slavuska
11.12.06,15:47
Prosim o radu.
Ak sme vykonali vymenu celneho skla na automobile pre odberatela, ktory je registrovany na DPH v CR, fakturujeme mu to bez DPH? Je to dodanie tovaru spojene s instalaciou? alebo len poskytnuta sluzba. Ak by sme takemuto odberatelovi fakturovali len opravu okna, bez dodania tovaru tak by sa to posudzovalo inac? postupujem podla §13 písm.1 odst. B alebo § 15 odst 6 následne § 16 odst. 7? alebo dokonca sa to povazuje za sluzbu podla §15 odst 8 písm. B... TECHNICKE sluzby?
PROSIM PORADIT.
nina100
11.12.06,18:48
ja si mysím, že výmena čelného skla - ako oprava vozidla pre českého odberatela - bez DPH.
ak to vozidlo bude po oprave odoslane alebo prepravené zo Slovenska do CR
ALBO
12.12.06,07:35
§16/7, bez dph
slavuska
12.12.06,07:58
Tak som si aj ja myslela. Dakujem za skoru odpoved.