petovsan
12.12.06,19:50
Ahojte, poraďáci, neviem, či som správne zaradila túto tému, ak nie, tak sa vopred ospravedlňujem. Objednala som si obrazy na stránke www.top-obrazy.eu (http://www.top-obrazy.eu) a chcem sa s spýtať, či nemáte niekto skúsenosti s nakupovaním konkrétne cez túto firmu, pretože mi prišiel od nich e-mail, že do Vianoc mi tovar pravdepodobne už nestihnú doručiť, jedine ak by som si vybrala spôsob platby priamo na účet (ja som zadala dobierkou), pretože vraj sa nachádza v Nemecku a dalo by sa to poslať jedine odtiaľ, lenže nie na dobierku. Tak teraz som na rozpakoch a neviem, či to risknúť, alebo radšej počkať. Nerada by som sa totiž nechala dobehnúť niekým šikovnejším.
duficek
12.12.06,19:06
neviem, je to nejake divne...
ale vseobecne, ked nemam obchod overeny, nedam ani halier dopredu. na druhej strane, aj pri dobierke ti mozu poslat v baliku kilo pomarancov namiesto chceneho tovaru...
ja by som bol teda prevelice opatrny. ale to som ja :)
petovsan
13.12.06,08:29
Ďakujem za Tvoju reakciu, Duficek, tiež sa snažím byť opatrná, preto zisťujem serióznosť tohto obchodu aj takouto cestou. S tou dobierkou uznávam, že môžu poslať v balíku "aj nič", ale myslím alebo aspoň dúfam, že pri preberaní zásielky sa mi podarí zistiť, či ide skutočne o obrazy.
misomiso
20.12.06,19:53
Pozeral som troska na tu stranku. Nevedel som, ze sa predavaju aj No Name rucne malovane originaly. Trocha paradoxne nie?
petovsan
20.04.07,13:21
... len dávam do povedomia širokej poraďáckej verejnosti, že ak by niekto mal záujem o nákup cez túto www. stránku, tak je dôveryhodná...dokonca sám majiteľ firmy sa mi ponúkol, že ich privezie osobne, ak bude mať cestu kolem.
... obrazy mi po dohode nakoniec doručili na dobierku v poriadku - sú krásne a som s nimi spokojná.
camelfly
20.04.07,13:45
... len dávam do povedomia širokej poraďáckej verejnosti, že ak by niekto mal záujem o nákup cez túto www. stránku, tak je dôveryhodná...dokonca sám majiteľ firmy sa mi ponúkol, že ich privezie osobne, ak bude mať cestu kolem.
... obrazy mi po dohode nakoniec doručili na dobierku v poriadku - sú krásne a som s nimi spokojná.

tak este predsa existuju aj svetle vynimky firiem ;) lebo ja tiez nemam moc dobre skusenosti s nakupom cez internet ale je to dobra info