aj ucet za stravu. Rada by som pocula Vas nazor, ci mu to mozem cele preplatit - teda tu stravu a uctovat to ako stravne, teda danovy naklad. Vsade kde som citala som nic podobne nenasla..Dakujem za vsetky reakcie...
sysula
04.12.06,11:35
ahojte vsetci,
stara znama tema stravneho sa asi nikdy nezunuje. Mam konkretny priklad a rada by som pocula nazory skusenejsich alebo tych ktori sa s takymito pripadmi stretavaju. Zamestnanec bol poslany na seminar, za ktory sa neplatil ziadny ucastnicky poplatok, jediny vydavok, ktory tam mal bolo ubytovanie. V ramci tejto ubytovne maju zavodnu jedalen, kde sa daju zaplatit ranajky, obed aj vecera. Tento zamestnanec si zaplatil ubytovanie a takisto aj kompletnu stravu. Vsetko mi doniesol na doklade z registracnej pokladne - ubytovanie aj ucet za stravu. Rada by som pocula Vas nazor, ci mu to mozem cele preplatit - teda tu stravu a uctovat to ako stravne, teda danovy naklad. Vsade kde som citala som nic podobne nenasla..Dakujem za vsetky reakcie...
Kedze bol vyslany na PC zamestnavatelom, tak mu mozes preplatit aj ubytovanie aj stravu, ale v tom pripade uz nedostane stravne, ani SL.
Chobot
04.12.06,12:11
Kedze bol vyslany na PC zamestnavatelom, tak mu mozes preplatit aj ubytovanie aj stravu, ale v tom pripade uz nedostane stravne, ani SL.

Ja by som mu stravu nepreplácal, ale dal by som mu takú čiastku stravného, na akú má podľa zákona nárok.

Neviem, či tá strava, ktorú si kúpil, mala vyššiu cenu, než je denný nárok stravného, ale ak nie, tak ešte na tom získa.

Ak zaplatil viac, než má nárok stravného, tak rozdiel musí uhradiť z vlastného. Nedá sa to uhradiť z firemného, lebo to by rozdiel musel byť považovaný ako nepeňažný príjem. On mal možnosť rozhodnúť sa, kde sa bude stravovať. Keby išiel do reštaurácie, kde za obed a večeru by zaplatil 700,- SKK, tak by ste mu to nepreplatili.
babs
05.12.06,08:21
no on si to uhradil v tom ubytovacom zariadeni neviem ci mal inu moznost stravovania..ale kedze na tom seminari tam bol cely den, je to normalne ze si to zaplatil tam..no tiez som nikde nenasla nic podobne ani ziadny podobny pripad..takze neviem ale ak mu dam stravne na ktore ma narok podla pasiem, prerobi 200 sk..
babs
05.12.06,08:32
da sa to brat ako bezplatne zabezpecene stravovanie?? zaplati to firma a zamestnanec si uz nic nenarokuje?? pojde to mimo cestovneho prikazu spolu aj s ubytovanim..da sa to takto??
babs
05.12.06,09:02
a este jedna otazka kedze ubytovanie aj zaplatena strava je na jednom blocku, mozem si odpocitat z tohto dokladu DPH??
liba2
05.12.06,22:49
a este jedna otazka kedze ubytovanie aj zaplatena strava je na jednom blocku, mozem si odpocitat z tohto dokladu DPH??
Ak ten doklad predkladá zamestnanec spolu s vyúčtovaním PC a doklad je vystavený na jeho meno - DPH nemožno odpočítať.
Aby sa mohla DPH odpočítať musí byť doklad vystavený na vašu firmu a musí mať všetky náležitosti podľa ZDPH - potom sa môže odpočítať DPH len zo sumy za ubytovanie.