maturantka
13.12.06,10:16
Rada by som sa spýtala ako učiteľka účtovníctva - vedúca nám naznačila, že či vieme, že v zostatkovej cene (hodnote) sú od 1. 1. 07 nejaké zmeny. Ja som sa zatiaľ o žiadnych nedočítala. Prosím, neviete, čo mala na mysli? Ďakujem.
maturantka
13.12.06,15:16
Urobila som niekde chybu? Prečo nikto neodpovedal? Veľmi by mi to pomohlo, keby sa vyjadril niekto skúsenejší.
Tweety
13.12.06,15:37
Urobila som niekde chybu? Prečo nikto neodpovedal? Veľmi by mi to pomohlo, keby sa vyjadril niekto skúsenejší.Skús si preštudovať túto novelu Zákona o dani z príjmu, ale ja som tam zmeny v tomto nenašla.http://www.porada.sk/t37555-znenie-novely-zakona-e5952003-zz-o-dani-z-prijmov-schvalenej-v-nr-sr-6122006.html
maturantka
13.12.06,15:48
No veď práve nič také som si nevšimla, čo by sa týkalo § 23 až 28. Je tam len niečo o vstupnej cene.
KEJKA
13.12.06,21:18
tak si s tým nelám hlavu. Ak na niečo prídeme, napíšeme.
maturantka
14.12.06,19:39
Aj tak ďakujem, asi to bol nejaký šum. Uvidíme, ako sa situácia vyvinie. Máme trochu v práci Kocúrkovo...