derkova
15.12.04,15:27
Ahojte chcela by som sa spýtať či ste sa náhodou nestretli s tvrdením , že bola novelizácia v Zákonníku práce a bola zrušená skúšobná doba . Informácia sa mi doniesla zo sociálnej poisťovni .
dík Renata
Luba2
16.12.04,08:09
Skúšobná doba ani náhodou zrušená nebola a ani žiadne zmeny okolo nej sa neudiali.
vladan
16.12.04,09:21
ste sa náhodou nestretli s tvrdením, že bola novelizácia v Zákonníku práce a bola zrušená skúšobná doba. Informácia sa mi doniesla zo sociálnej poisťovne.
Renátka, možno to bola informácia zo Sociálnej poisťovne, ale z úplne iného štátu :D
derkova
21.12.04,17:49
Ďakujem mladý pán Vladan za odpoveď informácia nebola z druhého štatu ale nevadí
SlavkaS
22.12.04,05:23
Je to poznámka mimo tejto otázky, ale Vladan je žena, pozri verejny profil. :)
vladan
22.12.04,05:26
Ďakujem mladý pán Vladan za odpoveď informácia nebola z druhého štatu ale nevadírenátka, to mal byť odo mňa iba pokus o vtip ... no nič ... nevyšlo mi to ... skúšobná doba je naďalej zakotvená v Zákonníku práce a jej trvanie je najviac 3 mesiace. Smiala som sa preto, lebo naši "skvelí" úradníci zo SP poskytujú často dezinformácie :-)

apropo, som mladá pani vladan:D
derkova
30.12.04,17:14
Prepáčte nepoznala som Váš profil a podľa mena som usudzovala že ste muž . Nerada som sa Vás dotkla .
vladan
02.01.05,16:54
Prepáčte nepoznala som Váš profil a podľa mena som usudzovala že ste muž . Nerada som sa Vás dotkla .
v pohode, budiš vám odpustené :D