kvitko
11.12.06,11:45
Sme fyzická osoba, plátca DPH, máme osobné auto, ktoré už je odpísané a chceme ho predať PO, tiež plátcovi DPH. Faktúru vystavím s DPH alebo bez? Ďakujem za rady.
Tweety
11.12.06,11:46
Sme fyzická osoba, plátca DPH, máme osobné auto, ktoré už je odpísané a chceme ho predať PO, tiež plátcovi DPH. Faktúru vystavím s DPH alebo bez? Ďakujem za rady. Ak ste si neuplatnili daň pri nákupe,(čo asi nie), ak to bolo vozidlo kategórie M1, jej uplatnenie nie je možné, tak fa za jeho predaj bude bez dph §42 Zákon o dph.
kvitko
11.12.06,12:34
Ak fa vystavím bez DPH, musím mesačnú DPH prepočítať koeficientom?
Tweety
11.12.06,12:35
Ak fa vystavím bez DPH, musím mesačnú DPH prepočítať koeficientom? Nie, nemusíš.