hasprova
07.12.06,17:53
Mili poradaci, prosim Vas o radu. Potrebujem si ujasnit absenciu v nepretrzitej prevadzke, zamestnanec 2 dni pracuje - denna zmena, nocna zmena a 2 dni ma volno. Ak na piaty a siesty den v tyzdni nenastupil bez ospravedlnenia na zmenu, zamestnavatel mu dal absenciu, siedmy den a prvy z dalsieho tyzdna mal mat znova volno. A druhy den z druheho tyzdna podla rozvrhu zmien nastupil do prace. Ako mu ma nahrat absenciu iba na tie dva dni (5. a 6. den), alebo az do znovunastupenia do prace, cize 5.,6.,7. den + 1. den z dalsieho tyzdna ?
Dakujem za skoru odpoved, som z toho zufala.
karol.za
07.12.06,20:05
Mili poradaci, prosim Vas o radu. Potrebujem si ujasnit absenciu v nepretrzitej prevadzke, zamestnanec 2 dni pracuje - denna zmena, nocna zmena a 2 dni ma volno. Ak na piaty a siesty den v tyzdni nenastupil bez ospravedlnenia na zmenu, zamestnavatel mu dal absenciu, siedmy den a prvy z dalsieho tyzdna mal mat znova volno. A druhy den z druheho tyzdna podla rozvrhu zmien nastupil do prace. Ako mu ma nahrat absenciu iba na tie dva dni (5. a 6. den), alebo az do znovunastupenia do prace, cize 5.,6.,7. den + 1. den z dalsieho tyzdna ?
Dakujem za skoru odpoved, som z toho zufala.

podľa napísaného zamestnanec mal absenciu len dva dni čiže 5.a 6. deň
bolo by trochu divné mu dávať absenciu v tie dni,kedy podľa rozpisu práce má voľno
s pozdravom karol
:):):):):)
hasprova
08.12.06,20:18
Tak som to spravila dobre, dakujem za odpoved.
Ale v pripade, ze by mal absenciu od napr. polovice mesiaca az do konca mesiaca tak by som neprihliadala na tie dni ked mal mat podla rozvrhu volno a dala by som polovicu mesiaca absenciu, rozmyslam spravne ?