BeaM
07.12.06,16:02
Dobry vecer mam problem, idem prebrat mzdovu a personalnu agendu po pracovnicke, ktora robila na zmluvu a pracuje v programe EKO, firma chce zakupit rovnaky program a mam to na starosti ja ale nenasla som o takomto niecom ziadne informacie okrem ceskej stranky. Hovori Vam tento nazov nieco??
STRELEC
07.12.06,15:09
Dobry vecer mam problem, idem prebrat mzdovu a personalnu agendu po pracovnicke, ktora robila na zmluvu a pracuje v programe EKO, firma chce zakupit rovnaky program a mam to na starosti ja ale nenasla som o takomto niecom ziadne informacie okrem ceskej stranky. Hovori Vam tento nazov nieco??Názov programu EKO mi nehovorí absolútne nič. Nebude to nejaký lokálny softvér, alebo poslovenčený?
Máme december. Myslím, že aj pri viacerých zamestnancoch sa dá v pohode prejsť na ľubovoľný iný softvér. Presvedčil by som na Tvojom mieste firmu na zmenu softu. Veď majiteľ, konateľ, či čo tam je, na tom softe pracovať nebude. Ich aj tak zaujíma len cena programu, nie výstupy, práca s nim a podobne.
STRELEC
07.12.06,15:13
EKO - JU,PU. spoločnosť IFOsoft,sro. Program na svojich stránkach uvádza SLSP - home banking.
Firma chce konkrétny soft kvôli home-bankingu? (pýtam sa len pre zaujímavosť).

http://www.ifosoft.sk/produkty.html#1
trnka
08.12.06,07:44
Dakujem, divala som na tu stranku, ale vobec sa mi ten softver nepaci, asi si presadim vlastny, aj ked ten zaciatok bude pracnejsi.
jales
08.12.06,08:37
Majitelia našej firmy mali tiež záujem o to, aby som zmenila mzdový program na rovnaký s účtovným. Mali sme ale problém v tom, že firma, ktorá nám vtedy poskytovala účtovný program mala mzdový len pre malé podniky a my sme vtedy mali viac než 300 zamestnancov. Takže aj to si potrebuješ overiť pri zavádzaní softwaru.
Tak isto keď firma mala záujem kúpiť jednotný software pre celú firmu bolo tu strašne veľa ponúk, ale máloktorá z nich mala aj vlastný mzdový - že vraj slovenské mzdy sú špecialita.