Ascon
12.12.06,12:14
Prosím nemôže mi niekto pomôcť ohľadom seminárky, ktorú potrebujem na Finacie a menu ( z nejakej komerčnej banky alebo poisťovne ). Nič nestíham a čas sa kráti

Dík
Marta
Chobot
12.12.06,12:00
Prosím nemôže mi niekto pomôcť ohľadom seminárky, ktorú potrebujem na Finacie a menu ( z nejakej komerčnej banky alebo poisťovne ). Nič nestíham a čas sa kráti

Dík
Marta

Toto je veľmi všeboene formulovaná žiadosť o pomoc. Ak chceš, aby sa TI niekto ozval, budeš to musieť trochu konkretizovať - z akej oblasti alebo na akú tému. Dúfam, že nečakáš, že Ti to niekto napíše:confused: .
Ascon
12.12.06,12:07
Bola nám zadaná téma Komerčná banka a druhá téma Komerčná poisťovňa. Je jedno akú banku alebo poisťovňu si vyberieme a máme to opísať aspoň na 10 strán všeobecne. Viacej sa mi to nedá konkretizovať.

M.
Lucia7
12.12.06,12:59
Ja Ti skúsim tak trošku poradiť - na internete si prejdi všetky komerčné banky, každá tam má o sebe niečo napísané a každá ponúka nejaké služby, ktoré môžeš pekne rozpísať - čo konkrétne ponúkajú, aké sú úrokové sadzby, prípadne výhody aj nevýhody.
Alebo skús zbehnúť už do vybranej banky a zobrať si odtiaľ všetky možné informačné letáky, dať ich trošku dokopy a máš 10 strán.

Možno sa mi to dosť ľahko hovorí, ale tiež chodím do školy a dostávame všelijaké témy a skoro vždy ich dokážem "zbúchať" pomocou internetu.

Ešte možno na úvod by sa dal uviesť vo všeobecnosti bankový systém na Slovensku a potom prejsť už ku konkrétnej banke.

A toto všetko sa dá aplikovať i na poiťovňu - a to by možno bolo ešte lepšie, lebo každá poisťovňa ponúka nenormálne množstvo produktov.

Tak veľa šťastia. :)
Chobot
12.12.06,13:00
Bola nám zadaná téma Komerčná banka a druhá téma Komerčná poisťovňa. Je jedno akú banku alebo poisťovňu si vyberieme a máme to opísať aspoň na 10 strán všeobecne. Viacej sa mi to nedá konkretizovať.

M.

Dobre, a čo s tým potrebuješ pomôcť? Potrebuješ recenziu alebo konzultáciu? Môžem Ti pomôcť s oboma témami - poradiť, čo tam napísať, skontrolovať, či je to správne a pod. Ktorú by si si vybral?

Ak sa nevieš rozhodnúť, skús navštíviť stránku NBS.sk, kde nájdeš veľa užitočných informácií o bankovom sektore ako aj správu o stavy o stave poisťovníctva. Pozri si najprv podklady a potom sa rozhodni pre jedno alebo druhé.