PESA
06.12.06,07:17
Ahojte poraďáci,

chcel by som sa opýtať, či v prípade ak by v rámci firmy išli zamestnanci oddelenia XY spoločnosti na spoločný obed (repre ? - len interní zamestnanci) napr. 5x do mesiaca a nechali si to preplatiť vo firme, či nevyplýva povinnosť zamestnávateľa krátiť im počet gastrolístkov. Nakoľko sa podľa mňa jedná o duplicitu pre dané dni kedy boli na obede za firemné náklady a zároveň dostali gastrolístky.

Neviem či som daný príspevok zaradil do správnej sekcie, ale ďakujem vopred všetkým kto sa mi k nemu vyjadria.
Tweety
06.12.06,07:37
Ahojte poraďáci,

chcel by som sa opýtať, či v prípade ak by v rámci firmy išli zamestnanci oddelenia XY spoločnosti na spoločný obed (repre ? - len interní zamestnanci) napr. 5x do mesiaca a nechali si to preplatiť vo firme, či nevyplýva povinnosť zamestnávateľa krátiť im počet gastrolístkov. Nakoľko sa podľa mňa jedná o duplicitu pre dané dni kedy boli na obede za firemné náklady a zároveň dostali gastrolístky.

Neviem či som daný príspevok zaradil do správnej sekcie, ale ďakujem vopred všetkým kto sa mi k nemu vyjadria.
AK ten spoločný obed nie je v rámci SC,za ktorú by boli diéty, a zamestn. odpracovali viac ako 4 hod. za smenu, tak nie je dôvod na krátenie stravenky za tento deň. Pridávam, že preplatenie takého obedu nie je daňovým nákladom.
accad
06.12.06,08:05
Ja by som sa na to pozerala z pohľadu zamestnacov a z pohľadu zamestnávateľa.
Zjednodušene:
Z pohľadu zamestnanca by som to považovala za zdaniteľný príjem podľa § 5 ods. 2 ZDP, nakoľko tu nejde o príjem, ktorý nie je predmetom dane podľa § 5 ods.5 ZDP, ale o dobrovoľné plnenie zo strany zamestnávateľa nad rámec zákonnych predpisov.
Z pohľadu zamestnávateľa by nešlo o daňové výdavky podľa § 19 ZDP, ale o pripočítateľnú položku k základu dane.
Podľa postupov účtovania § 65 sa na účet 513-Náklady na reprezentáciu účtujú náklady na reprezentáciu, ktoré sa použijú na účely reprezentácie. Je možné považovať obed interných zamestnancov, preplácaný zamestnávateľom, za účel reprezentácie?
To už by bolo možno lepšie použiť účet 528-Ostatné sociálne náklady, považované za náklady neovplyvňujúce základ dane.
Zamestnancom by sa nekrátil nárok na SL, nakoľko by išlo zo strany zamestnávateľa o príspevok na stravu presahujúci limit ustanovený v § 152 ZP.