sophie
12.12.06,09:01
Môže si zamestnávateľ zaúčtovať úhradu za psychologické testy vodičov u mot.vozidiel, ktoré majä okrem miesta pre vodiča viac ako 8 miest na sedenie? A na aký nákladový účet?
kalkulka
12.12.06,10:22
Ak je ustanovená takáto povinnosť pre týchto vodičov ustanovená v inom zákone, tak môže a účtuje sa na účet 527.
martinez
13.12.06,14:39
Ak je ustanovená takáto povinnosť pre týchto vodičov ustanovená v inom zákone, tak môže a účtuje sa na účet 527.

ja suhlasim,ale podla mna to ide na 518
dada 1
27.11.09,07:29
Pri prijatí do zamestnanca - vodiča od 01.12.2009 sú potrebné psychologické testy?Jedná sa o prepravu materiálu.Ďakujem
L-M
09.12.09,10:40
Rada by som sa poradiť, aj keď to nespadá do PÚ,ale týka sa to iba názvu témy.
SZČO- (stav.firma)- ak občas preváža na AVII stav.materiál- je potrebné ,aby mal psychologické testy?
Čítala som si zákon 8/2009 o cestnej premávke §88 a podľa neho mi vyplýva, že ano.
Tak poprosím skúsenejších v tejto problematike, či tomu správne chápem.
Ktokoľvek, kto bude riadiť nákl.automobil musí mať psychologické testy?

Vopred ďakujem za radu