domi2
12.12.06,08:54
Dobrý deň
Milí poraďáci založili sme občianske združenie a chcela som poprosiť o pomoc.Potrebujem material k učtovaniu kde by som mohla pozrieť postupy a začiatok otvorenia účtovných kníh.Viem že OP sa účtuje podobne ako príspevková ale neviem presne postupy účtovania.Vie mi niekto poradiť ?
victoria
12.12.06,07:58
Ahoj,
skús pozrieť na stránke 1.Neziskového centra www.mvoservis.sk vydali velmi dobru publikaciu o postupoch uctovania pr neziskovky aj EPOS vydal suvztaznosti pre neziskovky. To by ti malo vyrazne pomoct. Ak mas zaujem, mozem ti poslat materialy aj s konkretnym prikladom vypracovanie danoveho priznania pre neziskovku ale to mam pre PU. Neviem ci nahodou neuctujete v JU.
bendži
12.12.06,08:03
Ahoj,
skús pozrieť na stránke 1.Neziskového centra www.mvoservis.sk (http://www.mvoservis.sk) vydali velmi dobru publikaciu o postupoch uctovania pr neziskovky aj EPOS vydal suvztaznosti pre neziskovky. To by ti malo vyrazne pomoct. Ak mas zaujem, mozem ti poslat materialy aj s konkretnym prikladom vypracovanie danoveho priznania pre neziskovku ale to mam pre PU. Neviem ci nahodou neuctujete v JU.

ahojky, tie materialy co ponukas na poslanie by ma zaujimali, uctujem OZ v PU.. vdaka
victoria
12.12.06,08:19
Jasne,
v pohode su to materialy z posledneho skolenia neziskoviek a su fakt velmi dobre spracovane. Posli mi cez SS adresu alebo kontakt kde ti ich mozem poslat.
domi2
12.12.06,15:28
Ďakujem za pomoc, prepáč že som sa neozvala hneď ale predvianočný blázinec v práci, až teraz som sa dostala k porade.Bola by som vďačna za každý material, budem učtovať v PU pýtala som sa a tieto neziskovky sa majú účtovať v PU.

Vopred diky
victoria
13.12.06,09:47
Ahoj,
prosim si cez SS poslat adresu, na ktoru ti mozem poslat materialy, nakolko ich mam v tlacenej podobe.
domi2
13.12.06,15:34
Prepac ze som neodpovedala zase som sa dostala na poradu až teraz večer pošlem adresu

Srdecna vdaka