reozo
06.12.06,17:46
Cafte, neviete niekto ako je to s detskymi sedackami v Polskej republike? Chceme ist zajtra na nakupy a neviem ci moze ist manzelka z malou / lebo zmestia sa len bez sedacky /. A prave som prisiel na dalsi problem keby sme sli bez sedacky bolo by nas 5 + dieta, to bude asi problem. Prosim vas odpovede si neodkladajte lebo potrebujem to cim skor:rolleyes: . Diky
Kolenčík
06.12.06,18:36
Ak mám dobré informácie, do Poľska Vás v aute môže ísť len toľko, koľko je miest v aute resp. v autobuse, tieto problémy máme najmä pri zájazdoch, kde niektorí cestujúci "naviac" musia vystúpiť, ináč vás nepustia. Netreba riskovať, je to tam drahé, veď aj za hasiací prístroj. ak nemáte v aute zaplatite 300 zl.
Kolenčík
06.12.06,18:42
Do Poľska Vás môže cestovať len toľko, koľko miestne je vozidlo, viac Vás nepustia, poznám to keď chodíme so zájazdom do Poľska a v autobuse je niekto „naviac“ musí prejsť pešo a potom ho z veľkým rizikom za colnicou zoberieme, je to kontrolovateľné cestnými kontrolami, pozor aj na hasiaci prístroj, ak ho v aute nemáte zaplatíte 300 zl, je to dosť, aj tak prajem príjemný predvianočný nákup.
Helebrandt
25.12.06,19:06
Cafte, neviete niekto ako je to s detskymi sedackami v Polskej republike? Chceme ist zajtra na nakupy a neviem ci moze ist manzelka z malou / lebo zmestia sa len bez sedacky /. A prave som prisiel na dalsi problem keby sme sli bez sedacky bolo by nas 5 + dieta, to bude asi problem. Prosim vas odpovede si neodkladajte lebo potrebujem to cim skor:rolleyes: . Diky

Posielam ti info z webu: http://www.mfa.sk/zu/index/podstranka.php?id=3696
V povinnom výstroji nesmie v automobile na rakúskych, španielskych, talianskych, poľských, portugalských a českých cestách chýbať bezpečnostná vesta a detská autosedačka. V ostatných krajinách je v povinnej výbave automobilu bezpečnostný trojuholník, lekárnička a v Belgicku a Rakúsku aj hasiaci prístroj v určitých typoch vozidiel.