kofola
07.12.06,12:09
Pekne poprosim o strucnu radu. Ma zamestnanec kt pobera vysluhovy dochodok narok na danovy bonus na dieta? Kedze nema narok na odpocitatelnu polozku sa mi zda vcelku logicke ze by nemal mat narok ani na dan.bonus na dieta. Ako je na tom moje logicke uvazovanie? :o) Dakujem.
Tweety
07.12.06,11:12
Pekne poprosim o strucnu radu. Ma zamestnanec kt pobera vysluhovy dochodok narok na danovy bonus na dieta? Kedze nema narok na odpocitatelnu polozku sa mi zda vcelku logicke ze by nemal mat narok ani na dan.bonus na dieta. Ako je na tom moje logicke uvazovanie? :o) Dakujem. Ak vyživuje dieťa žijúce s ním v domácnosti, a má zdaniteľné príjmy aspoň vo výške 6- nás.minim. mzdy,podľa §33 Zákona o dani z príjmov, má nárok.
Zita4
07.12.06,11:25
Pekne poprosim o strucnu radu. Ma zamestnanec kt pobera vysluhovy dochodok narok na danovy bonus na dieta? Kedze nema narok na odpocitatelnu polozku sa mi zda vcelku logicke ze by nemal mat narok ani na dan.bonus na dieta. Ako je na tom moje logicke uvazovanie? :o) Dakujem.
Nárok na daňový bonus má daňovník za predpokladu, že splní všetky podmienky popísané v odpovedi od Tweety. S logikou to nemá nič spoločné. Je to dané zákonom ;) .
kofola
07.12.06,11:48
Logika zlyhala :o(

Dakujem :o)