Gabi03
13.12.06,13:12
Doniesli mi účtenku za obed - repre s blokom a potvrdenkou o platbe cez terminál s platobnou kartou. Avšak z účtu bolo viac stiahnuté, ako je na pokl. doklade. Nie je to veľká suma, ale predsa nemám žiadny doklad o použití rozdielnej sumy. Je to v poriadku, ak to dám ako príjem do pokladne? Alebo máte niekto lepší spôsob, aby sa tie peniaze nemuseli dávať do pokladne?
Jozef I
13.12.06,12:17
Ved aj tak ti ide celý blok do nedaňových nákladov. Niekedy sa to tak robí, že sa strhne viac, hlavne na zahraničných blokoch to býva, ale je to tam aj dopísané. Ak to tam nie je, urob si poznámku,že išlo o sprepitné a celý blok ide na repre 513. Nevidel by som v tom až taký problém, nakoľko je to nedaňový náklad a kontrola to skúmať určite nebude.
Gabi03
13.12.06,12:20
Blok z reštaurácie je na nižšiu sumu ako je strhnuté z účtu. Myslíš, že ak tam dopíšem, že to bolo v rámci repre ako prepitné, nie je problém?
Jozef I
13.12.06,12:44
presne tak som to myslel. :)
fr.luk
22.12.06,09:21
Pripadne nech clovek,ktory predkladal vyuctovanie dopise, co je ten zvysok a podpise
martinius
18.01.07,10:30
Ved aj tak ti ide celý blok do nedaňových nákladov. Niekedy sa to tak robí, že sa strhne viac, hlavne na zahraničných blokoch to býva, ale je to tam aj dopísané. Ak to tam nie je, urob si poznámku,že išlo o sprepitné a celý blok ide na repre 513. Nevidel by som v tom až taký problém, nakoľko je to nedaňový náklad a kontrola to skúmať určite nebude.
Súhlas,ja to tiež tak robím,lebo okrem bloku z reštiky ti dávajú aj blok z terminálu a potom ti chodia výpisy z kreditnej karty a tam vidíš,aká suma bola uhradená.A ide o nedaň.výdavky,tak ti to môže byť jedno:-) Drž sa údajov z bloku z terminálu,najlepšie bude,ak šéfovi povieš,aby sprepitné dopísali na blok v reštike...niekde to tak robia.Dávaj to celé na repre,žiaden problém.