kaska
05.12.06,08:48
Milí poraďáci,
neviete mi poradiť skutočne kvalitný software na evidenciu dlhodobého, ale aj drobného krátkodobého majetku, ktorý by vytváral aj osobné karty, strediská, poprípade by obsahoval riešenia aj s použitím čiarového kódu. A samozrejme robí odpisy, oprávky a ostatné náležitosti podľa legislatívy. Máme veľký súbor hlavne drobného majetku - veľmi rôznorodý - napr. aj kostýmy, kroje a pod., ktorý je potrebné evidovať podľa druhov, zamestnancov a pod. Doterajší softwar mi firma ESET prestala udržiavať, za čo ju preklínam. Je to dosť súrne
UCET
07.12.06,13:54
Mne velmi vyhovuje SW od Krosu Omega. Da sa ziskat aj modul len majetok len jednu vec zatial neriesi a to ciarove kody. Inak je tam vsetko teda vsetko co ja potrebujem skus pozriet ak by si surne nepotrebovala ciarove kody tak by to malo splnat vsetko. Skus www.kros.sk (http://www.kros.sk)
majo02
08.12.06,08:23
Milí poraďáci,
neviete mi poradiť skutočne kvalitný software na evidenciu dlhodobého, ale aj drobného krátkodobého majetku, ktorý by vytváral aj osobné karty, strediská, poprípade by obsahoval riešenia aj s použitím čiarového kódu. A samozrejme robí odpisy, oprávky a ostatné náležitosti podľa legislatívy. Máme veľký súbor hlavne drobného majetku - veľmi rôznorodý - napr. aj kostýmy, kroje a pod., ktorý je potrebné evidovať podľa druhov, zamestnancov a pod. Doterajší softwar mi firma ESET prestala udržiavať, za čo ju preklínam. Je to dosť súrne
Ahoj, ja používam SW MADO, má aj majetok. Pozri www.madosoft.sk. Možno ti bude vyhovovať.
kaska
28.12.06,12:25
Prešla som si demoverziu Kros, ale evidencia drobného majetku má jednú veľkú chybu - nedá sa tam jedným zápisom zadať, že máme 350 stoličiek toho istého druhu, 98 stolov, 16 krojov a pod. - každá stolička , každý predmet osobitne - pre nás nepoužiteľné.
Braňo
28.12.06,12:48
Kaska v MRP ide zadať 98 ks z rovnakého druhu. www.mrp.sk (http://www.mrp.sk)
Je to v evidencii, karta, počet jednotiek. :)
Ina22
28.12.06,14:02
Skus pozriet www.tangram.sk, da sa sledovat podla roznych kriterii a v marci az juni 2007 pribudnu ciarove kody na stitky - bude ich generovat SW sam + inventura majetku bude mozna cez terminal, ktory ma snimac ciaroveho kodu.
:)
fitosk
01.12.08,12:40
Milí poraďáci,
neviete mi poradiť skutočne kvalitný software na evidenciu dlhodobého, ale aj drobného krátkodobého majetku, ktorý by vytváral aj osobné karty, strediská, poprípade by obsahoval riešenia aj s použitím čiarového kódu. A samozrejme robí odpisy, oprávky a ostatné náležitosti podľa legislatívy. Máme veľký súbor hlavne drobného majetku - veľmi rôznorodý - napr. aj kostýmy, kroje a pod., ktorý je potrebné evidovať podľa druhov, zamestnancov a pod. Doterajší softwar mi firma ESET prestala udržiavať, za čo ju preklínam. Je to dosť súrne
Váž. Kaska,

odporučil by som Ti výborný SW na evidenciu majetku a ostatné doplnkyčo s podnikaním súvisia, je to SW postavený na platforme na ktorý sa aplikujú jednotlivé moduly a všetko je integrované do jedného celku, výborne sa s ním manipuluje a je šitý na mieru. čiarové kódy, PDA či ostatné doplnky sú zamozrejmosťou.
Info. na obchod_sk"zavináč"ace-eprise.com